Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Sveikos, vakar nusipirkau EM mineraline. Beige Neutral, original glo. Siandien isbandziau ir tikrai duodu 10 balu. Iki siol naudojau tik Bare Minerals, bet manau pereisiu ant EM, nes man jos tokios pat, o kaina sios mazesne. thumbup.gif Maskavimas, dengimas lygiai toks pat abieju, tikrai labai patiko. Tik nezinau kaip issirinkti spalva, nes si vasara kaip tik, bet paskui jau bus manau per tamsi, o noriu iskart uzsisakineti dideles pakuotes, nes su meginukais nenoriu zaisti, nes pati uzsisisakineti nemoku ir pati nenoriu tuo apsiimti. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 16 liepos 2009 - 21:48
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 16, 07:54)
Aš tai pervedu į virtuoną iš normalios sąskaitos, kurioje laikau pinigus, reikiamą sumą tam kartui ir viskas. Internetu pervedu, aišku, neinu į banką smile.gif

4u.gif O uz pervedima nuskaito kazkiek? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 16, 22:46)
Sveikos, vakar nusipirkau EM mineraline. Beige Neutral, original glo. Siandien isbandziau ir tikrai duodu 10 balu. Iki siol naudojau tik Bare Minerals, bet manau pereisiu ant EM, nes man jos tokios pat, o kaina sios mazesne. thumbup.gif  Maskavimas, dengimas lygiai toks pat abieju, tikrai labai patiko. Tik nezinau kaip issirinkti spalva, nes si vasara kaip tik, bet paskui jau bus manau per tamsi, o noriu iskart uzsisakineti dideles pakuotes, nes su meginukais nenoriu zaisti, nes pati uzsisisakineti nemoku ir pati nenoriu tuo apsiimti.  verysad.gif

Tai vat as irgi nenoriu zaist. bandykit light neutral, ji eina pries beige neutral tai gal tiktu g.gif o kaip original glo nera blizguciu ir kaip spalvyte - tamsi?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 16, 23:18)
Tai vat as irgi nenoriu zaist. bandykit light neutral, ji eina pries beige neutral tai gal tiktu  g.gif  o kaip original glo nera blizguciu ir kaip spalvyte - tamsi?

blizguciu tikrai nera schmoll.gif na tik visiskai matine nera, bet man ir nelabai patinka visiskas matiskumas, man veidas sveikai ir naturaliai turi atrodyt. Spalva nera tamsi, na kai siek tiek idegusi tai pats tas. Bet va jei visai be idegio tai jau man sviesesnes noretusi. Reikia bandyt organizuotis atsisiuntima, nors dar Bare M turiu sociai, bet norisi man sito gerio tureti daaaug lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
As ir noriu, bet su spalvom bijau prasaut doh.gif Nu gal light neutral reik bandyt g.gif Metaus tarp 3 spalvu ax.gif Light neutral, Beige neutral, Light medium...



...
O kuo cia jos skiriasi? cia yra baigiamosios pudros ar kaip? Cia yra tobula spalva lotuliukas.gif kokios nematau prie Base blush2.gif
Natural Reflections Light

https://www.everyday...?...0&Itemid=44
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 16 liepos 2009 - 22:46
QUOTE(begike @ 2009 07 16, 22:50)
4u.gif  O uz pervedima nuskaito kazkiek?  blush2.gif


Kiek žinau, pavedimai iš vienos savo sąskaitos į kitą, esančią tame pačiame banke, yra nemokami. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 07 16, 19:40)
nera ne vienoje pudroje matomu blizguciu, man bent jau semi matte nuo original glow nelabai skiriasi


man Semi mat kiek geriau maskuoja ir poros mažiau išryškėja ax.gif

Beje, renkamtis spalvas atkreipkit dėmesį, kad intensive formulė ant veido labiausiai nutamsėja, o Original glo būna šviesiausia.

Dar iš šviesių spalvų Buff linen graži ax.gif Tokia "apie nieką" ir prisideritn turėtų prie atspalvių beveik visų smile.gif

Iš formulių vistik Semi Matt man labiasuiai patiko. Dabar laukiu parkeliaujant kelių presuotų. Va žiūrėsiu kaip man jos smile.gif
Atsakyti
Pagaliau is megineliu atsirinkau tinkancia vasarai spalva - Buttered tan thumbup.gif Kadangi dar turiu pora netinkanciu spalvu is BE, tai uzsisakiau daugiau megineliu ir uzsiimsiu miksavimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 17, 08:51)
man Semi mat kiek geriau maskuoja ir poros mažiau išryškėja ax.gif

Beje, renkamtis spalvas atkreipkit dėmesį, kad intensive formulė ant veido labiausiai nutamsėja, o Original glo būna šviesiausia.

Dar iš šviesių spalvų Buff linen graži ax.gif Tokia "apie nieką" ir prisideritn turėtų prie atspalvių beveik visų smile.gif

Iš formulių vistik Semi Matt man labiasuiai patiko. Dabar laukiu parkeliaujant kelių presuotų. Va žiūrėsiu kaip man jos smile.gif

Bet semi matt vistiek tokio turiu svytejimo? nera visiskai matine? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 17, 09:29)
Bet semi matt vistiek tokio turiu svytejimo? nera visiskai matine?  blush2.gif  ax.gif


Semi Matt - tarpinis variantas tarp Matt ir Original glo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 17, 07:03)
Kiek žinau, pavedimai iš vienos savo sąskaitos į kitą, esančią tame pačiame banke, yra nemokami. smile.gif

4u.gif

Pamirsau paklausti, i virtuon'a pervesti galima, tik kad nuimti negalima.Taip? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 17 liepos 2009 - 17:55
O kam nors teko bandyti Light Olive? Kaip spalva? Nera per daug geltona? Tiktu sviesiai, bet ne baltai odai? blush2.gif
Atsakyti