Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 17, 15:28)
Gal kas turit Beige - Light medium arba Buff - light neutral  4u.gif  Kaip istiesu tos spalvos atrodo?

Esu turejusi miniuka Light Neutral (matte) - pats pirmas is miniuku baigesi. smile.gif
man asmeniskai (sviesi oda) patiko - naturali spalva.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 17, 17:18)
Aš kaip tik tokias turiu, na spalvos tokios kaip ir nuotraukoje smile.gif

Man tos spalvos labai panasios. As kai ziurejau mazdaug spalvas dezutese (per google paieska) tai Light neutral lyg ir tokio gelsvo atspalvio turi o light medium tokio rausvo g.gif Tiktu Light neutral sviesiai odai? Ar vis delto geriau light medium blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Wika 111 @ 2009 06 17, 17:27)
Esu turejusi miniuka Light Neutral (matte) - pats pirmas is miniuku baigesi.  smile.gif
man asmeniskai (sviesi oda) patiko - naturali spalva.

Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 17, 16:32)
Man tos spalvos labai panasios. As kai ziurejau mazdaug spalvas dezutese (per google paieska) tai Light neutral lyg ir tokio gelsvo atspalvio turi o light medium tokio rausvo  g.gif  Tiktu Light neutral sviesiai odai? Ar vis delto geriau light medium  blush2.gif

as atrodo turiu light neutral g.gif veliau tiklsiai paziuresiu. Jei tai ji, tai man labai sviesi pasirode.. nors mano oda labai sviesi, ji man laabai balta atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 17, 17:40)
as atrodo turiu light neutral  g.gif  veliau tiklsiai paziuresiu. Jei tai ji, tai man labai sviesi pasirode.. nors mano oda labai sviesi, ji man laabai balta atrodo  unsure.gif

butu labai gerai jei pasakytumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 17, 17:54)
butu labai gerai jei pasakytumet  4u.gif

rytoj tikrai pasakysiu 4u.gif siandien negaliu paziuret 4u.gif





Uzduosiu klausima, gal kvailas kam nors pasirodys, bet va man iskilo staiga blush2.gif Pvz. zinot kad is kokios nors parduotuves nebepirksit daugiau, account'a savo pasinaikinat ar tiesiog pamirsat apie ji ir paliekat gyvuot iki begalybes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 17, 22:48)
Pvz. zinot kad is kokios nors parduotuves nebepirksit daugiau, account'a savo pasinaikinat ar tiesiog pamirsat apie ji ir paliekat gyvuot iki begalybes?  4u.gif


As palieku - jokio skirtumo manau ar istrint, ar palikt. Tik neuzsaugau savo korteles duomenu accounte - visada kaskart perkant ivedu.
Atsakyti
visada jei tik imanoma trinu, nera reikalo savo asmeniniu duomenu kazkam palikineti, bet atsiranda visokiu, kurie tiesiog piktybiskai neleidzia istrinti
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 18, 01:55)
As palieku - jokio skirtumo manau ar istrint, ar palikt. Tik neuzsaugau savo korteles duomenu accounte - visada kaskart perkant ivedu.

mh.. as irgi korteles istrinu, o kita palieku g.gif

QUOTE(Odora @ 2009 06 18, 09:19)
visada jei tik imanoma trinu, nera reikalo savo asmeniniu duomenu kazkam palikineti, bet atsiranda visokiu, kurie tiesiog piktybiskai neleidzia istrinti

o pvz. EM kur ta accounta istrinti galima? blush2.gif kazkaip neteko uzmatyti tokios funkcijos blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 17, 17:54)
butu labai gerai jei pasakytumet  4u.gif

tai stai pasiziurejau. rolleyes.gif Turiu as fair neutral is buff serijos. Tai ju puslapy pudra atrodo turi kazkoki atspalvi, o realiai man ji beveik balta rolleyes.gif na labai labai sviesi mirksiukas.gif nezinau ar padejo kuom nors toks atsakymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 18, 14:49)


tai stai pasiziurejau.  rolleyes.gif Turiu as fair neutral is buff serijos. Tai ju puslapy pudra atrodo turi kazkoki atspalvi, o realiai man ji beveik balta  rolleyes.gif  na labai labai sviesi  mirksiukas.gif  nezinau ar padejo kuom nors toks atsakymas  biggrin.gif

Padejot, nes zinosiu kad light neutral neturetu buti tokia balta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 18, 14:05)
Padejot, nes zinosiu kad light neutral neturetu buti tokia balta  lotuliukas.gif

smile.gif nezinau, gal cia tik man taip susirode, gal dar kas atsilieps. As tik ant rankos ja bandziau, ir perbraukiau siek tiek ant veido.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 18, 22:53)
smile.gif  nezinau, gal cia tik man taip susirode, gal dar kas atsilieps. As tik ant rankos ja bandziau, ir perbraukiau siek tiek ant veido..  ax.gif


Man light neutral - pati geriausia! šviesi, bet mano veidas ir yra šviesus, tai tokia ir reikalinga. Atspalvis labai natūralus, tai tikrai esu ja kol kas labiausiai patenkinta iš visų savo mėginukų. Fair atspalviai kai kurie irgi neblogi, bet jie visi truputį į ružavumą, ką supratau tik nemažai jų užsisakius, nes kažkaip iš nuotraukyčių internete taip neatrodė. Žodžiu man light neutral pati tinkamiausia, o jeigu norisi truputį ryškumo, pamaišau su medium kažkuria, neprisimenu tikslaus pavadinimo. Turiu dar light tan, bet ji man laaaabai per tamsi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 19, 07:40)
Man light neutral - pati geriausia! šviesi, bet mano veidas ir yra šviesus, tai tokia ir reikalinga. Atspalvis labai natūralus, tai tikrai esu ja kol kas labiausiai patenkinta iš visų savo mėginukų. Fair atspalviai kai kurie irgi neblogi, bet jie visi truputį į ružavumą, ką supratau tik nemažai jų užsisakius, nes kažkaip iš nuotraukyčių internete taip neatrodė. Žodžiu man light neutral pati tinkamiausia, o jeigu norisi truputį ryškumo, pamaišau su medium kažkuria, neprisimenu tikslaus pavadinimo. Turiu dar light tan, bet ji man laaaabai per tamsi...  blush2.gif

gali buti mano pastebejimas netikslus del pudros, nes as ant veido praktiskai nebandziau blush2.gif Jei naudojat sia pudra, tikriausiai geriau zinot 4u.gif
Atsakyti