Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Odora @ 2009 06 09, 11:45)
Palomina, o kokiu formuliu pudras emei?
as buvau prisisiuntusi matiniu, bet ziuriu dabar, kad labiausiai original glow patinka ir graziausiai atrodo smile.gif

as emiau Semi Matte pudras.. ir vietoj skaistalu emiau is Lucent serijos Natural pudryte su blizguciais (na tinka skruostams ar visam veidui pablizgint), Concealeri Intensive.. tai oda ir neblogai pamaskuota ir tie blizguciai veidui svytejimo suteikia.. na graziai ziurisi.. kazkada buvau tik Semi Matte pudra pasidazius, tai vaizdas netenkino.. Original Glow nebandziau formules, nes ji lyg ir nemaskuoja..
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 09, 10:16)
Tai  thumbup.gif  gausit tris priemones  thumbup.gif 
O daug uzsisaket, kad dave dovanu?  blush2.gif


Tada užsakinėjau už berods 34$. smile.gif
Žiūrėsim, ar šįkart duos, nes jaučiu kad atskaičius pristatymo kainą gali nesusidaryt 19$...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 09, 12:02)
as emiau Semi Matte pudras.. ir vietoj skaistalu emiau is Lucent serijos Natural pudryte su blizguciais (na tinka skruostams ar visam veidui pablizgint), Concealeri Intensive.. tai oda ir neblogai pamaskuota ir tie blizguciai veidui svytejimo suteikia.. na graziai ziurisi.. kazkada buvau tik Semi Matte pudra pasidazius, tai vaizdas netenkino.. Original Glow nebandziau formules, nes ji lyg ir nemaskuoja..

semi mate man atrodo arciau original glow ir toliau nuo mate smile.gif tik tas vienas meginukas kur turejau semi mate neitiko man kazkuom butent jis atrode kad nieko nemaskuoja, o original glow man maskuoja pakankamai, tik as maskuoklius zalius naudoju spuogeliams ir paraudusioms vietoms nes situ tai ne viena formule nepaslepia unsure.gif ir daugiau pudruoti neiseina nes nebegraziai atrodo unsure.gif
ismeginus visai patiko tos pudros pabaigimui, imaisau jas i visa mixa tai kazkokio sunkiai apibudinamo gerumo prieduoda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 09, 14:54)
semi mate man atrodo arciau original glow ir toliau nuo mate smile.gif tik tas vienas meginukas kur turejau semi mate neitiko man kazkuom butent jis atrode kad nieko nemaskuoja, o original glow man maskuoja pakankamai, tik as maskuoklius zalius naudoju spuogeliams ir paraudusioms vietoms nes situ tai ne viena formule nepaslepia unsure.gif ir daugiau pudruoti neiseina nes nebegraziai atrodo unsure.gif
ismeginus visai patiko tos pudros pabaigimui, imaisau jas i visa mixa tai kazkokio sunkiai apibudinamo gerumo prieduoda  rolleyes.gif


Įdomu, įdomu... Man tos pabaigimo pudros kažkaip nelabai patinka pačios vienos, nes atrodo jau normaliai užsitepi pudrą, o ji ant viršaus jau kaip ir nieko neduoda, tik kartais jeigu daugiau užtepi, sudaro miltų efektą. Bet gal sumaišius ir išeitų kas nors įdomaus...
Bet vis dėlto, jeigu sumaišai visokių mėginukų ir labai patinka rezultatas, tai ką daryt toliau? Pirkt visų po didelį kiekį? Ir kaip atsirinti proporcijas, kad vėl pakartotum? doh.gif Man baisu, kad paskui gali nebepavykti susimašyti iš naujo, o kaip apmaudu bus jeigu patiks... Ar čia tik aš viena iš anksto dėl tokių dalykų nerimauju? blush2.gif
Bet bandysiu ir aš maišyti, nes kai yra per šviesių ir per tamsių, tai sumaišius tikrai gal bus gėris thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums EM seseliai laikosi ant akiu voku ? g.gif

As turiu meginuka pudrytes veidui, bet kadangi spalva labai grazi tai meginau vietos seseliu tepti, nu laikosi kokias 10 minuciu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 09, 14:54)
semi mate man atrodo arciau original glow ir toliau nuo mate smile.gif tik tas vienas meginukas kur turejau semi mate neitiko man kazkuom butent jis atrode kad nieko nemaskuoja, o original glow man maskuoja pakankamai, tik as maskuoklius zalius naudoju spuogeliams ir paraudusioms vietoms nes situ tai ne viena formule nepaslepia unsure.gif ir daugiau pudruoti neiseina nes nebegraziai atrodo unsure.gif
ismeginus visai patiko tos pudros pabaigimui, imaisau jas i visa mixa tai kazkokio sunkiai apibudinamo gerumo prieduoda  rolleyes.gif

aha seip jei viena Semi Matte tai neypatingai maskuoja.. bet dabar as ir concealeri imaisiau, tai pudra labai gerai maskuoja biggrin.gif


QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 09, 15:37)
Merginos, o kaip jums EM seseliai laikosi ant akiu voku ?  g.gif

As turiu meginuka pudrytes veidui, bet kadangi spalva labai grazi tai meginau vietos seseliu tepti, nu laikosi kokias 10 minuciu  blink.gif

man seseliai visai normaliai laikydavosi.. na kaip ir visi seseliai.. bet kadangi as nelabai seseliais dazaus, nes nemoku, tai isdalinau ka turejau.. ir man su biriais seseliais kazkaip sunku pasidazyt.. visur pribyra.. nepatogu
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 09, 14:33)
tai ką daryt toliau? Pirkt visų po didelį kiekį? Ir kaip atsirinti proporcijas, kad vėl pakartotum?  doh.gif 

tai imkit nemokamus rinkinukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 09, 15:33)
Įdomu, įdomu... Man tos pabaigimo pudros kažkaip nelabai patinka pačios vienos, nes atrodo jau normaliai užsitepi pudrą, o ji ant viršaus jau kaip ir nieko neduoda, tik kartais jeigu daugiau užtepi, sudaro miltų efektą. Bet gal sumaišius ir išeitų kas nors įdomaus...
Bet vis dėlto, jeigu sumaišai visokių mėginukų ir labai patinka rezultatas, tai ką daryt toliau? Pirkt visų po didelį kiekį? Ir kaip atsirinti proporcijas, kad vėl pakartotum?  doh.gif  Man baisu, kad paskui gali nebepavykti susimašyti iš naujo, o kaip apmaudu bus jeigu patiks... Ar čia tik aš viena iš anksto dėl tokių dalykų nerimauju? blush2.gif
Bet bandysiu ir aš maišyti, nes kai yra per šviesių ir per tamsių, tai sumaišius tikrai gal bus gėris  thumbup.gif

man tos baigiamosios riebalavimasi siek tiek pamazina, o miltu efektas dazniausiai praeina palaukus kokias 5min, isvis visos ju pudros tikra spalva ir vaizda igauna truputi luktelejus.
del to maisymo man irgi galvosukis, kol kas maisausi kiekviena karta besidazyma truputi sio truputi ano ziupsnelis sito lotuliukas.gif galiu derint veido spalva prie rubu nuotaikos ir dienos meto lotuliukas.gif kai rasiu idealiausia miksa gal pirksiu pilnus nzn g.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 09, 15:37)
Merginos, o kaip jums EM seseliai laikosi ant akiu voku ?  g.gif

As turiu meginuka pudrytes veidui, bet kadangi spalva labai grazi tai meginau vietos seseliu tepti, nu laikosi kokias 10 minuciu  blink.gif


as kai tepdavau sviesiu skaistaliukus vietoj seseliu ir man nelabai laikesi, bet tie kur "tikri" seseliai atrodo laikosi normaliai tik dar neturejau progos rimtam isbandymui, nors mano akys uzkrite tai visi seseliai linke i rauksles sueiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 09, 08:58)
O kiek muito reikėjo mokėti, jei ne paslaptis? smile.gif

Kiek pamenu, tai virš 60lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 09, 15:37)
Merginos, o kaip jums EM seseliai laikosi ant akiu voku ?  g.gif

As turiu meginuka pudrytes veidui, bet kadangi spalva labai grazi tai meginau vietos seseliu tepti, nu laikosi kokias 10 minuciu  blink.gif

Man labai gerai, ypač presuoti, tik biriems yra minusas, jog nelabai patogu naudoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 09, 16:18)
Man labai gerai, ypač presuoti, tik biriems yra minusas, jog nelabai patogu naudoti tongue.gif

kurie ten presuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 09, 17:48)
kurie ten presuoti?  blush2.gif

Prie pressed ax.gif Aš turiu Sandcastle Palette rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 09 birželio 2009 - 17:18
QUOTE(begike @ 2009 06 09, 09:56)
[color=red]Nuo birzelio 7d. uzsisakant EM uz daugiau nei $19 (


idomu, kad gauti ta dovanele reikia ja kazkaip pazymeti, ar uztenka surinkti uz tokia suma? g.gif
beje, pastebejau, kad karsta lauke, mano EM ant veido pasimato kaip milteliai, isryskina T zonos poras g.gif gal per daug pudros uzvarau? g.gif
beje, iki siol idealios formules taip ir neisvedziau, kaskart buna pagal nuotaika, truputis to, ano, taip kazkas ir iseina biggrin.gif
Atsakyti