Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

reikia man pirkti sepetelius tai da rir tuos nugriebsiu seselius biggrin.gif
Atsakyti
na ka,gavau as savo EM kabuki,tai su Nars net ner ka lygint schmoll.gif Nars milijona kart geriau uztepa.lygiau,ploniau ir pan,o EM sepetelis man net galiu pasakyti nepatiko doh.gif bandziau tept skaistalus,tai taipogi nelygiai uztepe.zodziu,nepatiko sitas sepetelis man biggrin.gif
Atsakyti
gavau ir as siandien sample pudrytes,nepataikiau su spalva doh.gif visos per sviesios,bet pabandysiu rytoj smile.gif
Atsakyti
nu va siandien prisidaziau savo megineliais,ir labai man patiko wub.gif labai gerai maskuoja thumbup.gif mano oda neligi,raustanti,poreta,bet EM puikiai pasidarbavo wub.gif nors siek tiek sviesus atspalvis,rinkciausi 1-2 tonais tamsesni smile.gif
veliau ikelsiu foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 15:40
QUOTE(Mertise @ 2009 07 31, 16:28)
nu va siandien prisidaziau savo megineliais,ir labai man patiko wub.gif labai gerai maskuoja thumbup.gif mano oda neligi,raustanti,poreta,bet EM puikiai pasidarbavo wub.gif  nors siek tiek sviesus atspalvis,rinkciausi 1-2 tonais tamsesni smile.gif
veliau ikelsiu foto


Maskuoja labai gerai thumbup.gif tik man poras paryskina labai...
Bet vakar tepiau ant EL idealist, tai visai graziai atrode ir iki vakaro issilaike, as labai patenkinta rolleyes.gif Jauciu atsisakysiu visu krempudru cool.gif
Atsakyti
o man atvirksciai paslepe poras,net nustebau,ne viena krem-pudra taip gerai neslepe bigsmile.gif ir naudojau tik ant dieninio drek,kremo,be jokiu pore minimizer smile.gif man atrodo,kad ir as krem-pudru atsisakysiu drinks_cheers.gif tik reikia dar spalvyte sau labiau tinkama parinkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 16:59
atkeliavo mano pudrytes. Labai greitai,net 3 sav pilnai gal net nepraejo,o siunciausi tuo pastu kur 5 $ ar pan. rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
na va,as patenkinta lb thumbup.gif ir issilaike visa diena,blizgesis islindo ,bet nezymiai,netaisiau makijazo visa diena,ir jis nenuplauke thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 31 liepos 2009 - 17:50
Graziai atrodo wub.gif O kokia bandei cia?
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 07 31, 18:18)
Graziai atrodo wub.gif O kokia bandei cia?

aciu wub.gif man irgi patinka smile.gif cia naudota matte base,semi matte foundation ir concealer spalva intensive fair thumbup.gif foundation labiau patiko semi matte negu matte,nes turi toki subtilu spyndesi wub.gif
Atsakyti
As turiu matte, va dabar noriu ir semi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 07 31, 18:30)
As turiu matte, va dabar noriu ir semi biggrin.gif

as mastau jau ir kitas dvi isbandyti ir kapliaru maskuokli mint,ji gire cia smile.gif
Atsakyti