Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 19:22)
aciu wub.gif man irgi patinka smile.gif cia naudota matte base,semi matte foundation ir concealer spalva intensive fair thumbup.gif  foundation labiau patiko semi matte negu matte,nes turi toki subtilu spyndesi wub.gif


ar maskuokli reikia po visko tepti ar pradzioj?nes taip paraset,galvojau,gal ir reikia tokia seka?as visad pirma tepdavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 19:03)
ar maskuokli reikia po visko tepti ar pradzioj?nes taip paraset,galvojau,gal ir reikia tokia seka?as visad pirma tepdavau blush2.gif

galima tepti ji pirma o galima ir paskutini smile.gif ,si karta pasitepiau paskutini bet vistiek po to dar biski papudravau visa veida smile.gif EM skrajuteje teip pat raso kad galima ir taip ir taip.anksciau ir as tepiau visada pirma maskuokli

p.s. pamirsau parasyti,kad cia dar ir skaistalai EM,patinka spalvyte tokia siek tiek rozine su persikiniu atspalviu,perlamutrine wub.gif ,spalva snuggle,tik reikia nepadauginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 19:16
QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 20:13)
galima tepti ji pirma o galima ir paskutini smile.gif ,si karta pasitepiau paskutini bet vistiek po to dar biski papudravau visa veida smile.gif EM skrajuteje teip pat raso kad galima ir taip ir taip.anksciau ir as tepiau visada pirma maskuokli


aisku,aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Mertise, labai grazu wub.gif


O kaip suprasti - " ...matte base,semi matte foundation ..."? Tai yra Base ir Foundation? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 31 liepos 2009 - 19:17
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 19:15)
aisku,aciu uz informacija 4u.gif

nera uz ka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 31, 19:15)
Mertise, labai grazu  wub.gif
O kaip suprasti - " ...matte base,semi matte foundation ..."? Tai yra Base ir Foundation?  g.gif

Tulpelyte,aciu 4u.gif bet tikrai niekad nemaniau,kad biri pudra(nors ir mineraline)gali taip gerai maskuoti!pries tai tureta mary kay mineraline visai nepatiko,nes nei kiek nemaskavo,isvis pasirode paprasta pudra...maniau kad maskuoja tik krem-pudros ir nemazai pinigu isleidau kol ieskojau idealios ,bet dabar galvoju,turbut didele bonke EM mineralkes reiks jamt smile.gif))))

Jo,pas mane viena bonkute base,dvi foundation, viena concealer ir viena blush,bet base su atspalviu,ji turbut paslepia kapiliarus ir isligina neligumus gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 19:24
bigsmile.gif
Bet jus rinkotes spalvas is Base kategorijos ar kaip cia pasakyti, nes tokio skyrelio kaip Foundation nemaciau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 31, 19:36)
bigsmile.gif
Bet jus rinkotes spalvas is Base kategorijos ar kaip cia pasakyti, nes tokio skyrelio kaip Foundation nemaciau  g.gif  blush2.gif

taip taip,rinkausi 3vnt is base,bet ideta 1 base ir 2 su uzrasu foundtion,man irgi keista g.gif bet naudoju,kaip parasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 18:22)
aciu wub.gif man irgi patinka smile.gif cia naudota matte base,semi matte foundation ir concealer spalva intensive fair thumbup.gif  foundation labiau patiko semi matte negu matte,nes turi toki subtilu spyndesi wub.gif

Mertise, labai grazu ir naturaliai atrodo thumbup.gif

As irgi turiu toki pati maskuokli ax.gif Cia paakiai maskuoti juo ar ne? smile.gif

P.S. Gal isduosi paslapti kokiu tusu akytes padazytos? blush2.gif graziai blakstienos atrodo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 31 liepos 2009 - 19:51
QUOTE(begike @ 2009 07 31, 19:50)
Mertise, labai grazu ir naturaliai atrodo  thumbup.gif 

As irgi turiu toki pati maskuokli  ax.gif  Cia paakiai maskuoti juo ar ne?  smile.gif

P.S. Gal isduosi paslapti kokiu tusu akytes padazytos?  blush2.gif  graziai blakstienos atrodo  smile.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif taip,patiko,kad neatrodo miltuotas veidas smile.gif teisingai paakiai drinks_cheers.gif ir kaip Jums tas maskuoklis?man tai geras pasirode smile.gif

cia MF masterpiece max ir rietiklio pagalba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 20:08
Blakstienos tai tikrai wub.gif
Aciu labai uz informacija, jau buvau issigandusi kad ne tas issirinkau biggrin.gif Nuo uzsakymo praejo savaite ir kelios dienos man, kiek laiko jums ejo siuntiinukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 31, 20:14)
Blakstienos tai tikrai  wub.gif
Aciu labai uz informacija, jau buvau issigandusi kad ne tas issirinkau  biggrin.gif  Nuo uzsakymo praejo savaite ir kelios dienos man, kiek laiko jums ejo siuntiinukas?  4u.gif

Man kaip ir Maserati apie 3 savaites 4u.gif
laukiam Jusu ispudziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 20:07)
Aciu 4u.gif  taip,patiko,kad neatrodo miltuotas veidas smile.gif teisingai paakiai drinks_cheers.gif ir kaip Jums tas maskuoklis?man tai geras pasirode smile.gif

cia MF masterpiece max ir rietiklio pagalba ax.gif

as ji retai naudoju, bet neblogai maskuoja thumbup.gif labai pasviesina paakius, man patinka smile.gif
aisku, aciu biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 31, 20:14)
Blakstienos tai tikrai  wub.gif
Aciu labai uz informacija, jau buvau issigandusi kad ne tas issirinkau  biggrin.gif  Nuo uzsakymo praejo savaite ir kelios dienos man, kiek laiko jums ejo siuntiinukas?  4u.gif

man ejo 3 savaites, atrodo be savaitgaliu, tik darbo dienas reik skaiciuot g.gif teks apsisarvuot kantrybe biggrin.gif
Atsakyti