Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

sepetukai tikrai geri ax.gif man nera nei vienas plaukelis is ju iskrites, nei plaunant nei dazantis. kitose temose prisiskaiciau kad net firminiai sepeteliai gali sertis iki keliu savaiciu, bet su EM nebuvo tokio dalyko ax.gif ir svelnumas neispasakytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 05 13, 11:00)
sepetukai tikrai geri ax.gif  man nera nei vienas plaukelis is ju iskrites, nei plaunant nei dazantis. kitose temose prisiskaiciau kad net firminiai sepeteliai gali sertis iki keliu savaiciu, bet su EM nebuvo tokio dalyko ax.gif  ir svelnumas neispasakytas smile.gif

as sumasciau uzsisakyti irgi sepeteliu is Em bet kur tau-visi kuriu man reikia out of stock doh.gif tu velnias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 05 13, 12:00)
sepetukai tikrai geri ax.gif  man nera nei vienas plaukelis is ju iskrites, nei plaunant nei dazantis. kitose temose prisiskaiciau kad net firminiai sepeteliai gali sertis iki keliu savaiciu, bet su EM nebuvo tokio dalyko ax.gif  ir svelnumas neispasakytas smile.gif


Hmm o man iš kabukio krito šiek tiek plaukelių, nežinau, ar jau dabar nebekris, bet tikiuosi kad jau praėjo tas naujumo periodas. Bet aš nelaikau to kažkokiu tragišku trūkumu, jeigu tik tiek nedaug, nes tikrai švelnumas nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akwilė @ 2009 05 10, 22:11)
taip, siuntiesi is ju psl.  mirksiukas.gif
yra nemokami meginukai, tik sumoki uz siuntima kazkur apie 5$

QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 11, 08:08)
Siuntimo kaina priklauso nuo to, kiek siuntiesi. Nežinau, ar procentas nuo kainos, ar pagal svorį skaičiuoja, bet tikrai siuntimo kaina nėra fiksuota. Kai įsidedi ką nors į krepšelį, spausk shipping calculator dešiniam meniu ir pamatysi kaip keičiasi kaina nuo to, kiek prekių krepšelyje. Pvz, kai pirkau prekių už 30 dol, siuntimas kainavo 8,6.
Nemokamų mėginukų rinkinį gali užsisakyti su kiekvienu pirkimu tik vieną. Nežinau, ar galima taip daryti, kad užsisakai tik mėginukų, o nieko neperki - aš visada turiu ką nusipikrti, tai teptukų, tai šešėlių, o kartu dar paimu ir mėginukų. Šiaip labai viskas faina, tik ilgai iki LT siuntinys keliauja - praėjusį kartą laukiau beveik mėnesį, dabar vėl laukiu  doh.gif

aciu, merginos 4u.gif
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 11, 17:30)

puiku bigsmile.gif


Reiks kada prisest ir uzsisakyt ko nors blush2.gif tik kad tiek spalvu, kaip jus issirenkat sau tinkancia? biggrin.gif as niekaip negaliu atskirti koks mano odos tipas - siltas ar saltas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nori keisti koki blusha i dvr saturday ?
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 12, 22:36)
taigi galima EM puslapy pasiziuret,susidedi viska i shopping bag ir spaudi calculate shipping ar kazkas pan ir paraso,man rodos tik rinkinukas 4.85,kazkas iki 5 doleriu  4u.gif

Dabar jau pabrango,kainuoja apie 7$ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 05 14, 14:19)
Dabar jau pabrango,kainuoja apie 7$ unsure.gif

vakar dar užsisakinėjau už 4.68 blink.gif
beto katik nuėjau pažiūrėt į jų puslapį ir parašė senąją kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštri: 14 gegužės 2009 - 16:55
QUOTE(Aštri @ 2009 05 14, 17:53)
vakar dar užsisakinėjau už 4.68  blink.gif
beto katik nuėjau pažiūrėt į jų puslapį ir parašė senąją kainą.

Tai ta proga uzsakysiu dar sau rinkinuka nemokama smile.gif
Atsakyti
Pirmas siuntinys atkeliavo per 2 savaites, antras per 4, trecias keliauja jau 6 savaites ir vis dar nera mad.gif
Atsakyti
Labai noreciau pabandyti EM. Meginuka, arba pilno dydzio dezute nupirkciau. Tik ne labai sviesia. BM naudoju medium beige, medium tan. Tai kazko panasaus noreciau. smile.gif Butu geriausiai kaune, bet gal kazka sugalvotume jei ir kitam mieste. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 05 14, 14:19)
Dabar jau pabrango,kainuoja apie 7$ unsure.gif

gal nepabrango, o daugiau prekiu krepselyje buvo? nes pati neseniai ziurejau buvo sena kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akwilė @ 2009 05 15, 15:30)
gal nepabrango, o daugiau prekiu krepselyje buvo? nes pati neseniai ziurejau buvo sena kaina  g.gif

Tiksliai gi drauge eme ta nemokoma rinkinuka ir dar kelis daiktus doh.gif Ot vepla ir dar kitus klaidinu biggrin.gif
Atsakyti