Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

help.gif panos, kas turi zalia conceleari perlesti, rasykite AZ 4u.gif ka tik savo imeciau i skyle, is kurios jau nebeistrauksiu bash.gif
ir dar, galiu perleisti/mainyti i tamsesnius atspalvius: linen intensive base - pilnas sample ir linen matte - liko koks 1/5 is sample.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma212: 21 birželio 2009 - 13:10
O ziurekit jei mano siuntužinys kainuoja 22dol, o siuntimas kaip suprantu dar prisides 5,52dol, tai nereiks ten kazkaip toj muitinej ar kur ten susimoket? JEi skaiciuojant be siuntimo kainuos apie 60lt, bet su siuntimu jau 75lt bus g.gif
Atsakyti
Siandien atsiemiau siuntini. Buvau uzsakius nemokama rinkini. Emiau labai sviesias spalvas, kad galeciau sumaisyti su man per tamsia BE pudra. Turetu kazkas pavykt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 22, 15:24)
O ziurekit jei mano siuntužinys kainuoja 22dol, o siuntimas kaip suprantu dar prisides 5,52dol, tai nereiks ten kazkaip toj muitinej ar kur ten susimoket? JEi skaiciuojant be siuntimo kainuos apie 60lt, bet su siuntimu jau 75lt bus  g.gif

Nereiks, siuntimo neskaičiuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 22, 20:49)
Nereiks, siuntimo neskaičiuoja smile.gif


Deja deja, siuntimo islaidas prideda muitine skaiciuodama pvm ir muita.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 23, 01:33)
Deja deja, siuntimo islaidas prideda muitine skaiciuodama pvm ir muita.


tai kaip cia gaunasi,pvz. e.m. siunciant pudros kaina+siuntimo islaidos(reikia ten pasirinkti kokio siuntimo budo nori) + dar pvm ir muitas (o kada uz ji sumoketi?) blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 23 birželio 2009 - 10:41
QUOTE(Maserati @ 2009 06 23, 11:40)
tai kaip cia gaunasi,pvz. e.m. siunciant pudros kaina+siuntimo islaidos(reikia ten pasirinkti kokio siuntimo budo nori) + dar pvm ir muitas (o kada uz ji sumoketi?)  blush2.gif  g.gif


Na nežinau, aš 3 kartus siunčiausi iš EM ir nei karto nereikėjo nei jokio PVM, nei muito mokėti.
Atsakyti
Šiandien gavau siuntinį bigsmile.gif (atėjo per tris savaites), suma su siuntimu buvo 70$, muito reikės mokėti 34 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2009 06 23, 14:04)
Šiandien gavau siuntinį  bigsmile.gif (atėjo per tris savaites), suma su siuntimu buvo 70$, muito reikės mokėti 34 Lt.


Ka uzsisakei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 06 23, 14:12)
Ka uzsisakei?  bigsmile.gif

Vakare parodysiu kai turėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 06 23, 11:40)
tai kaip cia gaunasi,pvz. e.m. siunciant pudros kaina+siuntimo islaidos(reikia ten pasirinkti kokio siuntimo budo nori) + dar pvm ir muitas (o kada uz ji sumoketi?)  blush2.gif  g.gif


Paprastai pvm skaiciuojasi virsijus 75Lt, muitas virsijus 150 euru (iskaitant siuntima). Bijau sumeluot, bet rodos siunciantis is parduotuviu abejais atvejais skaiciuoja nuo 75Lt. Nors jei verte ant ribos, tai kartais ir nereikia moket.
Atsakyti
Jei skaiciuojant doleri kaip 2,5lt, tai man gautusi 75,05lt su siuntimu cia. Kazin ar reiktu moket g.gif
Atsakyti