Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Kita @ 2009 05 15, 20:35)
wau net nebuciau sugalvojus taip  g.gif
beje, o kaip EM spuogelius maskuoja?  rolleyes.gif


Reiktų papildomai maskuoklio, nes bent jau man maskavimo nepakanka smile.gif


QUOTE(begike @ 2009 05 15, 20:53)
Noriu paklausti, ten tu nemokamu rinkinuku nebuna tik is akiu seseliu? nes kiek supratau, tai ten tik pudros, korektoriai ir blushai  unsure.gif  dar sorry uz durna klausima, bet jus litais ar kita valiuta pervedinejat is saskaitos  doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif  Ir nesvarbu kokio banko?  blush2.gif  Aciu  blush2.gif


Nebūna schmoll.gif Aš pati naudojuos paypalu ir moku per visa virtuon kortelę užregistruota jame, tad čia gal tiksliau atsakytų tos, kurios moka tiesiogiai banko kortele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 15, 19:55)
Nebūna  schmoll.gif  Aš pati naudojuos paypalu ir moku per visa virtuon kortelę užregistruota jame, tad čia gal tiksliau atsakytų tos, kurios moka tiesiogiai banko kortele  mirksiukas.gif

kaip gaila verysad.gif

aciu uz atsakyma, lauksiu toliau, ka merginos pasakys smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 15, 21:01)
kaip gaila  verysad.gif 

aciu uz atsakyma, lauksiu toliau, ka merginos pasakys  smile.gif  4u.gif

pinigus turi litais, bankas pats konvertuoja kiek reikia ir nuskaito litais
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2009 05 15, 20:14)
pinigus turi litais, bankas pats konvertuoja kiek reikia ir nuskaito litais

mh, aciu 4u.gif o kokiam banke saskaita, nesvarbu? galima gi tikriausiai ir ant korteles turet, ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 15, 21:21)
mh, aciu  4u.gif  o kokiam banke saskaita, nesvarbu? galima gi tikriausiai ir ant korteles turet, ar ne?  blush2.gif


Nesvarbu smile.gif
Atsakyti
Kas turit bronzantus? idomu kaip jie, ne morkavi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 16, 09:35)
Kas turit bronzantus? idomu kaip jie, ne morkavi? g.gif



Jei kalbam apie tuos presuotus, tai juos tik vakar idejo i puslapi, nemanau kad dar kuri tures smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 16, 09:35)
Kas turit bronzantus? idomu kaip jie, ne morkavi? g.gif


jeigu kalba ne apie presuotus, turiu soft bronzer meginuka is blush'u ir dar is finishing powder, tai ne vienas ne morkavas smile.gif esu patenkinta naturaliu atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 15, 21:17)

sirdingai dekoju hi.gif paskutinis klausimas blush2.gif kai registruojuos ju tinklapi ir vedu savo duomenis, tai jei pvz. naudoju ne savo kortele, neturiu gi vesti duomenu korteles savininko? 4u.gif

Labai uzsidegiau isbandyt EM, jei pavyks viskas, pasidalinsiu ka uzsisakiau biggrin.gif Bus pirmas mano siuntimasis netu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
oi, dar pridesiu klausima blush2.gif account'e pvz. rasot duomenis lietuviskai? pvz. kokia nors Petrausko g. ar Petrausko street? blush2.gif ar ner skirtumo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 16 gegužės 2009 - 12:06
QUOTE(begike @ 2009 05 16, 12:04)
kai registruojuos ju tinklapi ir vedu savo duomenis, tai jei pvz. naudoju ne savo kortele, neturiu gi vesti duomenu korteles savininko?  4u.gif 


Kai registruojies, vesk savo duomenis smile.gif O užsakant ir kai jau duos apmokėjimą pildyt ten turėsi suvest kortelės duomenis- juos vesi kortelės savininko, o shipping adress suvesi savo adresą, nurodžiusi save kaip gavėją 4u.gif


QUOTE(begike @ 2009 05 16, 13:06)
oi, dar pridesiu klausima  blush2.gif  account'e pvz. rasot duomenis lietuviskai? pvz. kokia nors Petrausko g. ar Petrausko street?  blush2.gif  ar ner skirtumo?  blush2.gif


As isvis rasiau pvz Petrausko 16-24. O siaip manau g. rasyk, nes vistiek per Lietuvos pasta, muitine keliaus, o jiems jau ten USA nera taip svarbu pati gatve, tik valstybe, i kuria siuntinys keliauja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 16 gegužės 2009 - 12:36
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 16, 12:34)
Kai registruojies, vesk savo duomenis smile.gif O užsakant ir kai jau duos apmokėjimą pildyt ten turėsi suvest kortelės duomenis- juos vesi kortelės savininko, o shipping adress  suvesi savo adresą, nurodžiusi save kaip gavėją  4u.gif
As isvis rasiau pvz Petrausko 16-24. O siaip manau g. rasyk, nes vistiek per Lietuvos pasta, muitine keliaus, o jiems jau ten USA nera taip svarbu pati gatve, tik valstybe, i kuria siuntinys keliauja smile.gif

labai labai aciu 4u.gif

Man vis tokia mintis galvoj: jei reik ten saskaitos kodo, koreteles kodu ir pan., a vdrug nusuks pinigus biggrin.gif

Dar kaip suprantu siuntimo kaina fiksuota, nuo svorio nepriklauso... g.gif ta 3,84 dolerio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 16 gegužės 2009 - 14:12