Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Wika 111 @ 2009 05 15, 20:17)
As savo siuntinuka ir jau 3.5 savaites laukiu  doh.gif

Vakar atsiemiau.
Atsakyti
Yra naujiena Loose powder compact -ten 4 šešėliai su šepetuku dėžutėj
čia, everyday resort vadinasi. Tai jie čia supresuoti reik suprast?Rašo, kad "reusable", tai įdomu, kaip ten birius šešėlius laikyt reikėtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 05 19, 10:46)
Yra naujiena Loose powder compact -ten 4 šešėliai su šepetuku dėžutėj
čia, everyday resort vadinasi. Tai jie čia supresuoti reik suprast?Rašo, kad "reusable", tai įdomu, kaip ten birius šešėlius laikyt reikėtų blink.gif

as kaip suprantu ten birius seselius susipili uzdarai dangteliu su skylute per viduri, o su tuo sepeteliu pro skylute paskui gali pasiimti seseliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 19, 11:25)
ir dar tiesa kur isigyti kirsta sepetuka seseliu eyelineriams? meginau sarmose droguose ieskotis, bet arba labai prasti arba uz 70lt sad.gif



man patiko eurokos UMA cosmetics sepeteliu rinkinuke esantis. Kitas is rinkinuko neblogas - seseliu sepetelis. Kiti - nelabai. Bet rinkinuko kaina nesiekia 15 lt, tai manau visai neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 19, 09:25)
ir dar tiesa kur isigyti kirsta sepetuka seseliu eyelineriams? meginau sarmose droguose ieskotis, bet arba labai prasti arba uz 70lt sad.gif

as irgi to paties norejau paklausti biggrin.gif keista, kad EM neturi..

QUOTE(Monica @ 2009 05 19, 09:46)
Yra naujiena Loose powder compact -ten 4 šešėliai su šepetuku dėžutėj
čia, everyday resort vadinasi. Tai jie čia supresuoti reik suprast?Rašo, kad "reusable", tai įdomu, kaip ten birius šešėlius laikyt reikėtų blink.gif

O tai ten kokias nori spalvas gali isidet? g.gif siaip maciau jau sita g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 19, 17:09)
O tai ten kokias nori spalvas gali isidet?  g.gif  siaip maciau jau sita  g.gif


Aš kiek supratau jis jau yra sukomplektuotas. smile.gif Dar del idomumo ji isidejau i prekiu krepseli ir nuejau seseliu susidet, tai neleidzia isideti kaip kad i ta rinkini, tik atskirai smile.gif Jei butu galima paciai susikomplektuot manau duotu rinktis "add to set" ar kazkaip panasiai, kaip kad renkantis miniuku rinkinuka leidzia susidet smile.gif
Atsakyti
jo ten jau spalvos parasytos yra kurios yra rinkinuke.
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 20, 15:21)
Aš kiek supratau jis jau yra sukomplektuotas. smile.gif Dar del idomumo ji isidejau i prekiu krepseli ir nuejau seseliu susidet, tai neleidzia isideti kaip kad i ta rinkini, tik atskirai smile.gif Jei butu galima paciai susikomplektuot manau duotu rinktis "add to set" ar kazkaip panasiai, kaip kad renkantis miniuku rinkinuka leidzia susidet smile.gif

Aha, tikrai rolleyes.gif Noreciau kad jie kokia palete gamintu supresuotu seseliu ir kad leistu patiems susideti ka nori smile.gif
Atsakyti
Merginos, dar karteli paklausiu 4u.gif Jokiu muitu nepriskaiciuoja uz prekes? Jau kiek pervedi, tiek pervedi? Paskui nereik primoket, jei pvz. daugiau uzsisakai? 4u.gif
Atsakyti
muitus ir pvm pradeda skaiciuoti jei vienu atveju perlipi 75lt kitu 300rodos
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 21, 07:51)
muitus ir pvm pradeda skaiciuoti jei vienu atveju perlipi 75lt kitu 300rodos


Aš pirkau už 40$ ir jokių muitų nebuvo, nors išeina tikrai daugiau negu 75Lt. Bet negaliu garantuoti, kad niekam nebus, nes ir pati bijojau laukdama.
Atsakyti
as vakar jau irgi gavau savo rinkini.
gavau base:
golden -light Intensive
beige - sunkissed fair Intensive
buff - fairly light neutral Intensive

golden ir beige atspalviai tiesiog super man ax.gif , del formules kol kas nieko negaliu pakomentuoti , reikia daugiau panaudoti

skaistalai back to school irgi grazus 4u.gif labai patiko
Atsakyti