Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Niu taip ir galvojau doh.gif Tik kai grizau pasiskaiciau, kad toje "zemeje" yra durpiu, o jos tikras devil.gif ...

Kazin, jau viskas jai (kokia savaite praejo), ar dar gelbeti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 02, 20:34)
Niu taip ir galvojau doh.gif Tik kai grizau pasiskaiciau, kad toje "zemeje" yra durpiu, o jos tikras  devil.gif ...

Kazin, jau viskas jai (kokia savaite praejo), ar dar gelbeti? verysad.gif

aisku,kad ne viskas biggrin.gif trauk lauk ir persodink i normalu substrata (Extra) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 02, 22:35)
aisku,kad ne viskas biggrin.gif trauk lauk ir persodink i normalu substrata (Extra)  smile.gif


Dekui 4u.gif Leksiu griudama rytoj, nes maciau ta subtrakta - tikrai rimtai atrode, ne taip , kaip tas is "senuku" gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 02, 20:37)
Dekui 4u.gif Leksiu griudama rytoj, nes maciau ta subtrakta - tikrai rimtai atrode, ne taip , kaip tas is "senuku" gun_bandana.gif

va va, cia dauguma su ta senuku zeme suklysta doh.gif galetu isties rasyti,kurioms rusims tinka kurioms ne biggrin.gif
Atsakyti
Tos kurios reanimuojat ar reanimavot - kiek laiko uztruko kol isdygo saknys? ir kiek tu saknu sulauket kol sodinot?
4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif prašau patarimo,nudeginau reanimuojamos orchidėjos lapą. Galą patį. Ką man su juo daryt? rolleyes.gif nukirpti lapą ar palikt? biggrin.gif nežinau ką daryt. Estetiškai atrodo baisiai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dreamere @ 2009 04 02, 21:02)
Tos kurios reanimuojat ar reanimavot - kiek laiko uztruko kol isdygo saknys? ir kiek tu saknu sulauket kol sodinot?
4u.gif


Aš reanimuoju gėlytes,eina trečia savaitė turbūt. Abejos turi po kelis "pypsiukus", matosi,kad kalasi naujos šaknys. Pradėjo kaltis kažkur po daugiau nei savaičiukės. Tai laukiu,kol išdygs tiek kiek reikia,kad galėčiau sodinti. Nors tiesą pasakius,pas mane jos nėra visiškai plikos, tai gal ir sodint galėčiau jas. g.gif
Atsakyti
Dabar labai dekingas laikas reanimuoti orchidejas, nes dabar suaktyvejes ju augimas, greiciau issikala sakneles 4u.gif O pas mane dar ir lapus sugeba auginti.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 02, 23:22)
Dabar labai dekingas laikas reanimuoti orchidejas, nes dabar suaktyvejes ju augimas, greiciau issikala sakneles 4u.gif O pas mane dar ir lapus sugeba auginti.


Kodel butent siuo metu? Pavasaris? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 02 balandžio 2009 - 21:52
QUOTE(simre @ 2009 04 02, 19:30)
O tu be keiksmažodžių negali?  g.gif  Šilingė ar Tina* tai gudrios, tikriausiai pasakys, o mums ką daryt? Eit enciklopedijoj kapstytis? Bet kuriuo atveju, ačiū už spyrį  mirksiukas.gif

Nezinojau sito issireiskimo unsure.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 02, 19:33)
o as kazkokiam forume skaiciau kad geles i SH drenaza ra kazka tokio sodina, kas cia per biesas??? blush2.gif  aisku gal profes ir blondine palaikys, bet vistik isdrysau paklausti  biggrin.gif
paryskinau teksta gal profesionalai atsakys  4u.gif

SH smile.gif biggrin.gif irnesakyk.gif bandziau, nepasiteisino.
Papildyta:
Be galo sunku dregnuma reguliuot, nepamenu, bet atrodo dar onciudiuma buvau sugalvojus tokiu budu aginti doh.gif
Atsakyti
Ka darot, kad paspartintumet ziedu skleidimasi? Pas manasias paprastai ziedas pilnai prasiskleidzia per dvi dienas. Bet dabar gavau dovanu tokia flegmatike, kuri jau nuo pirmadienio nesugeba ziedu praskleisti (jau kelinta diena pusiau prasiskleide). Net idomu pasidare, kas cia jai yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 03, 09:27)
Ka darot, kad paspartintumet ziedu skleidimasi? Pas manasias paprastai ziedas pilnai prasiskleidzia per dvi dienas. Bet dabar gavau dovanu tokia flegmatike, kuri jau nuo pirmadienio nesugeba ziedu praskleisti (jau kelinta diena pusiau prasiskleide). Net idomu pasidare, kas cia jai yra  g.gif


tai gal gavot peloric formos phalaenopsi? o jei standartinis phalaenopsis tai pastatykit į šviesesnę vietą, daugiau saulytės gaus, greičiau prasiskleis.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 04 03, 08:29)
tai gal gavot peloric formos phalaenopsi? o jei standartinis phalaenopsis tai pastatykit į šviesesnę vietą, daugiau saulytės gaus, greičiau prasiskleis.

Ne, ne peloric. Jis stovi ant palanges, labai daug sviesos ten gauna. Tik saules ten nera, bet kitiems falenopsiams tai niekada nebudavo problema. Nu reikes nesti i kita kambari, kur truputi saulytes yra. O gali taip buti, kad jam neuztenka jegu pilnai praskleisti ziedus? Bet turbut, jei taip butu, jis paprasciausiai pumpurus butu numetes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 03 balandžio 2009 - 08:36