Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(ne mama @ 2009 06 06, 21:11)
paskutinio siuntinuko uz 10 doleriu laukiau be keliu dienu menesi ax.gif

doh.gif isprotet galima belaukiant, dar kai toks smalsumas kankina doh.gif
O pagal siuntinio nr. galima kur nors suzinot ar jis jau LT? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 06, 22:17)
doh.gif  isprotet galima belaukiant, dar kai toks smalsumas kankina  doh.gif 
O pagal siuntinio nr. galima kur nors suzinot ar jis jau LT?  smile.gif

Ne, tas nr., kur rašo jų puslapyje nieko nereiškia, kitaip tariant, tai nėra siuntos ID smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 06 birželio 2009 - 22:58
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 06, 22:57)
Ne, tas nr., kur rašo jų puslapyje nieko nereiškia, kitaip tariant, tai nėra siuntos ID smile.gif

as ne pagal ta ziurejau smile.gif jie man atsiunte kita siuntos nr. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 05, 15:49)
o ka uzsisakinejot ir kiek laiko lauket?  blush2.gif  Jie ten nuo tam tikros sumos ideda dovanu?  ax.gif  As irgi noreciau gauti kokia staigmenele, bet bijau, kad per maza suma. Nors gal kaip pirma karta uzsakanciai ides koki paskatinima  lotuliukas.gif

Kazkuria savaite ju puslapi buvo parasyta, kad uzsakant is Ju gausit dovanele, tai paemiau nemokama rinkinuka ir sepetuka, ir gavau kempinele. smile.gif Uzsakinejau 05.19 d. siuntinuka gavau 06.05.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 07, 00:00)
as ne pagal ta ziurejau  smile.gif  jie man atsiunte kita siuntos nr.  smile.gif

Na jeigu atsiuntė siuntos numerį asmeniškai tai bandyk suvesti čia mirksiukas.gif
Atsakyti
už 3 dienelių jau bus mėnesis kaip laukiuuu.
nebegaliu.
baisingai norisi siuntinuko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 06 07, 10:58)
Kazkuria savaite ju puslapi buvo parasyta, kad uzsakant is Ju gausit dovanele, tai paemiau nemokama rinkinuka ir sepetuka, ir gavau kempinele.  smile.gif Uzsakinejau 05.19 d. siuntinuka gavau 06.05.

na as tik pora dieneliu veliau uzsisakiau, tai pagal viska pirmadieni turiu gauti biggrin.gif

QUOTE(Povila$ @ 2009 06 07, 11:04)
Na jeigu atsiuntė siuntos numerį asmeniškai tai bandyk suvesti čia  mirksiukas.gif

taip, asmeniskai smile.gif Aciu, paziuresiu ten 4u.gif

QUOTE(Aštri @ 2009 06 07, 14:15)
už 3 dienelių jau bus mėnesis kaip laukiuuu.
nebegaliu.
baisingai norisi siuntinuko.  ax.gif

Taip ilgai doh.gif
Atsakyti
Ir paskaičius kaikurių merginų atsiliepimus baisu, kad galiu ir negaut.. unsure.gif

Man įdomu, kur tada geriausia kreiptis? Į paštą?
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 06 07, 15:24)
Ir paskaičius kaikurių merginų atsiliepimus baisu, kad galiu ir negaut.. unsure.gif

Man įdomu, kur tada geriausia kreiptis? Į paštą?

Rašykit jiems i el.p. jeigu siuntinys neatkeliauja per 25 dienas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 07 birželio 2009 - 14:29
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 06, 14:01)
Abejoju ar nuo tam tikros sumos, visai neseniai beveik už 100$ (be siuntimo) užsainėjau ir absoliutiškai nieko papildomai neįdėjo, o seniau buvo kartų kai už mažesnę sumą užsakinėjau ir gaudavau dovanėlių  ax.gif  Trečiadienį  turi parkeliauti mažas siuntinuskas (apie 15$), žiūrėsim ar ką gausiu... doh.gif


O perkant už tokią didelę sumą reikėjo ką nors su muitine aiškintis, ar tiesiog ilgiau užtruko siuntimas ir viskas? Aš esu užsakinėjus už 40$, tai nieko, atėjo paprastai, bet šiaip kai sumos didesnės nerimauju, kad nereiktų dar važiuoti į muitinę - baisus laiko gaišimas. doh.gif
Atsakyti
atsiemiau neseniai is pasto savo EM siuntinuka rolleyes.gif buvau uzsisakius nemokama rinkinuka ir large mixing jar.. norejau pati susimaisyt sau pudra biggrin.gif meginukus emiau tokius:
pudros:
- Soft Butter Peach (Semi Matte)
- Buff - Linen (Semi Matte)
- Buff - Fairly Summer (Semi Matte)
skaistalai:
- is Lucent serijos - Natural (emiau del blizganciu daleliu, kad veidui skaistumo priduotu kai sumaisysiu visas pudras)
concealer'is:
- Multi Intensive

taigi, sumaisiau visus siuos meginukus, ir gavosi puiki spalva thumbup.gif
labai patiko Mixing Jar.. anksciau kazkada buvau uzsisakius irgi, tai ten nebuvo tokio dangtelio uzdengt skylutem.. nepatogu budavo jei veztis kur reikdavo, nes per skylutes pudra subyredavo i dangteli.. o dabar gerai.. patobulino biggrin.gif
na ir gavau dovanu kempinele veidui praust (violetine) ax.gif sito tai visai nesitikejau gaut..

beje, mano siuntinukas keliavo lygiai dvi savaites
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 08, 09:18)
beje, mano siuntinukas keliavo lygiai dvi savaites

saunu kad taip pasiseke su pirkiniais thumbup.gif o dvi savaites tai su savaitgaliais? nes jei skaiciuoja 14 darbo dienu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 08 birželio 2009 - 15:03