Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Maserati @ 2009 05 29, 20:15)
Jei kam reikia,noreciau mainytis megineliais original glow (light neutral) ir matte (winged butter), pastaroji vos vos su mazyciu seseliu sepetuku pameginta. Man reiketu semi matte(light medium) arba kokios kitos,nes ne visas spalvas zinau ka e.m. turi blush2.gif

o cia koks is buff serijos? jei taip tai gal noreciau, o i kokius atspalvius norite mainyti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif norėjau paklausti apie face pudrą, kuo skiriasi tarkim Natural Reflections nuo Finishing Dust? g.gif
niekaip nenusprendžiu kurią imt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 05 30, 18:49)
Sveikos smile.gif norėjau paklausti apie face pudrą, kuo skiriasi tarkim Natural Reflections nuo  Finishing Dustg.gif
niekaip nenusprendžiu kurią imt smile.gif

Finishing Dust labiau tinka užbaigimui, kad neišlystų joks blizgesys, aš turėjau, bet jau sunaudojau. Šiaip užsitepus veidas toks labai jau "miltuotas" atrodo, man šiuo atveju geriau patinka Kaolin Powder mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 30, 19:53)
užsitepus veidas toks labai jau "miltuotas" atrodo, man šiuo atveju geriau patinka Kaolin Powder mirksiukas.gif


as turiu ir viena, ir kita - skirtumo tarp ju kazkaip nematau, bet man svarbiausia, kad nelistu blizgesys -o abu ta daro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 30, 19:53)
Finishing Dust labiau tinka užbaigimui, kad neišlystų joks blizgesys, aš turėjau, bet jau sunaudojau. Šiaip užsitepus veidas toks labai jau "miltuotas" atrodo, man šiuo atveju geriau patinka Kaolin Powder mirksiukas.gif

"miltuotas" tai čia kaip baltas ar kaip? smile.gif
bet Finishing Dust permatoma tai lengviau spalvą pasirinkt smile.gif
o Natural Reflections jei gerai supratau, tai ir nuo saulės apsaugo??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misttika: 31 gegužės 2009 - 16:00
QUOTE(misttika @ 2009 05 31, 16:56)
"miltuotas" tai čia kaip baltas ar kaip? smile.gif
bet Finishing Dust permatoma tai lengviau spalvą pasirinkt smile.gif
o Natural Reflections jei gerai supratau, tai ir nuo saulės apsaugo??? g.gif


Ne, nesimato, kad būtų balti miltukai, tiesiog matosi, kad biri pudra tepta smile.gif
Atsakyti
O kaip jus Kaolin'a tepat, pries pudra ar ant pudros? Nes as sviesia labai uzsisakiau, tai tinka tik pries pudra, bet man kazkaip nelabai efektas yra, blizga veidas vis tiek g.gif Gal jos daugiau reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2009 05 31, 21:04)
O kaip jus Kaolin'a tepat, pries pudra ar ant pudros? Nes as sviesia labai uzsisakiau, tai tinka tik pries pudra, bet man kazkaip nelabai efektas yra, blizga veidas vis tiek  g.gif  Gal jos daugiau reikia  rolleyes.gif


Ir prieš ir po, bet dažniausiai prieš. O šiaip blizgesiui nuimti aš naudoju specialų kremuką, vien tos pudros nelabai pakanka, na nebent jeigu daughiau užtepti tai gal ir suteiktų norimą efektą rolleyes.gif Ta Kaolin pudra labiau kaip primer'is tinka, užbaigimui geriau Finishing Dust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 29, 23:37)
o cia koks is buff serijos? jei taip tai gal noreciau, o i kokius atspalvius norite mainyti?


taip,is buff serijos.
noreciau i ta kur parasiau,cia butu idealiausia biggrin.gif arba gal dar i buff linen.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 06 01, 16:08)
taip,is buff serijos.
noreciau i ta kur parasiau,cia butu idealiausia biggrin.gif  arba gal dar i buff linen.

as turiu buff linen karteli pameginta, bet jis yra matte
gal vistik tiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 01, 16:40)
as turiu buff linen karteli pameginta, bet jis yra matte
gal vistik tiktu rolleyes.gif


Kiek is internetines spalvos sprendziu tai gal tiktu,o ir kad matinis puiku smile.gif reiketu realiai paziureti kaip atrodo! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 31, 17:59)
Ne, nesimato, kad būtų balti miltukai, tiesiog matosi, kad biri pudra tepta smile.gif


Na tada gal vasarai Natural Reflections bandysiu smile.gif
Atsakyti