Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

O ten kur ju puslapyje prie Face isskirta, tai ten biri pudra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 23, 10:59)
pazistama situacija, baigiu okupuoti visa palange, vienoj kruvelej foundation, kitoj blush, dar kitoj concealeriai, dar prisidejo kruvele su finishing blink.gif


Bet kaip kelionėse patogu, kam aktualu žinoma bigsmile.gif Daug geriau nei krūūūūūūva didelių pakuočių temptis doh.gif

O čia pasirodau vaizdinę medžiagą iš pirmojo savo siuntinio 4u.gif

Summer Stroll skaistalai, tepti šlapiu būdu ir sausu
user posted image

Taip daugmaž atrodo ant manęs tepti sausuoju būdu
user posted image

Maskuokliai Multi-tasking ir Aussie Perk Me Up (šis toks perlamutriškai blizgus)
user posted image

Mineralinės pudros, visų formulė INTENSIVE.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 23 gegužės 2009 - 11:41
aciu uz takokia isamia medziaga, vakare as ir savo sudesiu. Kaip jum perk me up paskuoklis?
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 23, 13:01)
aciu uz takokia isamia medziaga, vakare as ir savo sudesiu. Kaip jum perk me up paskuoklis?


Kaip ir parašyta pačiam EM puslapy jis labai tinkamas paakiams, tik reik nepadaugint, nes kaip minėjau jis tikrai nemažai turi tokio perlinio-perlamutrinio blizgesio smile.gif Bet man patinka, suteikia akims šviežumo po nemiegotos nakties biggrin.gif Dar draugė bandė, sakė labai gražus kaip highlight'eris po antakiu vos vos patepus smile.gif O aš manau kad imaišius vo vos jo i mineralinę pudrą taip pat išgaunamas būtų lengvas švytėjimo, gaivios odos efektas bigsmile.gif Bet šito dar nebandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 23, 11:26)
Bet kaip kelionėse patogu, kam aktualu žinoma  bigsmile.gif  Daug geriau nei krūūūūūūva didelių pakuočių temptis  doh.gif

O čia pasirodau vaizdinę medžiagą iš pirmojo savo siuntinio  4u.gif


mm... kaip faina rolleyes.gif As irgi uzsisakiau multi tasking maskuokli rolleyes.gif Kazi kaip jis paraudimus maskuoja? Gal bandet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 23, 16:13)
mm... kaip faina  rolleyes.gif  As irgi uzsisakiau multi tasking maskuokli  rolleyes.gif  Kazi kaip jis paraudimus maskuoja? Gal bandet?  rolleyes.gif



Paraudimams labiau zaliasis Mint smile.gif Multi-tasking maskuoja paraudimus, bet man nepakankamai, nes visgi raudonumo jis nepanaikina, as juo siaip sulyginu kai kuriose vietose spalva ir kazkiek esu imaisius i mineraline pudra stipresniam maskavimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 23, 15:45)
Paraudimams labiau zaliasis Mint smile.gif Multi-tasking maskuoja paraudimus, bet man nepakankamai, nes visgi raudonumo jis nepanaikina, as juo siaip sulyginu kai kuriose vietose spalva ir kazkiek esu imaisius i mineraline pudra stipresniam maskavimui smile.gif

kadangi as pudros nenaudoju, tai man tas zalias labai matysis ant veido ax.gif na ka teks laukt multi-tasking ir bandytis smile.gif
Atsakyti
pradejo man blizgeti veidas ir su matte, ir su intensive, dabar atvaziavo ir 2 finishing (vienas su kaolinu, kitas atrodo sunset kazkoks) - bet vis tiek jau vakare blizga doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 23, 10:05)
Šiaip neblogai laikosi ax.gif 

o gal galite pasakyti maždaug valandomis kiek ji laikosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 23, 16:46)
pradejo man blizgeti veidas ir su matte, ir su intensive, dabar atvaziavo ir 2 finishing (vienas su kaolinu, kitas atrodo sunset kazkoks) - bet vis tiek jau vakare blizga doh.gif  verysad.gif


O man irgi pradeda blizgėti...nors naudoju tik matte arba semi-matte g.gif
Atsakyti
ismeginau mint maskuokli bet ta kur pearl ar kazkaip vadinas ir yra blizgantis, siaip man patiko net nezinau gal netgi labiau nei zalias matinis, tik sito zinoma irgi labai po truputi reik sluoksniuoti kad nuzmest per daug, bet tikrai prasklaido sviesa kazkaip ant raudonumu ir demeliu gerai uzsimaskuoja
ir is pudru ziuriu kad man original glow ir semi mate labiau patinka nei matinis ir intense, laiko del blizgejimo panasiai (mano T zona riebaluojasi gan stipriai) del maskavimo irgi nepasakyciau kad labai jau maziau maskuoja, vistiek nesvarbu kuri formule concealeriu man reikia naudotis, o sitos dvi pudros naturaliau dengiasi ir graziau atrodo
Atsakyti
As tai supykau ant Lietuvos pasto mad.gif Kai 6 savaites negavau siuntinio, pradejau rasyti patiems EM, usiszinojau siuntos nr., o paste sugebejo pasakyti, kad pagal sita nr. siuntos net nera Lietuvoj. Kaip kvaile vel rasau EM, prasau ieskoti... Ta pacia diena radau pasto dezutej lapeli is pasto, su antspaudu pakartotinis mad.gif Nu negaliu, pikta kaip zveris as ant pasto. Ant pacio siuntinio buvo antspaudas balandzio 22d., o atsiemiau geguzes 22d. biggrin.gif Smagu, kita karta paste turbut stovesiu tol, kol tris kartus patikrins, ar tikrai nera siuntinio ax.gif
O del vietos, tai man baigesi kantrybe, visas pudras supyliau i didele dezute ir vietos atsirado ir spalva gera gavosi biggrin.gif Kosmetinej pasilikau tik pora maskuokliu ir vienus skaistalus, visa kita padejau atskirai, kai sie pasibaigs ar noresis pasikeisti paimsiu smile.gif
Atsakyti