Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Man ir taip buna. O kai 3 svaites tai isvis spirgu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 25, 18:32)
Man ir taip buna. O kai 3 svaites tai isvis spirgu biggrin.gif

bet tai neimanoma blink.gif nieko neveikiu tik apie EM knaisiojuos doh.gif lotuliukas.gif jau planuoju visa ju kolekcija susirinkti, nors dar ne nebandzius blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 25, 18:37)
Kaip gaila, kad Jus taip toli smile.gif


Tam yra pastas wink.gif Siuntimas neturetu kainuot daugiau nei 5Lt, o uz pacia prekyte daug neimciau wink.gif
Atsakyti
Na tai niekas nelaukiat siuntinuku? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 29, 11:41)
Na tai niekas nelaukiat siuntinuku?  biggrin.gif


Aš prieš porą dienų gavau siuntinuką. Pirmą kartą užsisakiau matinių šešėlių, tai šiaip neblogi, bet kažkaip labai jau matiniai ir nelabai ilgai laikosi, bent jau sausi. Iš tiesų pasigendu, kaip jau čia kažkas minėjo, kad būtų kokie nors truputuką blizgūs, ne visai matiniai, bet mažiau blizgantys negu EM turi.

Dar užsisakiau poros spalvų finishing powder mėginukus, tai tiesą pasakius nesu tikra kuo jie skiriasi nuo šiaip pudros - iš esmės tas pats, o galvojau kad užbaigimui bus kažkokia kitokia blush2.gif

Ir aišku gavau krūvą pudrų mėginukų, bet kažkaip šįkart visus labai panašius visus šviesius užsisakiau, tai atrodo visi tinka, net neišsirenku kurio pilną kiekį užsisakyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 29, 10:41)
Na tai niekas nelaukiat siuntinuku?  biggrin.gif

as laukiu biggrin.gif siandsien jau trys savaites kaip laukiu doh.gif tikiuosi jau kita savaitele atkeliaus,nes jau nervuotis pradedu cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 29, 13:41)
Aš prieš porą dienų gavau siuntinuką. Pirmą kartą užsisakiau matinių šešėlių, tai šiaip neblogi, bet kažkaip labai jau matiniai ir nelabai ilgai laikosi, bent jau sausi. Iš tiesų pasigendu, kaip jau čia kažkas minėjo, kad būtų kokie nors truputuką blizgūs, ne visai matiniai, bet mažiau blizgantys negu EM turi.

Dar užsisakiau poros spalvų finishing powder mėginukus, tai tiesą pasakius nesu tikra kuo jie skiriasi nuo šiaip pudros - iš esmės tas pats, o galvojau kad užbaigimui bus kažkokia kitokia  blush2.gif

Ir aišku gavau krūvą pudrų mėginukų, bet kažkaip šįkart visus labai panašius visus šviesius užsisakiau, tai atrodo visi tinka, net neišsirenku kurio pilną kiekį užsisakyt... doh.gif


Gal pabandyk dregnus tepti? Turetu bus kitoks efektas smile.gif O Pearl jau per daug blizgus? rolleyes.gif
Smagu kad iskart tiko pudrikes thumbup.gif
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 29, 13:51)
as laukiu biggrin.gif siandsien jau trys savaites kaip laukiu doh.gif tikiuosi jau kita savaitele atkeliaus,nes jau nervuotis pradedu cool.gif  biggrin.gif

man tai savaite tik praejo, bet as jau laukiu parkeliaujant doh.gif lotuliukas.gif Na kai bus 10 dienu ar 2 savaites, tai tikrai atsiraitojusi rankas lauksiu biggrin.gif

O Accounte neraso kitos busenos apart SHIPPED? biggrin.gif
Atsakyti
jei šešėliai perdaug matiniai, galima pamaišyti su blizgiais šešėliais, ar kokiais skaistalais blizgiais smile.gif
Atsakyti
Aš tai šikart nepraleidau progos užsisakyti Skunkless šepetuko lotuliukas.gif Katu pagriebiau ir Large mixing jar bei (be abejo) mėginukus rolleyes.gif Praitame siuntinyje labai patiko juodi šešėliai (galima naudoti šlapius kaip eyeliner'į) bei Sandcastle Palette. Šiek tiek šešėlių teptukas nuvylė... Kaip eyeliner'iui tepti tai labai geras, tačiau šešėliams - nelabai. Maskuoklio šepetuko norėtųsi plonesnio ir mažesne galvute, nes spuogeliams maskuoti per didelis, nors kitoms vietoms tai kaip tik ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 29 gegužės 2009 - 17:52
o man atvirksciai seseliams sepetukas liuks o eyelineriui per stambus atrodo... o kaip tepate juoda eyelineri? gal vizualines medziagos..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 29, 19:52)
o man atvirksciai seseliams sepetukas liuks o eyelineriui per stambus atrodo... o kaip tepate juoda eyelineri? gal vizualines medziagos..... smile.gif

Vizualinės nelabai turiu verysad.gif doh.gif Bet bandysiu paaiškinti: į vieną atliekamą induką nuo mėginuko įpilu šiek tiek vandens ir įberiu tų juodų miltukų, tada tiesiog šepetuko galiuko pagalba viską gerai išmaišau. VISKAS bigsmile.gif Galima tepti labai ploną (1mm) liniją, ji daug geriau išlieka negu pieštukas ar įprasti juodi šešėliai smile.gif
Atsakyti
Jei kam reikia,noreciau mainytis megineliais original glow (light neutral) ir matte (winged butter), pastaroji vos vos su mazyciu seseliu sepetuku pameginta. Man reiketu semi matte(light medium) arba kokios kitos,nes ne visas spalvas zinau ka e.m. turi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 29 gegužės 2009 - 19:16