Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 22, 09:49)
Ar teisingai supratau, kad to paties pavadinimo skirtingų formulių pudra skiriasi? As kazkaip isivaizdavau kad jos turi but vienodos spalvos, tik viena formule sausai odai, kita riebiai ir pan.  g.gif

taip teisingai supratote tikrai skiriasi, buvau sita skaicius, bet dabar ir realiai isitikinau
galiu pameginti net nufotografuoti gal matysis tas skirtumas, nera jis zveriskas, bet deja turiu odos spalva tokia, kad reikia labai ant plonybiu zaisti ir kas nors truputi pro sali labai matosi
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 22, 10:07)
taip teisingai supratote tikrai skiriasi, buvau sita skaicius, bet dabar ir realiai isitikinau
galiu pameginti net nufotografuoti gal matysis tas skirtumas, nera jis zveriskas, bet deja turiu odos spalva tokia, kad reikia labai ant plonybiu zaisti ir kas nors truputi pro sali labai matosi

Odora, butu idomu nuotraukose paziuret skirtuma bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 22 gegužės 2009 - 09:40
na, kad jau pradejau tai supyliau visa savo kolekcija

cia matosi kaip tos pacios spalvos skiriasi skirtingos formules, tamsiausia intensive
user posted image


cia sepetukai ir mano "mixing bliudas" lotuliukas.gif
user posted image


viskas veidui pudros, maskuokliai etc cool ir buff serijos, gal kam reikia linen spalvos ir turit buff arba cool paciu sviesiausiu - keisciau wink.gif
user posted image


blushai, seseliai ir lupdaziukas, irgi keisciau violetini, zalsva seseliu ir plum dust blusha
user posted image

visas mano turtas, jau kyla klausimas kur tuos indelius patogiai susideti nes i mano patogiaja dezute telpa tik puse g.gif
Papildyta:
ar neprisieis tokia irankiu deze isigyti lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Tikrai matosi skirtumas. smile.gif
O kas tas antras sepetukas is desines ? Gal maskuokliui? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 22 gegužės 2009 - 10:09
antras is desines seseliu, nors kiek ziurejau em puslapyje maskuokliui panasios formos tik plaukeliu ilgis skiriasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 22 gegužės 2009 - 10:49
QUOTE(Odora @ 2009 05 22, 09:55)
na, kad jau pradejau tai supyliau visa savo kolekcija


wow, nieko sau dezute thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
radau em forume, cia vienos forumietes nuosavybe, rase, kad irgi viskas netelpa biggrin.gif
Atsakyti
as jau nuo uzvakar dziaugiuosi siuntiniu is em, paciu laiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 22, 13:29)
radau em forume, cia vienos forumietes nuosavybe, rase, kad irgi viskas netelpa biggrin.gif

mm.. biggrin.gif

As tai jau dienas skaiciuoju, kiek praejo doh.gif lotuliukas.gif gal kaip pirma karta siuncia, greiciau ateina? blush2.gif Laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
O Jūs dar ant viršaus dedat ko nors, kad ilgiau mineralinė laikytųsi?
ar ji ir šiaip neblogai laikosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 05 22, 20:02)
O Jūs dar ant viršaus dedat ko nors, kad ilgiau mineralinė laikytųsi?
ar ji ir šiaip neblogai laikosi?  4u.gif


Šiaip neblogai laikosi ax.gif

Aš vat irgi mastau kur man visas EM pudras susidėti... g.gif Mėginukų begalė, šepetėliai ir t.t. pas mane irgi jau netelpa - betvarkė kažkokia gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 23, 10:05)
Mėginukų begalė, šepetėliai ir t.t. pas mane irgi jau netelpa - betvarkė kažkokia gaunasi lotuliukas.gif


pazistama situacija, baigiu okupuoti visa palange, vienoj kruvelej foundation, kitoj blush, dar kitoj concealeriai, dar prisidejo kruvele su finishing blink.gif
Atsakyti