Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(begike @ 2009 05 16, 15:06)
labai labai aciu  4u.gif 

Man vis tokia mintis galvoj: jei reik ten saskaitos kodo, koreteles kodu ir pan., a vdrug nusuks pinigus  biggrin.gif


Pradinė fiksuota, o po to jau prisideda atitinkamai nuo to kiek ir kokių prekių dėsi i krepseli smile.gif Dėl pinigų- nemanau biggrin.gif Nors aš irgi kaip dėl saugumo ir kai daug kur internetu apsipirkinėju, tai tam paypal'u ir naudojuos mirksiukas.gif Na maža kas 4u.gif O ir šiaip nepatartina kortelej, kuri skirta tik apsipirkinejimams internetu, laikyti pinigu smile.gif As, asmeniskai, turiu Visa Virtuon, tai i ja persivedu tik tam tikra suma, kuri reikalinga apmokejimui, o visus kitus pinigus laikau atskiroje Visa Electron banko korteleje smile.gif

Na bet cia jau OFF TOPIC gaunasi 4u.gif Va cia tema apie apsipirkinejimus internetu internetinese parduotuvese:
http://www.supermama...howtopic=298309

Gal kam pravers pradedanciosioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 16 gegužės 2009 - 14:17
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 16, 14:15)
Pradinė fiksuota, o po to jau prisideda atitinkamai nuo to kiek ir kokių prekių dėsi i krepseli smile.gif  Dėl pinigų- nemanau  biggrin.gif  Nors aš irgi kaip dėl saugumo ir kai daug kur internetu apsipirkinėju, tai tam paypal'u ir naudojuos  mirksiukas.gif  Na maža kas  4u.gif O ir šiaip nepatartina kortelej, kuri skirta tik apsipirkinejimams internetu, laikyti pinigu smile.gif As, asmeniskai, turiu Visa Virtuon, tai i ja persivedu tik tam tikra suma, kuri reikalinga apmokejimui, o visus kitus pinigus laikau atskiroje Visa Electron banko korteleje smile.gif

Na bet cia jau OFF TOPIC gaunasi  4u.gif  Va cia tema apie apsipirkinejimus internetu internetinese parduotuvese:
http://www.supermama...howtopic=298309

Gal kam pravers pradedanciosioms  4u.gif

super thumbup.gif 4u.gif

ne, i kortele maniau pasedeti tik tiek, kiek reikia tam kartui smile.gif

O sita, pas mus jokiu mokesciu papildomai netaiko? unsure.gif jau kai ten susimoki ir lauki prekes, ar daugiau pskui priskaiciuoja? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 16 gegužės 2009 - 14:50
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 16, 09:35)
Kas turit bronzantus? idomu kaip jie, ne morkavi? g.gif

Aš turiu du bronzerius: Natural Reflections Summer Bronze ir Natural Reflections Medium Bronzer. Abudu labai patinka, tikrai naturaliai atrodo, jie indelyje labiau į violetumą tokį "užneša", bet ant odos, tai tikrai labai graži ruda spalva gaunasi mirksiukas.gif Jokio morkavumo schmoll.gif
Atsakyti
o gal kuri bandet lupu blizgius? ar faini? kaip laikosi? lipnus? skanus ? smile.gif kokia spalva patiko labiausiai?
Atsakyti
Sveikutes, gal kas naudojate si sepeteli A Skunkless Foptic Brush!:
user posted image
Perskaiciau tema, bet jokiu atsiliepimu apie ji neradau; klausiu , nes visu kitu reikiamu sepeteliu siuo metu nera sandely(ir idomu - kada atsiras):
sepeteliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALRENA: 17 gegužės 2009 - 11:15
Merginos, jei suprantat angliskai, paziurekit per youtube video mirksiukas.gif ten daug merginu dalinasi ispudziais apie everyday minerals mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 16, 14:15)
Pradinė fiksuota, o po to jau prisideda atitinkamai nuo to kiek ir kokių prekių dėsi i krepseli smile.gif  Dėl pinigų- nemanau  biggrin.gif  Nors aš irgi kaip dėl saugumo ir kai daug kur internetu apsipirkinėju, tai tam paypal'u ir naudojuos  mirksiukas.gif  Na maža kas  4u.gif O ir šiaip nepatartina kortelej, kuri skirta tik apsipirkinejimams internetu, laikyti pinigu smile.gif As, asmeniskai, turiu Visa Virtuon, tai i ja persivedu tik tam tikra suma, kuri reikalinga apmokejimui, o visus kitus pinigus laikau atskiroje Visa Electron banko korteleje smile.gif

Na bet cia jau OFF TOPIC gaunasi  4u.gif  Va cia tema apie apsipirkinejimus internetu internetinese parduotuvese:
http://www.supermama...howtopic=298309

Gal kam pravers pradedanciosioms  4u.gif

-Jzh-, dar pakankinsiu jus vienu klausimu blush2.gif ieskojau ieskojau forumuose info, bet ten ne tai, ko man reikia, nes reikia butent apie Everyday minerals atsiskaitymus. Ten kai duoda mokejima, raso ivesti Credit card... tai reiskia reikia tureti kreditine kortele? Paprasta debetine, pvz. visa virtuon negalima atsiskaityti? Subalamutijo tas zodis Credit doh.gif
Jie (everyday minerals) pranesa, kad jau sumoketa ir ar sekminga, nesekminga pervedimo operacija? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 17, 15:38)
-Jzh-, dar pakankinsiu jus vienu klausimu  blush2.gif  ieskojau ieskojau forumuose info, bet ten ne tai, ko man reikia, nes reikia butent apie Everyday minerals atsiskaitymus. Ten kai duoda mokejima, raso ivesti Credit card... tai reiskia reikia tureti kreditine kortele? Paprasta debetine, pvz. visa virtuon negalima atsiskaityti? Subalamutijo tas zodis Credit  doh.gif   
Jie (everyday minerals) pranesa, kad jau sumoketa ir ar sekminga, nesekminga pervedimo operacija?  4u.gif


gali atsiskaityt su Visa Virtuon.. renkiesi Credit Card - Visa mirksiukas.gif
taip pranesa emailu, kai uzsisakai
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2009 05 17, 12:15)
Sveikutes, gal kas naudojate si sepeteli A Skunkless Foptic Brush!:
user posted image
Perskaiciau tema, bet jokiu atsiliepimu apie ji neradau; klausiu , nes visu kitu reikiamu sepeteliu siuo metu nera sandely(ir idomu - kada atsiras):
sepeteliai


Per mažai skaitei tongue.gif Tikrai buvo kažkur aptartas šis šepetukas, o ypač jeigu angliškai moki tai per youtube.com gali prisižiūrėtį šio šepetėlio aptarimų ir palyginimų su kitais rolleyes.gif

Aš tai norėjau paklausti ar kasnors naudojate makiažo bazę su mineraline kosmetika? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 05 17, 14:44)
gali atsiskaityt su Visa Virtuon.. renkiesi Credit Card - Visa  mirksiukas.gif
taip pranesa emailu, kai uzsisakai

puiku thumbup.gif labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif tokia neismanele jauciuosi blush2.gif doh.gif ka as be jusu daryciau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas esat turejusios akiu seseliu spalvyte In the garden? 4u.gif Neisivaizduoju kaip ant akiu atrodo..
ar kokias antakiu spalvytes? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 17 gegužės 2009 - 19:15
QUOTE(begike @ 2009 05 17, 20:05)
Gal kas esat turejusios akiu seseliu spalvyte In the garden4u.gif  Neisivaizduoju kaip ant akiu atrodo..
ar kokias antakiu spalvytes?  4u.gif


Turiu aš: tokia ala žalvario - bronzos blizgi spalva. Man tai tikrai graži wub.gif
Or antakių tamsiai rudą turiu. Visai nieko, gal kiek per tamsi man....
Atsakyti