Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(charisma212 @ 2009 06 09, 21:39)
idomu, kad gauti ta dovanele reikia ja kazkaip pazymeti, ar uztenka surinkti uz tokia suma? g.gif
beje, pastebejau, kad karsta lauke, mano EM ant veido pasimato kaip milteliai, isryskina T zonos poras g.gif gal per daug pudros uzvarau? g.gif
beje, iki siol idealios formules taip ir neisvedziau, kaskart buna pagal nuotaika, truputis to, ano, taip kazkas ir iseina biggrin.gif


Užtenka surinkti už tokią sumą (be siuntimo) smile.gif Man kaip, tik šiuo metu jokių miltelių, o žiemą tai būdavo ax.gif Gausiu dabar mixing jar'ą tai viska sudėsiu į vieną ir bus super, manau...
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 09, 22:36)
Man kaip, tik šiuo metu jokių miltelių, o žiemą tai būdavo ax.gif  Gausiu dabar mixing jar'ą tai viska sudėsiu į vieną ir bus super, manau...


man ziema kaip tik buvo tolygus pasiskirstymas pudros g.gif kokia tavo oda?
kas per mixing jaras? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 09, 22:43)
man ziema kaip tik buvo tolygus pasiskirstymas pudros g.gif kokia tavo oda?
kas per mixing jaras? bigsmile.gif

Mano oda labiau į riebumą, tokia mišri sakyčiau, tai dabar atšilus orams ta pudra sugeria riebalų perteklių ir tų "miltų" nesimato, o žiemą, kai oda būdavo pasausėjusi tai viskas išryškėdavo labiau, nors dienos bėgyje (netgi po kokių 2 val.) viskas susitvarkydavo smile.gif Mixing Jar - tai dvigubai didesnis indelis pudroms maišyti, kaina 2$, prie šepetukų įdėtas. Čia realiai nufotografuotas tas indelis, galima palyginti kaip jis atrodo prieš didelę pudros pakuotę mirksiukas.gif
Atsakyti
mano oda misri - riebi, nzn, gal per daug uzmetu pudros ant veido, kad man pradejo milteliai sukristi g.gif
reikes ta jar'a pajamti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 09, 23:01)
Mano oda labiau į riebumą, tokia mišri sakyčiau, tai dabar atšilus orams ta pudra sugeria riebalų perteklių ir tų "miltų" nesimato, o žiemą, kai oda būdavo pasausėjusi tai viskas išryškėdavo labiau, nors dienos bėgyje (netgi po kokių 2 val.) viskas susitvarkydavo smile.gif  Mixing Jar - tai dvigubai didesnis indelis pudroms maišyti, kaina 2$, prie šepetukų įdėtas. Čia realiai nufotografuotas tas indelis, galima palyginti kaip jis atrodo prieš didelę pudros pakuotę mirksiukas.gif


Aš irgi užsisakiau mixing jar'ą - laukiu, kad galėčiau užsiimti maišymais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 09, 17:18)
Prie pressed  ax.gif Aš turiu Sandcastle Palette rolleyes.gif

mm rolleyes.gif

QUOTE(charisma212 @ 2009 06 09, 20:39)
idomu, kad gauti ta dovanele reikia ja kazkaip pazymeti, ar uztenka surinkti uz tokia suma? g.gif

manau nieko nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
kazin kaip greitai vel atsiras kirstas sepetelis skaistalams g.gif ?? pasibaige jis o as taip laukiu ir nekantrauju uzsisakyti!!!
Atsakyti
as ir planuoju dideli uzsakyma daryti kai tik atsiras tas sepetelis. Jau pavargau laukti ;/
Atsakyti
As tai pavargau laukti savo uzsakymo doh.gif dvi savaites praejo verysad.gif Ir kiek tikrinu per pasta, nerodo kad turi toki siuntini..
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 10, 19:58)
As tai pavargau laukti savo uzsakymo  doh.gif  dvi savaites praejo  verysad.gif  Ir kiek tikrinu per pasta, nerodo kad turi toki siuntini..

Nieko nuostabaus, mano siuntinys paciam paste gulejo, o jos sugebejo pasakyti, kad pagal koda jo dar LT nera biggrin.gif Kantrybes, as jau po ketvirto siuntinio ismokau laukti smile.gif
Beje, ka pastebejau, man dar ne karto neuzdejo muito, didziausia uzsakymo suma buvo apie 70 lt, galvoju gal del to, kad visada prigriebdavau ir nemokama rinkini, ant voko rasydavo tik "free sample kit", gal muitine taip galima apgauti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2009 06 10, 20:13)
Nieko nuostabaus, mano siuntinys paciam paste gulejo, o jos sugebejo pasakyti, kad pagal koda jo dar LT nera  biggrin.gif  Kantrybes, as jau po ketvirto siuntinio ismokau laukti  smile.gif 
Beje, ka pastebejau, man dar ne karto neuzdejo muito, didziausia uzsakymo suma buvo apie 70 lt, galvoju gal del to, kad visada prigriebdavau ir nemokama rinkini, ant voko rasydavo tik "free sample kit", gal muitine taip galima apgauti?  biggrin.gif

galbut ir as ismoksiu laukti, bet tai pirmas siuntinys, tai sedziu kaip ant adatu, negaliu sulaukti biggrin.gif bigsmile.gif
Berods muitas nuo 75LT... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 06 10, 16:59)
kazin kaip greitai vel atsiras kirstas sepetelis skaistalams g.gif ?? pasibaige jis o as taip laukiu ir nekantrauju uzsisakyti!!!



QUOTE(*MŽ @ 2009 06 10, 19:26)
as ir planuoju dideli uzsakyma daryti kai tik atsiras tas sepetelis. Jau pavargau laukti ;/

Cia kalba apie si sepeteli eina?
user posted image
Atsakyti