Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 14, 23:11)
Alrena, kokia tau formule labiau patiko? Zadejau sakytis original glo bet pasiskaiciau kad ji tokia vos ne su blizguciais, tai dabar galvoju apie semi matte, bet nezinau ar sausesnese vieose nesimatys serpetojimai nuo jos...?  g.gif

Nuotraukose matosi, kad emiau ivairiu formuliu meginukus(neimiau tik Matte)ir nesitepiau vienos formules meginuku- as juos maisiau ir likau tikrai patenkinta thumbup.gif , o sausesnes vietas galima intensyviau patepti drekinanciu kremu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2009 06 14, 22:19)
Nuotraukose matosi, kad emiau ivairiu formuliu meginukus(neimiau tik Matte)ir nesitepiau vienos formules meginuku-  as juos maisiau ir likau tikrai patenkinta thumbup.gif , o sausesnes vietas galima intensyviau patepti drekinanciu kremu 4u.gif

Tepu, bet turiu as mineraline savo, vistiek patepus matosi serpetojimai doh.gif o flat top brush patiko, tai pudrai geriau gal tinka nei kabukis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 14 birželio 2009 - 21:32
Aš irgi gavau savo siuntinuką, paštininkė pirmą kartą į namus atnešė!!! blink.gif lotuliukas.gif Bet truputį nusivyliau - ir vėl jokių dovanėlių doh.gif verysad.gif O taip bent kempinėlės tikėjausi...
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 15, 18:22)
Aš irgi gavau savo siuntinuką, paštininkė pirmą kartą į namus atnešė!!!  blink.gif  lotuliukas.gif  Bet truputį nusivyliau - ir vėl jokių dovanėlių doh.gif  verysad.gif O taip bent kempinėlės tikėjausi...

keista kad neidejo verysad.gif net man idejo hihihi.gif As galvoju gal idejo, nes pirmas uzsakymas ir ne tik meginuku rinkinys, o dar pirkau pora daikciuku, nors suma nedidele gavosi ax.gif

Cia gal nelabai i tema, bet neradau forume nieko apie Pur Minerals, kaip supratau tai irgi mineraline kosmetika, bet ji presuota bigsmile.gif tas mane labai sugunde, nes tokia naudoti patogiau ir dar jie turi visa palete seseliu thumbup.gif Idomu gal kas esat bande ar girdeje ka? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi į jūsų gretas drinks_cheers.gif Noriu paklausti ar yra kažkoks nustatytas mėginukų skaičius ar užsisakinėjate kiek norite, nes nuotraukose tai jų galybės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 birželio 2009 - 23:39
QUOTE(ernesin @ 2009 06 17, 00:38)
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi į jūsų gretas  drinks_cheers.gif  Noriu paklausti ar yra kažkoks nustatytas mėginukų skaičius ar užsisakinėjate kiek norite, nes nuotraukose tai jų galybės biggrin.gif


Kai i krepseli isidedat megineliu rinkini, spalvas renkates tik po to - visko yra nustatytas kiekis kiek imt (rodos 3 pudros, 1 skaistalai, 1 maskuoklis). O cia kur foto, tai imta pilnos pakuotes kaip supratau.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 17, 00:57)
Kai i krepseli isidedat megineliu rinkini, spalvas renkates tik po to - visko yra nustatytas kiekis kiek imt (rodos 3 pudros, 1 skaistalai, 1 maskuoklis). O cia kur foto, tai imta pilnos pakuotes kaip supratau.

Pilnos pakuotės mėginėlių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 17, 01:18)
Pilnos pakuotės mėginėlių? blush2.gif

Kaip suprast pilnos pakuotes megineliu?
Vienam uzsakyme galima pasirinkti tik viena nemokama rinkinuka megineliu (3 pudros, 1 skaistalai, 1 maskuoklis).
Atsakyti
Čia kur foto tai buvo trys siuntinukai kaip supratau, tai užtai tiek daug mėginukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 06 17, 08:48)
Kaip suprast pilnos pakuotes megineliu?
Vienam uzsakyme galima pasirinkti tik viena nemokama rinkinuka megineliu (3 pudros, 1 skaistalai, 1 maskuoklis).

Ačiū, būtent tai ir norėjau sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit Beige - Light medium arba Buff - light neutral 4u.gif Kaip istiesu tos spalvos atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 17, 15:28)
Gal kas turit Beige - Light medium arba Buff - light neutral  4u.gif  Kaip istiesu tos spalvos atrodo?

Aš kaip tik tokias turiu, na spalvos tokios kaip ir nuotraukoje smile.gif
Atsakyti