Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 21:32)
Man kaip ir Maserati apie 3 savaites 4u.gif
laukiam Jusu ispudziu mirksiukas.gif

Tai dar man ilgai eis doh.gif Ziuresiu, ziuresiu kaip man cia bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 01, 11:29)
Tai dar man ilgai eis  doh.gif  Ziuresiu, ziuresiu kaip man cia bus  biggrin.gif


o tu meginuku emei,kur tik uz siuntima moket,ar ka kita?
bent man megineliai ejo menesi,tikrai ne trumpiau.
Siandien atsiemiau savo e.m. ,dovanu gavau didele pakuote bronzines pudros- puikus atspalvis,matyt,paziurejo,kad sviesias pudras emiau biggrin.gif veliau ikelsiu foto,jei kam idomu?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 01, 20:37)
o tu meginuku emei,kur tik uz siuntima moket,ar ka kita?
bent man megineliai ejo menesi,tikrai ne trumpiau.
Siandien atsiemiau savo e.m. ,dovanu gavau didele pakuote bronzines pudros- puikus atspalvis,matyt,paziurejo,kad sviesias pudras emiau biggrin.gif  veliau ikelsiu foto,jei kam idomu?

Aisku idomu mirksiukas.gif 4u.gif O emiau ir meginukus, bet ir kitokias pilnas prekes ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

muiline durniuoja,spalvos realiai tikrai ne biski i rausvuma NERA! Labai pataikiau su jom,sakyciau,nes kolkas tinka idealiai,bent kiek ziurejau wub.gif Viena ju jau turejau,tai tik tiek,kad emiau didele pakuote,o antra ta sviesesne emiau nebandzius. Tikrai kas del spalvu ,tai rekomenduoju visoms,kuriu oda vidutinio sviesumo,bet buna,kad pasilanko soliariume ar saulej deginasi,tepasi su idegio losjonais -drasiai imkit,ypac light medium. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 01, 23:24)
user posted image
user posted image

muiline durniuoja,spalvos realiai tikrai ne biski i  rausvuma NERA! Labai pataikiau su jom,sakyciau,nes kolkas tinka idealiai,bent kiek ziurejau wub.gif Viena ju jau turejau,tai tik tiek,kad emiau didele pakuote,o antra ta sviesesne emiau nebandzius. Tikrai kas del spalvu ,tai rekomenduoju visoms,kuriu oda vidutinio sviesumo,bet buna,kad pasilanko soliariume ar saulej deginasi,tepasi su idegio losjonais -drasiai imkit,ypac light medium. smile.gif

As emiau pilna Light Medium biggrin.gif Nors nebandziau, bet susidejom su kitom forumietem tai pigiau gavosi ax.gif pasiemiau ir meginukus, bandysiu maisyti jei netiks, dar gal forume nusipirksiu kokiu meginuku pamaisymui jei ir is meginuku nesuderinsiu 4u.gif Zadejau imti Light neutral bet pabijojau kad per geltona bus g.gif Bet gailiuosi kad meginuko tos spalvos nepaemiau doh.gif
Atsakyti
Sepetukas labai fainas,toks mazas,bet labai tankus plaukeliai,svelnus,manau,labai gerai su ja mineraline eis padengti veida smile.gif
As bijojau,kad tik per tamsi spalva nebutu,nes link ziemos vistiek nusviesesiu labiau,bet ziuriu,kad pataikiau,galesiu maisyti abi spalvytes.
Atsakyti
Gavau prieš kelias dienas ir aš kelis daikčiukus:
2 presuotas pudras (iš jų reikia 1 išsirinkti) Spalvos Olive Light ir Goldem medium.
Presuotą 3-spalvį Summer bronzer
Akims pravedimams šepetėlį.

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 08 02, 12:20)
Gavau prieš kelias dienas ir aš kelis daikčiukus:
2 presuotas pudras (iš jų reikia 1 išsirinkti) Spalvos Olive Light ir Goldem medium.
Presuotą 3-spalvį Summer bronzer
Akims pravedimams šepetėlį.

Lauksiu atsiliepimu apie presuota bronzanta, pati turiu, man siek tiek sunkiai tepasi, idomu kaip kitom ax.gif smile.gif
ir apie sepeteli idomi nuomone butu 4u.gif
Atsakyti
Beje,bent man muito mokescio nebuvo,nors daugiau nei 80 lt. bendra suma gavosi g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 08 02, 12:32)
Lauksiu atsiliepimu apie presuota bronzanta, pati turiu, man siek tiek sunkiai tepasi, idomu kaip kitom ax.gif  smile.gif
ir apie sepeteli idomi nuomone butu 4u.gif


Man bronzatas patiko. Tepiau su LH kabukiu. Tikrai gražiai tepasi ir gera spalva.
Šepetėlis patiko: labai plonytę liniją brėžia. Bandžiausausą ir šlapią liniją, tai paėmus Eyelinerį EM ir su šlapiu šepetuku brėžiant išeina kaip su plunksnele ir galima laaabai plonai.


QUOTE(Maserati @ 2009 08 02, 14:07)
Beje,bent man muito mokescio nebuvo,nors daugiau nei 80 lt. bendra suma gavosi g.gif  rolleyes.gif


Mano suma su siuntimu buvo 202 lt. Tai muitas buvo 39 lt. ir 14 lt kažkoks pašto mokestis tarptautinių siuntų pateikimo muitinei doh.gif:
(tiesa, ne vien sau siunčiausi čia...)
Nors, įvertinus visus mokesčius vis tiek pigiai pakankamai išeina...
Atsakyti
Jadzkos deka ir as tapau siu mineralu gerbeja biggrin.gif Pagaliau gavau laukta flat top'a, nu labai greitai pasidengia pudra... pries tai tepdavau su baby kabuki ir manaiu ,kad jau gerai biggrin.gif Spalva susimaisiau is daugybes meginuku ax.gif Labai patinka maskuoklis pearl beige,paakiams -super. Tiesa,man labiau patinka dregnas budas dengimo g.gif Zodziu, aciu Jadzkai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 02 rugpjūčio 2009 - 14:34
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 02, 15:32)
Jadzkos deka ir as tapau siu mineralu gerbeja  biggrin.gif  Pagaliau gavau laukta flat top'a, nu labai greitai pasidengia pudra... pries tai tepdavau su baby kabuki ir manaiu ,kad jau gerai  biggrin.gif  Spalva susimaisiau is daugybes meginuku  ax.gif  Labai patinka maskuoklis pearl beige,paakiams -super.  Tiesa,man labiau patinka dregnas budas dengimo g.gif  Zodziu, aciu Jadzkai  biggrin.gif


Nėr už ką gi mirksiukas.gif Gero naudojimo. Gal tu papasakok ir kitoms kaip tu dengi mirksiukas.gif
Atsakyti