Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 16, 23:29)
biggrin.gif
As ir noriu, bet su spalvom bijau prasaut  doh.gif  Nu gal light neutral reik bandyt  g.gif  Metaus tarp 3 spalvu ax.gif  Light neutral, Beige neutral, Light medium...
...


tai bandykit taip: pirkit pilna pakuote spalvos kuri jums atrodo kad tiks ir dar paimkite pora meginuku viena sekanti sviesesni kita sekanti tamsesni ir pamaisysit po to jei matysit kad netinka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 07 21, 14:01)
tai bandykit taip: pirkit pilna pakuote spalvos kuri jums atrodo kad tiks ir dar paimkite pora meginuku viena sekanti sviesesni kita sekanti tamsesni ir pamaisysit po to jei matysit kad netinka. ax.gif


O įdomiausia tai, kad tos pačios spalvos skirtingos formulės iš tiesų turi skirtingą atspalvį... Tai net painu pagal ką labaiu rinktis - pagal formulę, ar pagal spalvą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 21, 14:21)
O įdomiausia tai, kad tos pačios spalvos skirtingos formulės iš tiesų turi skirtingą atspalvį... Tai net painu pagal ką labaiu rinktis - pagal formulę, ar pagal spalvą  doh.gif

tikrai taip, nes ziuriu emiliuxas kur foto idejo, light olive semi matte, tikrai skiriasi nuo mano turimos matte (mano tamsesne)
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2009 07 21, 17:19)
o aš šiandien nusipirkau duso zele ir kuno alieju su žaliosiomis citrinomis ir alavijais  thumbup.gif na jau kvapas, tai  wub.gif  wub.gif idomu, kaip ilgai laikysis

Eveliina, pagyrei čia rozes, tai dabar irgi užsimaniau  bigsmile.gif

O va, rašote, kad nebeliks, tai tikrai nepanašu  schmoll.gif pas mus pilna Alterros kosmetikos prikrauta  g.gif



Laukiu savo siuntinuko,kogero bus rugpjucio vidury. Papasakosiu,kaip kas... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas noretu sakytis siuntinuka uz 34dol kartu? I ji ieina 6 gaminiai. Man reiktu 3-4 gaminiu ir nemokamo rinkinuko 4u.gif Tik as neturiu korteles, reiktu jums sumoket smile.gif I AZ
Butu labai gerai jei kas sutiktu, daug labiau apsimoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(esp @ 2009 07 19, 15:31)
Gal kam trūksta kompanijos užsakinėt rinkinuką (kit) arba norit vienos kitos pilnos pakuotės. Galėtume susikoperuoti, būtų pigiau. Aš internetinę kortelę turiu, galėčiau nupirkt. Baisiai nesinori už du daiktus 24 doleriu mokėt, kai penki už 34 išeina, tik kad nereikia man jų. Jei susidomėsit, rašykit a.ž. Planuoju užsakinėt kitą savaitgalį.


Tulpelyte, Si mamyte siulo kooperuotis ir kartu pirkti wink.gif pagalvojau, kad ir as viena didele pakuote mielai prigriebciau smile.gif
Atsakyti
mes su tulpelyte jau susitarem,bet gal uzsisakykim 12 daiktu uz 50$? as galiu uzsakyti,jei yra besidominciu rasykit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo materiallove: 21 liepos 2009 - 20:46
Lietuvaites,kaip del muitu? Ar teko moketi uzsisakant daugiau nei uz 80lt?
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 22, 00:13)
Lietuvaites,kaip del muitu? Ar teko moketi uzsisakant daugiau nei uz 80lt?



teko, apie 15-20 proc.
Atsakyti
Is karto atsiprasau, kad cia parasiau blush2.gif

Gal kas pirkdamos gavot dovanu ar siaip parduodate Bamboo lupdaziuka? Jei ka i AZ 4u.gif
Atsakyti
panos, jeigu kuri turit perleisti sample ar normal size pudras (geriau matte, intensive) medium (ar panasios) spalvos - rasykit AZ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Matėt??? šešėliai nemokamai perkant virš 21 $ bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti