Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

issirinkau ir as pagaliau nemokamus meginukus. Privargau su atspalviais. Kol issirinkau! Ziuresim, ar pataikiau. Tik vakar viska pildant kazkodel neleido sepeteliu pasirinkti. Labai norejau Flat top. kas turit ji, ar jis toks svelnus? ar kietesnis?
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 15, 17:03)
issirinkau ir as pagaliau nemokamus meginukus. Privargau su atspalviais. Kol issirinkau! Ziuresim, ar pataikiau. Tik vakar viska pildant kazkodel neleido sepeteliu pasirinkti. Labai norejau Flat top. kas turit ji, ar jis toks svelnus? ar kietesnis?


Tai gal buvo "Out of stock"? Šiaip tai visi EM šepetėliai yra vienodo švelnumo, skiriasi, tik plaukelių ilgis, kirpimas, forma... tongue.gif
Atsakyti
Taip , kai kurie sepeteliai "out of stock" ir vienas is ju Flat Top Brush
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 05 15, 17:31)
Taip , kai kurie sepeteliai "out of stock" ir vienas is ju Flat Top Brush



aisku dabar smile.gif
Atsakyti
Pastebejau, kad isplovus sepeteli, jis nera toks svelnus kaip buvo, na svelnus, bet nebetoks. Kaip jum po plovimo?
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 15, 18:09)
Pastebejau, kad isplovus sepeteli, jis nera toks svelnus kaip buvo, na svelnus, bet nebetoks. Kaip jum po plovimo?


esu girdejus, kad ju plauti negalima. O valomi labai paprastai. I puodeli isiberi ryziu sauja ir pavalai i juos sepeteli, ikisi, istrauki, kiek reikia kartu ir svaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 15, 18:13)
esu girdejus, kad ju plauti negalima. O valomi labai paprastai. I puodeli isiberi ryziu sauja ir pavalai i juos sepeteli, ikisi, istrauki, kiek reikia kartu ir svaru smile.gif


nieko sau blink.gif pirmakart girdziu biggrin.gif
panos, negasdinkite su tuo siuntimo laiku, mano mineraline jau i pabaiga, tai jau reikia atsargu papildymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 05 11, 10:47)
o kodel matiniams ne? man kaip tik prie dusios matiniai rolleyes.gif


Gal todel, kad nesu pratus matiniu naudoti g.gif Naudoju tik balta matini, tai toki ir uzsisakiau smile.gif ir dar begales pearl ir shimmer seseliu doh.gif Lauksiu dabar vel siuntinio kaip Kaledu biggrin.gif


QUOTE(materiallove @ 2009 05 13, 18:04)
Gal kas nori keisti koki blusha i dvr saturday ?


O kodel nepatiko? Neatitiko spalva? Norejau pati toki imti, tai todel smalsu smile.gif

QUOTE(Wika 111 @ 2009 05 15, 17:31)
Taip , kai kurie sepeteliai "out of stock" ir vienas is ju Flat Top Brush


Labai daug ko nera doh.gif Nei mano noreto eye kabuki nei angle brush skaistalams doh.gif


Matet, siandien idejo nauju prekiu truputi smile.gif
Sepetelis naujas seseliu spalvoms maisyti
Akiu seseliu mini palete kazkaip man keistai atrodanti biggrin.gif
Lupu balzamu, blizgesiu
Nauju spalvu seseliu kazkiek
Bronzinanciu saules pudru

Dar daugiau pagundu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 15 gegužės 2009 - 19:23
As savo siuntinuka ir jau 3.5 savaites laukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 15, 16:13)
esu girdejus, kad ju plauti negalima. O valomi labai paprastai. I puodeli isiberi ryziu sauja ir pavalai i juos sepeteli, ikisi, istrauki, kiek reikia kartu ir svaru smile.gif

wau net nebuciau sugalvojus taip g.gif
beje, o kaip EM spuogelius maskuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas naudoja EM serveteles makiazui nuvalyti? Domina atsiliepimai. g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ten tu nemokamu rinkinuku nebuna tik is akiu seseliu? nes kiek supratau, tai ten tik pudros, korektoriai ir blushai unsure.gif dar sorry uz durna klausima, bet jus litais ar kita valiuta pervedinejat is saskaitos doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif Ir nesvarbu kokio banko? blush2.gif Aciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 15 gegužės 2009 - 19:53