Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 29, 13:51)
as laukiu biggrin.gif siandsien jau trys savaites kaip laukiu doh.gif tikiuosi jau kita savaitele atkeliaus,nes jau nervuotis pradedu cool.gif  biggrin.gif

na, ar gavot jau savo prekytes? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 02, 10:53)
na, ar gavot jau savo prekytes?  biggrin.gif

gavau siandien ir velnias velnias,netiko man spalvyte ta kuria buvau didele uzsisakius doh.gif o taip gaila...teks vel is naujo pirkt ir laukt verysad.gif parduodu dabar SM isparduotuvej...gavau dar meginuku,tai labai patiko visi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 06 02, 18:06)
gavau siandien ir velnias velnias,netiko man spalvyte ta kuria buvau didele uzsisakius doh.gif o taip gaila...teks vel is naujo pirkt ir laukt verysad.gif parduodu dabar SM isparduotuvej...gavau dar meginuku,tai labai patiko visi ax.gif

verysad.gif
na nieko, kita karta pasiseks smile.gif Ten pilna pakuote pudrytes ir tas free kit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 02, 21:41)
verysad.gif 
na nieko, kita karta pasiseks  smile.gif  Ten pilna pakuote pudrytes ir tas free kit?  4u.gif

joa,pilna verysad.gif ir dar zusisakiau papildomai summer strll berods skaistaliuku maziuka induka tai tie man irgi netinka,tokia kazkaip per ryski man spalva,jei kam reikia galiu perleisti 4u.gif
Atsakyti
Laukiu siuntinuko dvi savaites bigsmile.gif tikiuosi greitai gauti, bet jau neramu doh.gif blush2.gif

Gaila kad jie prie order neraso pvz. kada sali pasiekia siuntinys biggrin.gif butu naudinga zinot ar jau paste guli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 04 birželio 2009 - 21:52
Gavau siandien siuntinuka , dovanu idejo kempinele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 06 05, 14:29)
Gavau siandien siuntinuka , dovanu idejo kempinele  thumbup.gif

o ka uzsisakinejot ir kiek laiko lauket? blush2.gif Jie ten nuo tam tikros sumos ideda dovanu? ax.gif As irgi noreciau gauti kokia staigmenele, bet bijau, kad per maza suma. Nors gal kaip pirma karta uzsakanciai ides koki paskatinima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 05, 15:49)
o ka uzsisakinejot ir kiek laiko lauket?  blush2.gif  Jie ten nuo tam tikros sumos ideda dovanu?  ax.gif  As irgi noreciau gauti kokia staigmenele, bet bijau, kad per maza suma. Nors gal kaip pirma karta uzsakanciai ides koki paskatinima  lotuliukas.gif

Abejoju ar nuo tam tikros sumos, visai neseniai beveik už 100$ (be siuntimo) užsainėjau ir absoliutiškai nieko papildomai neįdėjo, o seniau buvo kartų kai už mažesnę sumą užsakinėjau ir gaudavau dovanėlių ax.gif Trečiadienį turi parkeliauti mažas siuntinuskas (apie 15$), žiūrėsim ar ką gausiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 06, 13:01)
Abejoju ar nuo tam tikros sumos, visai neseniai beveik už 100$ (be siuntimo) užsainėjau ir absoliutiškai nieko papildomai neįdėjo, o seniau buvo kartų kai už mažesnę sumą užsakinėjau ir gaudavau dovanėlių  ax.gif  Trečiadienį  turi parkeliauti mažas siuntinuskas (apie 15$), žiūrėsim ar ką gausiu... doh.gif

O is kur zinot, kad treciadieni turi parkeliaut? blush2.gif Gal galima internete www.post.lt suvedus nr. matyti ar yra siuntinys? g.gif ivedziau, raso duomenu nera, tai gal dar nera LT, arba ne ten ziuriu blush2.gif
Mano sumele irgi nedidele, pirmas kartas visgi.. apie 13 su puse doleriu, tai tikiuosi irgi gauti ka nors, dievinu malonias staigmenas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 06, 19:50)
O is kur zinot, kad treciadieni turi parkeliaut?  blush2.gif  Gal galima internete www.post.lt suvedus nr. matyti ar yra siuntinys?  g.gif  ivedziau, raso duomenu nera, tai gal dar nera LT, arba ne ten ziuriu  blush2.gif 
Mano sumele irgi nedidele, pirmas kartas visgi.. apie 13 su puse doleriu, tai tikiuosi irgi gauti ka nors, dievinu malonias staigmenas  lotuliukas.gif

Man visada tiksliai atsiunčia po 2 sav. jeigu užsakinėju mažiau negu už 75Lt (neužtrunka muitinėj), o jeigu jau būna daugiau 75Lt tai lygiai 3 sav. Pagal tai ir suprantu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 06, 19:18)
Man visada tiksliai atsiunčia po 2 sav. jeigu užsakinėju mažiau negu už 75Lt (neužtrunka muitinėj), o jeigu jau būna daugiau 75Lt tai lygiai 3 sav. Pagal tai ir suprantu.  bigsmile.gif

Tai vat as jau nerimauju, nes mano siuntinys maziukas ir jau dvi savaites praejo verysad.gif Tikiuosi sia savaite gausiu, jei pastas dar ko nors nesugalvos mad.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 06, 21:41)
Tai vat as jau nerimauju, nes mano siuntinys maziukas ir jau dvi savaites praejo  verysad.gif  Tikiuosi sia savaite gausiu, jei pastas dar ko nors nesugalvos  mad.gif



paskutinio siuntinuko uz 10 doleriu laukiau be keliu dienu menesi ax.gif
Atsakyti