Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(shopingas @ 2009 06 23, 15:06)
Paprastai pvm skaiciuojasi virsijus 75Lt, muitas virsijus 150 euru (iskaitant siuntima). Bijau sumeluot, bet rodos siunciantis is parduotuviu abejais atvejais skaiciuoja nuo 75Lt. Nors jei verte ant ribos, tai kartais ir nereikia moket.


Kur muita sumoketi reikia blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 06 23, 17:20)
Kur muita sumoketi reikia blush2.gif ?

Pašte, atsiimant siuntinį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 23, 15:52)
Jei skaiciuojant doleri kaip 2,5lt, tai man gautusi 75,05lt su siuntimu cia. Kazin ar reiktu moket  g.gif


Tai muitine skaiciuoja tos dienos kursu, kai viska formina. Del tiek manau nesikabintu...

QUOTE(Maserati @ 2009 06 23, 17:20)
Kur muita sumoketi reikia blush2.gif ?


Paste arba muitinej (jei neklystu). Muitinej (ar pan - Gelezinkelio g. Vilniuje) moka vilnietes. Dazniausiai is muitines gauna laiska, kad sulaikytas siuntinys, praso atsiust invoice'a ir tada paskaiciuoja muita. Kartais siaip paskaiciuoja be invoice'o ir tada persiuncia siuntinuka i pasta - kur atsiimant susimokat.
Atsakyti
Rodau, ką parsisiunčiau smile.gif
Light olive ir neutral maišysiu, nes tada man ir spalva labai gera būna, ir formulė biggrin.gif finishing dust ir kaolin dar nebandžiau.
user posted image
Presuota pudra Golden fair, realiai tamsesnė.
Šepetėliai visi labai patiko, o jau švelnumas thumbup.gif
user posted image
Ir mėginukai. Ėmiau tamsesnius atspalvius, maišysiu su per šviesiom pudrom.
user posted image
Atsakyti
Mascara, o koks tipas Jusu odos?
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2009 06 24, 18:16)
Rodau, ką parsisiunčiau smile.gif

sauniai pasipirkai smile.gif man asmeniskai multi-tasking maskuoklis ir once &again blush'as labai patinka, taip pat ir soft bronze finishing powder, dabar atsisiunciau presuota bronzanta ziuresim ar patiks, is pirmo zvilgsnio tamsokas atrodo ax.gif

butu idomus atsiliepimai apie sepeteli pirma is desines, kam zadi ji naudoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 06 24, 20:13)
Mascara, o koks tipas Jusu odos?

Mišri į riebumą. Kartais išdygsta koks spuogelis, kurį reikia pamaskuoti.
Todėl naudoju intensive formulę maskavimui, matinę - kad oda neblizgėtų. 4u.gif

QUOTE(pepkė @ 2009 06 24, 21:32)
sauniai pasipirkai smile.gif man asmeniskai multi-tasking maskuoklis  ir once &again blush'as labai patinka, taip pat ir soft bronze finishing powder, dabar atsisiunciau presuota bronzanta ziuresim ar patiks, is pirmo zvilgsnio tamsokas atrodo ax.gif

butu idomus atsiliepimai apie sepeteli pirma is desines, kam zadi ji naudoti? 4u.gif

Presuotą bronzantą ir aš siunčausi, bet pas atėjo subyrėjęs doh.gif parašiau į EM, padėkojo, paprašė nufotografuot ir sakė, kad naują atsiųs thumbup.gif
Šepetėlį galvojau presuotai pudrai naudot. Dar skaičiau, kad žalią maskuoklį gražiai padengia, plonu sluoksniu. Kitos dar naudoja bronzantams ir skaistalams ax.gif

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 23, 01:33)
Deja deja, siuntimo islaidas prideda muitine skaiciuodama pvm ir muita.

Kodėl "deja ne"? Atsakymas buvo konkrečiam pirkiniui...

Beje muitą skaičiuoja tik nuo pačių prekių vertės, siuntimo išlaidos nepriklauso smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 24 birželio 2009 - 22:20
QUOTE(Mascara @ 2009 06 24, 22:36)
Šepetėlį galvojau presuotai pudrai naudot. Dar skaičiau, kad žalią maskuoklį gražiai padengia, plonu sluoksniu. Kitos dar naudoja bronzantams ir skaistalams  ax.gif


Man asmeniškai tas Skunkless Fooptic bruch tai totalus nesusipratimas. Kažkoks iškleręs ir neaiškus. Geriau pasiimti dar vieną LH kabukį.
Užsisakiau dėl įdomumo, bet taip numestas ir guli: nenaudoju visiškai.

QUOTE(Povila$ @ 2009 06 24, 23:18)
Beje muitą skaičiuoja tik nuo pačių prekių vertės, siuntimo išlaidos nepriklauso smile.gif


Tai, kad skaičiuoja mirksiukas.gif Kelis kartus man suskaičiavo su visom siuntimo išlaidom doh.gif: Nepuoliau aiškintis, nes labiau laiko gaila nei 5 lt doh.gif:
Atsakyti
As ineternete ieskojau irgi info tai radau kad muitinej skaiciuoja sudedant prekes ir siuntimo kaina smile.gif
Ne i tema, bet gal kas turit pardavime Summer stroll skaistalus? Galit ir kitokius pasiulyti, i AZ
Atsakyti
panos, kas ka turite is sample medium spalvos? galiu keisti i sample sviesenei odai bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidalinkim patirtim - kaip valote EM šepetėlius? ar plaunat, ar kažkaip sausai?
Atsakyti