Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 17, 19:17)
O kam nors teko bandyti Light Olive? Kaip spalva? Nera per daug geltona? Tiktu sviesiai, bet ne baltai odai?  blush2.gif

as gavau, matine 4u.gif ji duoda toki grazu idegio efekta, kai buvau maziau idegus, dabar per sviesi trupuciuka, kai pables mano idegis vel bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2009 07 17, 19:31)
as gavau, matine  4u.gif ji duoda toki grazu idegio efekta, kai buvau maziau idegus, dabar per sviesi trupuciuka, kai pables mano idegis vel bus gerai  biggrin.gif

Bet nera geltona? Ruduma labiau duoda? blush2.gif
Atsakyti
O siaip Intensive formules spalvos intensyvumas labai didesnis uz Semi Matte blush2.gif Ziurint i nuotraukas ivairias man vienos spalvos Intensive spalva butu gera, bet pati kaip formule nelabai tinka doh.gif Reiktu semi matte, bet bijau kad per sviesi bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 17 liepos 2009 - 21:09
gal pades apsispresti, kazuri mergina buvo idejusi i foruma, tai as nusikopijavau
user posted image
Atsakyti
merginos o jei man su siuntimu gaunasi 79lt tai jau konkreciai muita moket turesiu? ir kiek to muito priskaiciuos? man rodos neapsimoka tada siust, jei uzdeda ji
Atsakyti
kai kada uzdeda kai kada ne.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 16, 23:29)
biggrin.gif
O kuo cia jos skiriasi? cia yra baigiamosios pudros ar kaip? Cia yra tobula spalva  lotuliukas.gif  kokios nematau prie Base blush2.gif
Natural Reflections Light

https://www.everyday...?...0&Itemid=44


Aš tokią turiu - kol kas mėginuką, bet pirksiu ir didelę. Ji tikrai yra baigiamoji ir labai permatoma, maskuot visai nemaskuoja. Labai panašus efektas į dr. hauschkos translucent pudrą.

Gal kam trūksta kompanijos užsakinėt rinkinuką (kit) arba norit vienos kitos pilnos pakuotės. Galėtume susikoperuoti, būtų pigiau. Aš internetinę kortelę turiu, galėčiau nupirkt. Baisiai nesinori už du daiktus 24 doleriu mokėt, kai penki už 34 išeina, tik kad nereikia man jų. Jei susidomėsit, rašykit a.ž. Planuoju užsakinėt kitą savaitgalį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esp: 19 liepos 2009 - 14:32
user posted image stai cia mano odytes spalva siaip man golden linija daugiau ar maziau tinka, dabar pakankamai idegus oda

user posted image cia meginukai

user posted image o cia pilnos pakuotes, dar truksta cia ryziu baigiamosios pudros soft bronz
Atsakyti
user posted image va kaip atrodo skaistaliukai, zinoma cia labai "riebiai" uztepiau.


Papildyta:
paciam virsui tepta beige neutral ( man ji siektiek per pilka), paskui bronzantas, ir tiesiai po juo golden medium jos beveik visai nesimato bigsmile.gif visos mano semi mate formulesuser posted image

sidabriniais bird bath atsidziaugti negaliu labai blizga ir zeri graziai saltoka spalvabaltai metaline, o violetiniai mystic night labai grazi spalva bet makiaze labai tamsus atrodo grynas smokey variantas.user posted image
Atsakyti
Aciu uz nuotraukas 4u.gif B&B skaistalai labai grazus, tik tai kad man nepatinka blizgus?
O gal esat bandziusi Beige - fairly light ir Buff - light neutral? Mano oda siek tiek sviesesne nei jusu, bet manyciau kazkas labai panasaus g.gif noreciau iskart pilna sakytis pakuote bet kazin ar pavyks spalva atitaikyti g.gif Gal dar kas galetu rekomenduoti jei is The body shop spalvyte man tinka 03 blush2.gif gal kas naudojot abi? blush2.gif
Atsakyti
Artimiausiu metu planuoju pirkti keletą pudryčių iš everydayminerals. Gal kas norėtų prisijungti prie užsakymo? Norėčiau imti super custom kit, t.y. 12 produktų, tada vieneto kaina gaunasi 4.16$.
Tik atkreipkit dėmesį - aš iš Londono 4u.gif
Prašom į a.ž.
Atsakyti
Skubiai pirkciau Beige - fairly Light, Buff - Pefect, Buff - Light neutral spalvu meginelius. Labiausiai domintu pirmoji ir paskutine spalvos ax.gif
Atsakyti