Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

as irgi gavau pagal antspauda matau kad savaite paste pragulejo doh.gif
oi turiu geru dalyku dabar eisiu bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 21, 11:06)
as irgi gavau pagal antspauda matau kad savaite paste pragulejo doh.gif
oi turiu geru dalyku dabar eisiu bandyti smile.gif

O kurios dienos uzsakymus gaunat?
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2009 05 21, 12:07)
O kurios dienos uzsakymus gaunat?


as uzsakinejau pries 3.5 savaites
Atsakyti
as irgi panasiai bevei pries 4sav
Atsakyti
as jau laukiu 2savaites ir jau nebegaliu sulaukt biggrin.gif galetu passiskubint ten ax.gif cia uzmirsis zmogus kad ir uzsisakei kazka per 4savaites lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, parasykit komentarus apie tai ka gavot, ka uzsakinejot mirksiukas.gif As t.p. laukiu savo 2-ju siuntinuku ir, manau , 3-a siusti, nes kaip tik atsirado sepeteliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 21, 06:51)
muitus ir pvm pradeda skaiciuoti jei vienu atveju perlipi 75lt kitu 300rodos

QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 21, 07:19)
Aš pirkau už 40$ ir jokių muitų nebuvo, nors išeina tikrai daugiau negu 75Lt. Bet negaliu garantuoti, kad niekam nebus, nes ir pati bijojau laukdama.

jau pavyko uzsisakyti thumbup.gif ten rodo suma taxes unsure.gif tai ten nulis, gal jei butu mokesciai, rasytu is anksto g.gif unsure.gif ar visgi galima gauti staigmenele? blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 21, 22:56)
jau pavyko uzsisakyti  thumbup.gif  ten rodo suma taxes  unsure.gif  tai ten nulis, gal jei butu mokesciai, rasytu is anksto  g.gif  unsure.gif  ar visgi galima gauti staigmenele?  blink.gif  verysad.gif

ten raso vietinius (JAV) taxus. O cia gali gauti mokescius is Lietuvos muitines, kai atkeliaus siuntinukas:)
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2009 05 21, 22:15)
ten raso vietinius (JAV) taxus. O cia gali gauti mokescius is Lietuvos muitines, kai atkeliaus siuntinukas:)

nu aisku rolleyes.gif tik cia jau turbut nesuzinosi taiko jie cia mokescius ar ne rolleyes.gif galu gale nedaug as emiau, kad muitus uzdetu. Bet ateiciai naudinga butu zinot unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 21 gegužės 2009 - 22:25
Gavau savo siuntinį, praėjo lygiai 3 savaitės. Užsakiau prieš tris sav. ketvirtadienį, tai šiandien kaip itk ir gavau (ketvirtadienį) ax.gif Labai patiko Sandcastle Palette, taip pat ir juodi šešėliai, gerai laikosi, nebyra drinks_cheers.gif
Atsakyti
as ismeginau jau si bei ta
buvau emus fair medium cool matte pudra spalva lyg ir artima tai pasiemiau likusiu formuliu pameginti ir ka intense yra pati tamsiausia ant mano balto veido gaunasi kazkokia vos ne plytine indenes spalva blink.gif kitu dar nemeginau
toliau teptukas seseliu beabejo labai puikus kaip ir visi kiti, labai patogiai dengia
seselius tik pameginau patepti tai konsistencija kitokia nei kitu produktu (as naudojau labai sviesu blusha seseliams tai nuo sito skiriasi) turetu neblogai laikytis
is tu dovaniniu triju seseliuku matau bus einamas tik pilksvas, na gal dar violetinis o zalsva nebent iseitu kaip concealeri panaudoti
dar emiau lupdaziuka pavadinime kur slide zodis yra uogu spalvos smile.gif na atidarius biski sokas nes jis labai toks sakyciau gervuogiu spalvos tamsios, bet dazo grazia spalva tik toks nelabai stabilus, ta prasme dengimas kaip lupdazio o stabilumas kaip lupu balzamo tai su ryskia spalva norisi tiksliai nudazyt kad neatrodyt juokingai, gal reiktu zaisti su lupu konturu ir dengti teptuku nezinau neturiu nei to nei kito g.gif man visai gerai atrode pasitepus bespalviu balzamu ir tiesiog pirstu patepus spalvos, beje dar sitas lupdaziukas toks daugiau matinis. na svarbiausia spalva tiko kas neitiketina nes jau lupdaziu 99% ant manes tragiskai atrodo
Papildyta:
tik su vienu dalyku nezinau kaip tvarkytis, man rodos em man stipriai oda sausina
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 22, 09:35)
buvau emus fair medium cool matte pudra spalva lyg ir artima tai pasiemiau likusiu formuliu pameginti ir ka intense yra pati tamsiausia ant mano balto veido gaunasi kazkokia vos ne plytine indenes spalva blink.gif


Ar teisingai supratau, kad to paties pavadinimo skirtingų formulių pudra skiriasi? As kazkaip isivaizdavau kad jos turi but vienodos spalvos, tik viena formule sausai odai, kita riebiai ir pan. g.gif
Atsakyti