Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(begike @ 2009 06 08, 16:02)
saunu kad taip pasiseke su pirkiniais  thumbup.gif  o dvi savaites tai su savaitgaliais? nes jei skaiciuoja 14 darbo dienu...  unsure.gif

na taip 14 darbo dienu turejau galvoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 08, 15:09)
na taip 14 darbo dienu turejau galvoje  blush2.gif

mm.. tai tuomet neverta jaudintis, uz poros dieneliu ir maniskis turetu parkeliaut clap.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 08, 09:00)
O perkant už tokią didelę sumą reikėjo ką nors su muitine aiškintis, ar tiesiog ilgiau užtruko siuntimas ir viskas? Aš esu užsakinėjus už 40$, tai nieko, atėjo paprastai, bet šiaip  kai sumos didesnės nerimauju, kad nereiktų dar važiuoti į muitinę - baisus laiko gaišimas.  doh.gif

Ne, nereikėjo, susimokėjau muitą pašte ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien gavau savo siuntinuką ir išbandžiau.
Galiu pasakyti minusą, kad ant mano odos neatrodo labai nuostabiai, kažkaip lyg labiau paryškina odos sausumą ir pasimato tada ta pudra.
Na nežinau čia kodėl taip, gal nemoku teisingai naudotis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštri: 08 birželio 2009 - 17:56
QUOTE(Aštri @ 2009 06 08, 18:51)
Šiandien gavau savo siuntinuką ir išbandžiau.
Galiu pasakyti minusą, kad ant mano odos neatrodo labai nuostabiai, kažkaip lyg labiau paryškina odos sausumą ir pasimato tada ta pudra.
Na nežinau čia kodėl taip, gal nemoku teisingai naudotis  unsure.gif


Tai reikia drėkinančio kremo prieš tai pasitepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 08, 21:54)
Tai reikia drėkinančio kremo prieš tai pasitepti smile.gif

na savaime aišku, kad tokį tepiausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 08, 18:08)
Ne, nereikėjo, susimokėjau muitą pašte ir viskas mirksiukas.gif


O kiek muito reikėjo mokėti, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
Nuo birzelio 7d. uzsisakant EM uz daugiau nei $19 (siuntimo kaina neieina), gaunami nemokamai trys sample dydzio produktai: du akiu seseliai (mystic night ir bird bath) ir concelear'is (peach). bigsmile.gif Jei kas norit uzsisakineti, paskubekit.
Gal kam pravers info biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 09 birželio 2009 - 08:57
QUOTE(begike @ 2009 06 09, 09:56)
Nuo birzelio 7d. uzsisakant EM uz daugiau nei $19 (siuntimo kaina neieina), gaunami nemokamai trys sample dydzio produktai: du akiu seseliai (mystic night ir bird bath) ir concelear'is (peach). bigsmile.gif  Jei kas norit uzsisakineti, paskubekit.
Gal kam pravers info  biggrin.gif



Na va, šiandien iš ryto kaip tik užsisakiau... doh.gif
Beje, su praėjusiu siuntinuku gavau dovanų lūpų balzamą. Šiaip fainas, bet labai stipriai mėtinio skonio - jaučiu reikia priprasti, pirmas įspūdis gana netikėtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 06 09, 09:12)
Na va, šiandien iš ryto kaip tik užsisakiau...  doh.gif
Beje, su praėjusiu siuntinuku gavau dovanų lūpų balzamą. Šiaip fainas, bet labai stipriai mėtinio skonio - jaučiu reikia priprasti, pirmas įspūdis gana netikėtas smile.gif

Tai thumbup.gif gausit tris priemones thumbup.gif
O daug uzsisaket, kad dave dovanu? blush2.gif
Atsakyti
katik pasidaziau su EM savo kurybos mixu (gautus meginukus sumaisiau visus), spalva tobula gavosi mano odai thumbup.gif ir seip labai graiziai oda atrodo..
Atsakyti
Palomina, o kokiu formuliu pudras emei?
as buvau prisisiuntusi matiniu, bet ziuriu dabar, kad labiausiai original glow patinka ir graziausiai atrodo smile.gif
Atsakyti