Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(hurricane @ 2009 05 24, 21:23)

O del vietos, tai man baigesi kantrybe, visas pudras supyliau i didele dezute ir vietos atsirado ir spalva gera gavosi  biggrin.gif  Kosmetinej pasilikau tik pora maskuokliu ir vienus skaistalus, visa kita padejau atskirai, kai sie pasibaigs ar noresis pasikeisti paimsiu smile.gif


As siandien ta pati pasidariau su EM pudrytem (nu man tie indeliai per mazi, kad graziai sepeteli juose pamirkyciau, o aplink apipudruot viska nesinori) - kelios labai atitinkancios buvo, o kelios per geltonos arba per baltos. Dar primaisiau maskuoklio, kitu firmu pora mineraliniu pudru ir veil'a ir gavosi idealiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2009 05 24, 20:23)
As tai supykau ant Lietuvos pasto  mad.gif  Kai 6 savaites negavau siuntinio, pradejau rasyti patiems EM, usiszinojau siuntos nr., o paste sugebejo pasakyti, kad pagal sita nr. siuntos net nera Lietuvoj. Kaip kvaile vel rasau EM, prasau ieskoti... Ta pacia diena radau pasto dezutej lapeli is pasto, su antspaudu pakartotinis  mad.gif  Nu negaliu, pikta kaip zveris as ant pasto. Ant pacio siuntinio buvo antspaudas balandzio 22d., o atsiemiau geguzes 22d.  biggrin.gif  Smagu, kita karta paste turbut stovesiu tol, kol tris kartus patikrins, ar tikrai nera siuntinio  ax.gif
O del vietos, tai man baigesi kantrybe, visas pudras supyliau i didele dezute ir vietos atsirado ir spalva gera gavosi  biggrin.gif  Kosmetinej pasilikau tik pora maskuokliu ir vienus skaistalus, visa kita padejau atskirai, kai sie pasibaigs ar noresis pasikeisti paimsiu smile.gif

o siaubas. Nervina, pastas uz nieka neatsako, jokios atsakomybes mad.gif

Tikrai, atsirenki ka naudoji ir viskas, vistiek jei spalvos netinka, tai kam ju reikia unsure.gif Reik turet pora dalykeliu tik savo groziui pasiryskinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 24, 22:11)
o siaubas. Nervina, pastas uz nieka neatsako, jokios atsakomybes  mad.gif 

drinks_cheers.gif moki pinigus uz siuntima nemazus, o musu 'varnos' net nesugeba isdalint normaliai doh.gif mano tai 'tik' savaite pragulejo paste doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akwilė: 24 gegužės 2009 - 21:50
QUOTE(Akwilė @ 2009 05 24, 21:49)
drinks_cheers.gif  moki pinigus uz siuntima nemazus, o musu 'varnos' net nesugeba isdalint normaliai  doh.gif mano tai 'tik' savaite pragulejo paste  doh.gif

baisu kazka ir siustis, nes nezinai ar ivyks stebuklas ir nebus nesklandumu verysad.gif man pasakojo, kad anksciau smarkiai pasto darbuotojai per nagus gaudavo, jei kazkas dingdavo ar nelaiku ateidavo.. o dabar.... visiem dzin...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 24, 17:32)
ismeginau mint maskuokli bet ta kur pearl ar kazkaip vadinas


pearl beige - turiu ji, labai thumbup.gif
Papildyta:
turiu 2 sample linen su skirtingom formulem (tingiu keltis ziureti kokios) - jeigu kam reikia - rasykit, galiu keistis i medium drinks_cheers.gif
Atsakyti
O čia tik man taip susišvietė, ar tikrai EM puslapyje prie naujienų parašyta, kad išpardavimas visų prekių už pusę kainos? ohmy.gif g.gif Ar aš kažką ne taip supratau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 25 gegužės 2009 - 13:09
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 25, 14:08)
O čia tik man taip susišvietė, ar tikrai EM puslapyje prie naujienų parašyta, kad išpardavimas visų prekių už pusę kainos? ohmy.gif  g.gif Ar aš kažką ne taip supratau?

Everyday Minerals is happy to announce the Skunkless Foptic Super Sale! 1/2 off!
cia sepeteliui puse kainos sitam mirksiukas.gif as jau nulekiau kaip akis isdegusi lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif Sakau,kad per gražiai man čia skambėjo 4u.gif O aš aišku kai tų šepetėlių pavadinimų neisiminus, tai ir nesuvokiau kad čia apie tai kalba biggrin.gif
Atsakyti
Dedu savo EM
Didziosios
user posted image

Seseliai. Mainau Conontale, greetting card ir hip hop, nes turiu per daug smile.gif. I koki tamsesni miniuka arba kokius nors blush'us
user posted image

Puduru miniukai, maskuokliai ir blushái. Gal kas turi yard sale parduoti?
user posted image

Na ir sepeteliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 25, 18:05)
Puduru miniukai, maskuokliai ir blushái. Gal kas turi yard sale parduoti?
user posted image


Turiu miniuka...
Atsakyti
Kaip gaila, kad Jus taip toli smile.gif
Atsakyti
Nors dar savaite nepraejo nuo uzsakymo, jau negaliu sulaukti blush2.gif doh.gif
Atsakyti