Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Claude @ 2009 05 12, 18:25)
O kokią formulę naudoji, kad puikiai maskuoja? smile.gif

semi-matt ax.gif dar turiu ir maskuoklio meginuka,tai su juo demeles pamaskuoju ir tada tepu mineralines kiek reikia ax.gif
Atsakyti
O ar pastebėjot, kad dabar kažkaip ilgiau prekės keliauja? Seniau man lygiai per 2 sav. ateidavo, o dabar kazkodel daug ilgiau laukti reikia doh.gif
Atsakyti
man 2kart mazdaug 3savaites ejo, dabar laukiu jau irgi tuoj bus 3
Atsakyti
Man jau tuoj keturios bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 12, 21:41)
Man jau tuoj keturios bus doh.gif



man ir prasidejo jau ketvirta savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 05 12, 18:58)
Sveiki.
Norėjau pasiteirauti kiek pilnai kainuoja to nemokamo rinkinuko atsisiutimas? ar tikrai tik 5 dolerius? ta prasme ar bankai dar netaiko papildomų didelių mokesčių ir panašiai.  4u.gif

skubiai reikia atsakymooo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 05 12, 21:33)
skubiai reikia atsakymooo.  4u.gif

taigi galima EM puslapy pasiziuret,susidedi viska i shopping bag ir spaudi calculate shipping ar kazkas pan ir paraso,man rodos tik rinkinukas 4.85,kazkas iki 5 doleriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 12, 22:36)
taigi galima EM puslapy pasiziuret,susidedi viska i shopping bag ir spaudi calculate shipping ar kazkas pan ir paraso,man rodos tik rinkinukas 4.85,kazkas iki 5 doleriu  4u.gif

na taip, šitą žinau, tiesiog klausiau ar dar visokių papildomų mokesčių nesigauna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 05 12, 22:48)
na taip, šitą žinau, tiesiog klausiau ar dar visokių papildomų mokesčių nesigauna.  4u.gif

Tikrai nesigauna smile.gif
Atsakyti
skaiciau EM forumuose kad Europoje ivairiai laukia siuntiniu kokioj Prancuzijoje buna ir per 10d Suomijoj tai nuo 2sav iki 3sav, varijuoja stipriai cia turbut grynai del pasto darbo. Dar ten pat uztikau gandu, kad keisis salygos tu nemokamu meginuku atsisiuntimo, nezinau kiek tiesos, bet gaila dabar labai liuks yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 05 12, 21:41)
Man jau tuoj keturios bus doh.gif


aš užsisakiau 04.06, o atsiėmiau iš pašto tik vakar (rašo ant oaketo, kad gauta 05.04...) biggrin.gif Bet su mano paštu pastoviai taip būna g.gif

Beje, tai, ką išsirinkau, labai gerą įspūdį paliko.
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 12, 19:17)
galvoju dar uzsisakyti skaitalu sepeteli is Em-gal kas turit?kokie atsiliepimai?ir kaip ju kabukiai? ax.gif


Aš turiu jų tris šepetėlius - Long Handled Kabuki, Foundation Brush ir Angled Blush Brush. Jie super super švelnūs! Man labai patinka. Dabar dar laukiu užsakymo su Flat Top Brush ir Everyday Eye Shadow Brush, tikiuosi ir jie bus tokie pat geri. thumbup.gif
Atsakyti