Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 03, 14:49)
Tai tuomet sakneliu nekirpsiu, nes leidzia nauja sakute is ziedstiebio tai kad paskui jai nepakenkciau.
Papildyta:
O persodindamos savo orches darot drenaza? Skaiciau, kad reikia 2 cm sluoksniu ant vazono dugno padaryti drenaza ir tik po to deti augaliuka. O su kuo jus darote ta drenaza? Ar tiktu paprasciausia medzio zieve?

Sodindama į substratą extra, tiesiog tuos baltus uolienos gabaliukus sudedu apačioj rolleyes.gif Šiaip tai drenažo yra pirkti tiek senukuose, tiek maximose mirksiukas.gif net ir vadinasi drenažas gėlėms, būna smulkesnis arba stambesnis, pūsto molio granulės (keramzitas) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif maciau kai kurios savo gelytes gaivinat reanimatoriuose... (jauciu nostalgija dar is senu laiku sitai temai, tai vis uzsuku mirksiukas.gif )

Gal kam parvers mano dvieju fanelopsiu gaivinimo istorija - yra su foto ir aprasymais, kam idomu - ziurekite mano parase 4u.gif Man paciai tada kai pradejau gaivinti truko info, gal ir jums dabar pravers kazkieno patirtis.
Ir nenusiminkit tos, kuriu augaleliai dar nerodo pagerejimo zenklu, pavasaris dabar, pats augimas, tuoj ju tikrai sulauksit mirksiukas.gif
Atsakyti
gotte, niu tu ir saunuole bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Perziurejau viska ir dbr galvoju - savo baltaja trauksiu vakare is to durpinos zemes - tai gal nukirpti tas nurudavusias saknytes ir pasidaryti reanimacijos palata jai? g.gif Bet tada reiketu nukirpti likusi ziedastiebi? g.gif Ar palikti, nes turi 2 akutes...

Ir dar - jokiu trasu nenaudojai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 03, 15:27)
gotte, niu tu ir saunuole bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Perziurejau viska ir dbr galvoju - savo baltaja trauksiu vakare is to durpinos zemes - tai gal nukirpti tas nurudavusias saknytes ir pasidaryti reanimacijos palata jai? g.gif Bet tada reiketu nukirpti likusi ziedastiebi? g.gif Ar palikti, nes turi 2 akutes...
Ir dar - jokiu trasu nenaudojai?  bigsmile.gif

"Nurudavusios saknytes" dar nebutinai reiskia, kad jos supuvusios. Ar tikrai zinai, kad butina jas visas nukirpti? g.gif Nes jeigu gele turi bent pora saknu ir tos saknys yra ilgesnes nei kokie 5 cm, ja dar galima sodinti i substrata ir visai nebutinas reanimatorius schmoll.gif tik nepamirsk, kad ten kur karpei, reikia uzberti cinamono ir pirmas savaites geles daug nelieti, geriausia isvis tik nupurskineti, kol zaisdeles uzsitrauks.
O ziedstiebi as visa nurezciau velniop g.gif kam gelei papildomas apkrovimas, kai ja reanimuot reikia 9jeigu reikia).
Beje is tu dvieju fanelopsiu pas mane dabar sekmingiau auga baltasis, didysis, kuris ir nauja ziedstiebi isaugino po reanimacijos, zydejo, dabar is jo nauja atsaka isaugo ir vel kraus pumpurelius. Kitas fanelopsis (violetinis) taip ir stovi be ziedstiebio ir be jokiu oriniu saknu, tik tas vidines saknis, kur zemeje augina labai... na matyt jam taip dabar geriau mirksiukas.gif
Papildyta:


Del trasu - gaivinamai ar siaip nustekentai gelytei reikia sukurti kuo palankesnes naturalias salygas, trasos ja tik pades greiciau numarinti. Trasos yra skirtos tik sveikiems, gerai augantiems augalams 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif na ka, siandien beveik viska susipirkau savo gelytes persodinimui, bet visa panevezi apvaziavau ir niekur nera kiminu doh.gif o gal galima ka nors ant virsaus deti vietoj ju? g.gif ir dar informuokit, ar geros sios trasos? niekada ju nenaudojau, o dabar ju nusipirkau net du buteliukus rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Labai dekoju, gotte 4u.gif
Tikrai susidomejau rimtai, todel uzsiimsiu atsakingiau persodinimu ir auginimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2009 04 03, 15:09)
Sveikos  4u.gif maciau kai kurios savo gelytes gaivinat reanimatoriuose... (jauciu nostalgija dar is senu laiku sitai temai, tai vis uzsuku  mirksiukas.gif )

Gal kam parvers mano dvieju fanelopsiu gaivinimo istorija - yra su foto ir aprasymais, kam idomu - ziurekite mano parase  4u.gif Man paciai tada kai pradejau gaivinti truko info, gal ir jums dabar pravers kazkieno patirtis.
Ir nenusiminkit tos, kuriu augaleliai dar nerodo pagerejimo zenklu, pavasaris dabar, pats augimas, tuoj ju tikrai sulauksit  mirksiukas.gif

oi kaip tau aciu, nerealiai daug patarimu radau aciu labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kam gi tuos kiminus det ant virsaus? Paprastai suplojamas blynas ir tipo jau gerai. Manau, kad pasodinus i SKM substrata - nieko daugiau ir netruksta mirksiukas.gif
Atsakyti
gotte, galima tik zavetis - tokia beviltiska gele (as jau buciau apsiverkus ir ismetus) - prazydinti!... Jus verta pagarbos.
Atsakyti
o dar gali buti vazonas siek tiek didesnis, nes nusipirkau viena vazona, kuris gerokai per didelis, tada nuvaziavai nusipirkti kita, tai ir tas didokas, nes saknys nesiglaudzia i sieneles. ka dabar daryti, pirkti trecia vazona, kuri ir vel neaisku ar atitaikysiu doh.gif
Atsakyti
Labukas,tikrai nuosirdziai dekoju gotte uz toki superini paaiskinima,tik kad neturiu kiminu ,kas juos galetu pakeisti ,nes maciau jau viena mergina jau klause,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 03, 16:12)
sveikutes mirksiukas.gif na ka, siandien beveik viska susipirkau savo gelytes persodinimui, bet visa panevezi apvaziavau ir niekur nera kiminu doh.gif o gal galima ka nors ant virsaus deti vietoj ju? g.gif ir dar informuokit, ar geros sios trasos? niekada ju nenaudojau, o dabar ju nusipirkau net du buteliukus rolleyes.gif
user posted image

normalios trasos mirksiukas.gif mano gelytes Substral buteliuka jau istustino bigsmile.gif dabar del ivairumo nusipirkau naturaliu Guano trasu, tik jos baisiai smirda doh.gif apie anas tai nieko nezinau g.gif Ziurekit kokia sudetis...
Del kiminu... o ka Panevezyje nera maksimose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 03 balandžio 2009 - 17:55