Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Maserati @ 2009 07 07, 15:50)
ar gerai pasidengia mineraline biri pudra su siuo sepeteliu,ar koki kita rekomenduotumet?

as turiu su ilgesne rankena kabuki sepeteli is EM, tai gal toks pats cia.. man tai gerai pasidengia pudra..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 07, 15:52)
as turiu su ilgesne rankena kabuki sepeteli is EM, tai gal toks pats cia.. man tai gerai pasidengia pudra..

Long Handled Kabuki ?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 07, 15:52)
as turiu su ilgesne rankena kabuki sepeteli is EM, tai gal toks pats cia.. man tai gerai pasidengia pudra..


Aš irgi tokį turiu, jis labai fainas, tik truputį šeriasi... Bet padengia gerai.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 07, 16:18)
Long Handled Kabuki ?

aha

QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 07, 16:20)
Aš irgi tokį turiu, jis labai fainas, tik truputį šeriasi... Bet padengia gerai.

man visai nesiseria
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 07 05, 14:58)
o gal kuri zinot kada atsiras skaistalu sepetelis vel?

as irgi sio sepetelio labai laukiu 4u.gif jau daugiau kaip menesis kai jo nera verysad.gif


P.S ir as gavau savo siuntinuka bigsmile.gif , po triju su pusia savaiciu!!! jeee!!! parodysiu kada kai nufotografuosiu
Atsakyti
O gal kuri jau bandė presuotas pudras? Vis žiūriu, kad reiktų užsisakyti ax.gif O tai birių prisidėjus visą krūvą turiu, matyt teks mėginukų rinkinį į išparduotuvę nešt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 08, 09:10)
O gal kuri jau bandė presuotas pudras? Vis žiūriu, kad reiktų užsisakyti ax.gif O tai birių prisidėjus visą krūvą turiu, matyt teks mėginukų rinkinį į išparduotuvę nešt  lotuliukas.gif



nesk, nes man kaip tik reikia, o laukti is em kol atsius - uztruks ax.gif
Atsakyti
o gal bandete em tepti ant krempudra padengto veido? arteja balius noretusi, kad makiazas ilgiau isliktu ir maskavimo gero reikia, galvoju plonai padengti krempudra, o paskui jau mineraline tik nezinau ar dengsis tolygiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 07 08, 11:50)
o gal bandete em tepti ant krempudra padengto veido? arteja balius noretusi, kad makiazas ilgiau isliktu ir maskavimo gero reikia, galvoju plonai padengti krempudra, o paskui jau mineraline tik nezinau ar dengsis tolygiai g.gif



Aš esu taip bandžiusi ir man labai gražiai atrodė ax.gif ir dengėsi gerai. Žinoma, po makiažo pagrindo tepimo šiek tiek laiko palaukiau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 08, 11:08)
nesk, nes man kaip tik reikia, o laukti is em kol atsius - uztruks ax.gif


Kokios spalvos reikia ?
Beje, ir skaistalų ir šėšėlių dar nemažai turiu, ale nebenoriu jau kažkaip doh.gif: Nu žodžiu, reiks rinkinuką visą prakalinėt lotuliukas.gif

Dabar atsirado poreikis turėti visko kiek įmanoma mažiau doh.gif:
Atsakyti
jadzka, gal turit summer stroll skaistalus ir multi tasking maskuokli (nezinau ar taip tiksliai rasosi biggrin.gif ) blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 08 liepos 2009 - 13:48
QUOTE(jadzka @ 2009 07 08, 13:48)
Kokios spalvos reikia ?


man visi linen jau per sviesus, tai dabar tinka medium atspalviai mirksiukas.gif butu gerai ne glow formule ax.gif
Atsakyti