Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Dovkyte @ 2009 07 14, 15:43)
Em nesu bandzius,bet neuzilgo gausiu Long Handled kabuki,berods taip vadinasi,tada galesiu palyginti,anksciau tepdavau su paprastu Kabuki,firmos nelabai zinomos firmos,nepamenu pavad berods eurokos pirktas g.gif  ax.gif


Oj, tai labai lauksim palyginimo su EM kabukiu! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretušiukas @ 2009 07 14, 13:57)
Nu o jei dar vieną prekę užsakai, tai panaši siuntimo kaina?smile.gif Ar ten gal skaičiuojasi kaip.Niekad nepirkus, užtat tiek klausimų...

as uzsisakinejau nemokaam rinkini, sepetuka ir seselius, tai apie 5 dolerius uz siuntima mokejau mirksiukas.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 14, 15:35)
Tai vat as irgi prisiregistravau, pasiziuriu kiek kainuos viskas ir pan., o sakysiuos gal per tarpininke, sake viena mamyte gal uzsakytu, jei sakysiuos aisku  ax.gif

o kodel per tarpininke? g.gif Kad pigiau paciai siustis, ar neina kaip apmoket? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 07 14, 20:47)

o kodel per tarpininke?  g.gif  Kad pigiau paciai siustis, ar neina kaip apmoket?  ax.gif


Neina lotuliukas.gif
Bet dar bandysiu, issiaiskinsiu manau pati, bet jei neiseis tai neiseis. Ziuresiu kaip man cia bus mirksiukas.gif As parasiau i everyday minerals, kazka paaiskino, bet kaip supratau sake geriau prie Paypal prisiregistruokit, o ten reikia korteles kuria galima uzsieny atsiskaityt, nuejau i bankatai sake 30lt man ji kainuos doh.gif aisku gal ir ateity pravers man ji, tai dabar galvoju ar imti ta kortele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 14, 20:51)
As parasiau i everyday minerals, kazka paaiskino, bet kaip supratau sake geriau prie Paypal prisiregistruokit, o ten reikia korteles kuria galima uzsieny atsiskaityt, nuejau i bankatai sake 30lt man ji kainuos  doh.gif  aisku gal ir ateity pravers man ji, tai dabar galvoju ar imti ta kortele  ax.gif


Galima už 20 Lt įsigyt Visa Virtuon smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 07 14, 21:44)
Galima už 20 Lt įsigyt Visa Virtuon smile.gif

Tikrai? O man nesake doh.gif Ot kokie... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 14, 19:51)
Neina  lotuliukas.gif
Bet dar bandysiu, issiaiskinsiu manau pati, bet jei neiseis tai neiseis. Ziuresiu kaip man cia bus  mirksiukas.gif  As parasiau i everyday minerals, kazka paaiskino, bet kaip supratau sake geriau prie Paypal prisiregistruokit, o ten reikia korteles kuria galima uzsieny atsiskaityt, nuejau i bankatai sake 30lt man ji kainuos  doh.gif  aisku gal ir ateity pravers man ji, tai dabar galvoju ar imti ta kortele  ax.gif

tikrai, galima Visa Virtuon uz 20Lt mirksiukas.gif Ir kaip suprantu mokant paypalu nuskaiciuojama kazkiek, tai Virtuon'as labiau apsimoka, nieko neima uz pervedima hihihi.gif smile.gif
O gal nesake, nes rodos ne visur ja galima pasidaryti. Ja padaro Seb'e mirksiukas.gif
QUOTE(misttika @ 2009 07 14, 20:44)
Galima už 20 Lt įsigyt Visa Virtuon smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasiklausinesiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 07 14, 21:44)
Galima už 20 Lt įsigyt Visa Virtuon smile.gif


kazkas sake kad yra kortele snore uz 10 lt g.gif
Papildyta:
panos, gal kuri jau isbandet 3 presuota spalvu bronzanta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 14, 20:51)
Neina  lotuliukas.gif
Bet dar bandysiu, issiaiskinsiu manau pati, bet jei neiseis tai neiseis. Ziuresiu kaip man cia bus  mirksiukas.gif  As parasiau i everyday minerals, kazka paaiskino, bet kaip supratau sake geriau prie Paypal prisiregistruokit, o ten reikia korteles kuria galima uzsieny atsiskaityt, nuejau i bankatai sake 30lt man ji kainuos  doh.gif  aisku gal ir ateity pravers man ji, tai dabar galvoju ar imti ta kortele  ax.gif


Manau verta pagalvoti apie savo planus - ar norėsi ateityje ką nors internetu pirkti ar ne. Dėl vieno pirkimo žinoma neapsimoka kortelės gamintis. Bet jeigu daugiau, tikrai verta. Aš turiu Visa virtuoną iš sebo pasiėmus, tai pirmus metus nieko nepirkau, galvojau be reikalo pasigaminau ją doh.gif Bet dabar kai įnikau į pirkimus, tai tiesiog negaliu atsidžiaugti ja ir kai rudenį baigsis galiojimas, būtinai gaminsiuos naują. Gėris ji yra - visi visur priima, nereikia nei paypal registruotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 14, 20:51)
Neina  lotuliukas.gif
Bet dar bandysiu, issiaiskinsiu manau pati, bet jei neiseis tai neiseis. Ziuresiu kaip man cia bus  mirksiukas.gif  As parasiau i everyday minerals, kazka paaiskino, bet kaip supratau sake geriau prie Paypal prisiregistruokit, o ten reikia korteles kuria galima uzsieny atsiskaityt, nuejau i bankatai sake 30lt man ji kainuos  doh.gif  aisku gal ir ateity pravers man ji, tai dabar galvoju ar imti ta kortele  ax.gif


as visose internetinese parduotuvese atsiskaitineju su kreditine thumbup.gif
Atsakyti
Mačiau kažkas SM "kosmetikos išparduotuvėj" pardavinėja pudrytes, tai gal nereiks ir tarpininkių smile.gif

QUOTE(charisma212 @ 2009 07 15, 00:31)
panos, gal kuri jau isbandet 3 presuota spalvu bronzanta? bigsmile.gif

Aš tai irgi vis pasižiūrių į jį, bet kol kas neužsakinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 15, 08:21)
Gėris ji yra - visi visur priima, nereikia nei paypal registruotis  thumbup.gif

virtuonas dar gerai - persivedi i ja kiek tuo momentu reikia ir ramu, kad niekas kokiu sask numeriu nenukoses ir nenuskaiciuos paskui visu pinigu kaip gali buti nuo kreditines, kurioje laikai puse santaupu
Atsakyti