Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 09:36)
laba smile.gif
o ta rasa tarp ziedu ne lipsni???nes pas mane tokia buvo ir poto skydmarius aptikau....bet gal pas tave ne jie ten....

o as kai pakirpau kotus tai is vieno bega skystis, tarp verktu, o kitas uzdziuvo... mastau gal nereikejo kirpti...

sveikinu del nauju stiebu ir keikio  thumbup.gif

Aciu rolleyes.gif o tai gal cinmonu nepatepei? as is dvieju kartu tepiau,kol nebedreko ir tas cinamonas buvo sausas, padziuvo taip per 2-3 mm ir sustojo, ir po menesio i sonus auga, bet nekirpus puse metu laikiau,kad gelyte pailsetu. mirksiukas.gif

o tie lasiukai lipnoki, bet jokiu gyviu dar nepastebiu unsure.gif sakau gal nuo dregmes jie atsiranda, kartais per diena net po du kartus apipurskiu lapus ir orines saknis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 04 16, 10:28)
Labuka, senai cia bebuvau uzsukusi, nespeju jusu tempais  blush2.gif 

Iskilo toks klausimukas, nu neprisimenu ka buvot kitoms komentavusios, tai prasau priminkit,nes neturiu kada visu temu skaityt  doh.gif

Tai vat, palenopsi pirkau pries 2 menesius,( tas pats kur mano avarate foto yra) nenumete nei pumpuru nei ziedu, o tik viska prazydyno ant dvieju ziedzstiebiu turi po 4 ziedus ir dabar dar naujai pradejo leist saknis ir augint pumpurus. Taigi tarp ziedu ant ziedspiebio vis randu rasos laseliu, juos reik nusluostyt ar palikt? ir beja nuo ko jie atsiranda?  g.gif  4u.gif
Papildyta:

As vienai gelytei palikau abu ziedstiebius, juos pakirpau 1 cm virs miegancios akutes, ir dabar abu leidzia sakeles i sona, vienas ligu net i keiki panaseja  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 04 16, 09:47)
Aciu  rolleyes.gif  o tai gal cinmonu nepatepei? as is dvieju kartu tepiau,kol nebedreko ir tas cinamonas buvo sausas, padziuvo taip per 2-3 mm ir sustojo, ir po menesio i sonus auga, bet nekirpus puse metu laikiau,kad gelyte pailsetu. mirksiukas.gif

o tie lasiukai lipnoki, bet jokiu gyviu dar nepastebiu  unsure.gif  sakau gal nuo dregmes jie atsiranda, kartais per diena net po du kartus apipurskiu lapus ir orines saknis  g.gif

tai aisku nepatepiau doh.gif ot varna verone as siandien butinai tai padarysiu gal dar nevelu...

na zinok pas mane ju irgi nesimate bet kai veliau pradjeo ir lapai blizgeti pasidomejau kas ten gali buti ir rojaus soduose daug info radau apie tuos parazitus, nes jie pasirodo kai akytes ant ziedstiebio pas mane buvo uzsimaskave o ant ziedu kai iskleide prideda kiausinuku....zodziu as su jais kariauju, geriau ta gelyte del viso pikto atskirk nuo visu kitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 16, 01:20)
na ir grozybe  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

ikyresiu,bet dar paklausiu,kaip elgtis,kad keiki vanduo pasiektu?ar uzteks kartais papurksti?ar tresti? su senuoju jau ne kas,lapai minksteja  verysad.gif

seip jis vandeni gauna per motinini augala, bet galima ir apipurksti, tik nesupudikit 4u.gif

QUOTE(musyte015 @ 2009 04 16, 09:12)
kad as nelabai moku ideti foto  blush2.gif , bet kiek suprantu tai to stiebo nereikia ?

ziedas gali buti kerpamas iki miegancios akutes, tada yra galimybe kad akutes veliau suaktyves ir isleis sakeles, arba nukerpamas ir laukiama naujo stiebo su kurkas produktyvesniais ir gausesniais ziedais, cia jau kaip kuriai susiviecia. as esu palikus stiebus, bet dabar jeigu nuzydi visada nukerpu, nes is mieganciu akuciu isleistos sakos leidzia po 2-4 ziedus tik, o naujas ziedstiebis po 4sakas ant kiekvienos minimum po 4 ziedus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 10:22)
tai aisku nepatepiau  doh.gif  ot varna verone as siandien butinai tai padarysiu gal dar nevelu...

na zinok pas mane ju irgi nesimate bet kai veliau pradjeo ir lapai blizgeti pasidomejau kas ten gali buti ir rojaus soduose daug info radau apie tuos parazitus, nes jie pasirodo kai akytes ant ziedstiebio pas mane buvo uzsimaskave o ant ziedu kai iskleide prideda kiausinuku....zodziu as su jais kariauju, geriau ta gelyte del viso pikto atskirk nuo visu kitu  rolleyes.gif

Reikes ir man ten pasiskaityti, aciu 4u.gif

O kada tu pakirpai? sakyciau naujai pakirpk ir tada patepk,nes uzdziuve be cinamono,kad kokia liga neisimestu g.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 10:23)
seip jis vandeni gauna per motinini augala, bet galima ir apipurksti, tik nesupudikit  4u.gif
ziedas gali buti kerpamas iki miegancios akutes, tada yra galimybe kad akutes veliau suaktyves ir isleis sakeles, arba nukerpamas ir laukiama naujo stiebo su kurkas produktyvesniais ir gausesniais ziedais, cia jau kaip kuriai susiviecia. as esu palikus stiebus, bet dabar jeigu nuzydi visada nukerpu, nes is mieganciu akuciu isleistos sakos leidzia po 2-4 ziedus tik, o naujas ziedstiebis po 4sakas ant kiekvienos minimum po  4 ziedus  4u.gif

drinks_cheers.gif tik as viena karta pakerpu iki miegancios akutes, o nuzydejus isleistoms sakoms tada jau nukerpu visa ziedstiebi, bet kaip tycia jie patys jau pirmiau pradeda vyst smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, orchideju augintojos mirksiukas.gif

gavome dovanu balta, grazia orchideja. bet jau kita diena jos ziedeliai suglebo.
pamaniau, kad reikia palaistyt, bet tas niekuo nepadejo. atrodo, kad ji toliau silpsta.

patarkit ka nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 04 16, 10:46)
Sveikutes, orchideju augintojos  mirksiukas.gif

gavome dovanu balta, grazia orchideja. bet jau kita diena jos ziedeliai suglebo.
pamaniau, kad reikia palaistyt, bet tas niekuo nepadejo. atrodo, kad ji toliau silpsta.

patarkit ka nors  unsure.gif

ikelk nuotraukyte bus aiskiau matyti kas yra geletei.
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 04 16, 10:46)
Sveikutes, orchideju augintojos  mirksiukas.gif

gavome dovanu balta, grazia orchideja. bet jau kita diena jos ziedeliai suglebo.
pamaniau, kad reikia palaistyt, bet tas niekuo nepadejo. atrodo, kad ji toliau silpsta.

patarkit ka nors  unsure.gif

Idek vazono foto mirksiukas.gif Itariu kad pasodinta i kiminus ar durpe ir puna saknytes jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 04 16, 10:46)
Sveikutes, orchideju augintojos  mirksiukas.gif

gavome dovanu balta, grazia orchideja. bet jau kita diena jos ziedeliai suglebo.
pamaniau, kad reikia palaistyt, bet tas niekuo nepadejo. atrodo, kad ji toliau silpsta.

patarkit ka nors  unsure.gif

realiausi variantai kas gali buti:
1. baigesi zydejimo ciklas
2. saknys puna
3. perdziovinta
4. gavo skersvejo ir numeta ziedus, pumpurus, liks tik atspariausi, arba tik kotas
idekit foto, bus aiskiau, pacio augalo ir vazono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 10:23)
seip jis vandeni gauna per motinini augala, bet galima ir apipurksti, tik nesupudikit  4u.gif
ziedas gali buti kerpamas iki miegancios akutes, tada yra galimybe kad akutes veliau suaktyves ir isleis sakeles, arba nukerpamas ir laukiama naujo stiebo su kurkas produktyvesniais ir gausesniais ziedais, cia jau kaip kuriai susiviecia. as esu palikus stiebus, bet dabar jeigu nuzydi visada nukerpu, nes is mieganciu akuciu isleistos sakos leidzia po 2-4 ziedus tik, o naujas ziedstiebis po 4sakas ant kiekvienos minimum po  4 ziedus  4u.gif


issiaiskinau doh.gif kodel neiseina deti foto , nes neturiu 100 zinuciu . o ta mieganti akute ta kur pirma nuo apacios?
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2009 04 16, 11:12)
issiaiskinau  doh.gif kodel neiseina deti foto , nes neturiu 100 zinuciu . o ta mieganti akute ta kur pirma nuo apacios?

nueikit i www.radikal.ru ten iskarto ismeta lapa, paspaudziate browse, isidedat nuotrauka kokia norit, zagruzit ir paskuit 2 arba 3 nuoroda nukopijuojate ir idedate i savo zinute 4u.gif
mieganti akute nebutinai pirma nuo apacios, o ta kur yra toks gumbiukas su apvalkaleliu, jeigu ji nuluptumete pamatytumete kad viiduj gyvena gyvybe 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
vakar apziurejus savo gelytes pamaciau stai ka :
http://radvilejas.my...io_daigelis.jpg

cia cimbio naujas augliukas ar ziedas bus, gal kuri zinot?
Atsakyti