Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(jadzka @ 2009 05 17, 19:57)
Turiu aš: tokia ala žalvario - bronzos  blizgi spalva. Man tai tikrai graži  wub.gif
Or antakių tamsiai rudą turiu. Visai nieko, gal kiek per tamsi man....

o idomu prie labai sviesios odos tinka? g.gif kaip jau sunku spalva issirinkt, kai nematai kaip ant odos doh.gif

Jauciu kaip sviesiaplaukei reik tada antakiu Blonde spalva imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 17, 22:27)
o idomu prie labai sviesios odos tinka?  g.gif  kaip jau sunku spalva issirinkt, kai nematai kaip ant odos  doh.gif 

Jauciu kaip sviesiaplaukei reik tada antakiu Blonde spalva imt  g.gif


As turiu ir blonde ir ta pati tamsiausia, tai tas blonde labai sviesus doh.gif Patariu bent atspalviu tamsenį imti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 16, 17:42)
Aš turiu du bronzerius: Natural Reflections Summer Bronze ir Natural Reflections Medium Bronzer.


o koks tarp ju skirtumas? bigsmile.gif reikia man bronzanto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 18, 15:33)
o koks tarp ju skirtumas?  bigsmile.gif reikia man bronzanto ax.gif

Vienas labiau į raudonumą ir jis šviesesnis, o kitas tamsesnis, ir kaip sakiau, jo spalva labiau violetinė atrodo. Man patinka tas tamsesnis, atspalvis natūralesnis, ant odos labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 18 gegužės 2009 - 16:42
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 18, 17:41)
Vienas labiau į raudonumą ir jis šviesesnis, o kitas tamsesnis, ir kaip sakiau, jo spalva labiau violetinė atrodo. Man patinka tas tamsesnis, atspalvis natūralesnis, ant odos labai gražiai atrodo bigsmile.gif


Natural Reflections Medium Bronzer - va tas graziau atrodo? bigsmile.gif o tavo oda sviesi ar i tamsuma?
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 17, 23:15)
As turiu ir blonde ir ta pati tamsiausia, tai tas blonde labai sviesus doh.gif  Patariu bent atspalviu tamsenį imti mirksiukas.gif

4u.gif vat as ir pagalvojau kad gali buti per sviesus doh.gif o pvz. silver grey kaip? Gal esate bandziusi? 4u.gif mano plaukeliai gal ne i ruduma, o i pilkuma, metausi dabar tarp dvieju: medium brown ir silver grey doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 18, 19:24)
Natural Reflections Medium Bronzer - va tas graziau atrodo? bigsmile.gif o tavo oda sviesi ar i tamsuma?


Ne, man labiau patinka Natural Reflections Summer Bronze (tamsiausias), oda mano ganėtinai šviesi, todėl tepti daug to bronzanto nereikia. O su tuo Natural Reflections Medium Bronzer, man asmeniškai, per daug spalva "raudona" gaunasi rolleyes.gif

QUOTE(begike @ 2009 05 18, 19:39)
4u.gif  vat as ir pagalvojau kad gali buti per sviesus  doh.gif  o pvz. silver grey kaip? Gal esate bandziusi?  4u.gif  mano plaukeliai gal ne i ruduma, o i pilkuma, metausi dabar tarp dvieju: medium brown ir silver grey  doh.gif


Nea, nesu ax.gif Net nežianu ką patarti, pati žiūrėkite pagal situaciją, tik tas pats šviesiausias tai tikrai labai šviesus, taigi spreskite pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 18, 19:03)
Nea, nesu ax.gif  Net nežianu ką patarti, pati žiūrėkite pagal situaciją, tik tas pats šviesiausias tai tikrai labai šviesus, taigi spreskite pati doh.gif

na jauciu jei nuspresiu imt antakiams, tai silver grey gal bandysiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 18, 20:03)
Ne, man labiau patinka Natural Reflections Summer Bronze (tamsiausias),



aciu, reikes isbandyti 4u.gif
Atsakyti
man jau 3savaites siuntinuko laukimo sad.gif 4ta prasidejo...
kaip merginos kur ilgai lauket siuntinuku ar atejo ?
Atsakyti
as laukiau keturias, ketvirtos pabaiga atejo.
Atsakyti
ir dar tiesa kur isigyti kirsta sepetuka seseliu eyelineriams? meginau sarmose droguose ieskotis, bet arba labai prasti arba uz 70lt sad.gif
Atsakyti