Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

4u.gif laba. prasau patarimo goss.gif mastau.gif mano falikas kvailioja... beveik be saknu,dabar dar ir vidurinysis lapelis ispuvo,o jis ant senojo ziedstiebio keiki augina,mazylio lyg ir saknytes bandys pasirodyti,ir dar pacioj ziedstiebio virsunej kazkas vyksta,manau zydet megins doh.gif ,bet pats augalas jau kaip ir verysad.gif schmoll.gif Kaip elgtis??????? help
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 15, 21:23)
4u.gif  laba. prasau patarimo  goss.gif  mastau.gif mano falikas kvailioja... beveik be saknu,dabar dar ir vidurinysis lapelis ispuvo,o jis ant senojo ziedstiebio keiki augina,mazylio lyg ir saknytes bandys pasirodyti,ir dar pacioj ziedstiebio virsunej kazkas vyksta,manau zydet megins  doh.gif ,bet pats augalas jau kaip ir  verysad.gif  schmoll.gif  Kaip elgtis??????? help

jeigu puna augimo centras, nekas...galit rinktis viena is variantu: arba bandyti gelbeti gelyte kisant i reanimatoriu, arba laukti kol keikis isaugins saknis apie 5cm ilgio ir atskirti nuo motininio augalo g.gif
Papildyta:
QUOTE(inerga @ 2009 04 15, 19:13)
na,merginos,mano orchideja mirtininke prigyveno gala... doh.gif stai nuotrauka.saknys pasirodo supuvo doh.gif nors tikrai ne daznai ja laisciau g.gif  lapus sugadinau.ka daryt dabar su ja?verta i renimatoriu dar ja deti ar ne?ka su lapais daryti?ka su ziedais?su ziedkociu?ziedus turbut kirpt lauk,o ziedkoti gal ne visa nukirpt?nes aktyviu akuciu matau,kad yra dar.lapai jau du pagelte,susirauksleje,o vienas, maziausias,tai dar geras lyg.patarkit
man kazkaip noretusi ta kaireje geltona lapa nulupti,o tas gal is desines gal dar atsigautu jei gerai renimatoriu padaryciau? g.gif

reanimuoti dar galima, lapa ta geltona kirpk lauk, nes vistiek jis jau neatsigaus. as asmeniskai kirpciau visa ziedstiebi iki pat apacios, kad gele "nesibalamutintu" ir sutelktu energija i saknu leidima, o del atsigavimo tai labai realu kad atsigaus dar ji, ne viskas prarasta 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos , tiesiog iskilo man klausimas , pernai nusipirkau ir as is maximos smile.gif orchideja ji labai ilgai ir graziai zydejo , bet kai visa nuzydejo ir liko tas stiebas , o dabar jau isaugo naujas stiebas ir jau krauna ziedelius , o tas stiebas stypso ir as dabar galvojau ar ji man nukirpti , ar israuti , nu gal jus man patarsit kaip reiketu padaryti . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2009 04 15, 22:08)
sveikos merginos , tiesiog iskilo man klausimas , pernai nusipirkau ir as is maximos  smile.gif orchideja ji labai ilgai ir graziai zydejo , bet kai visa nuzydejo ir liko tas stiebas , o dabar jau isaugo naujas stiebas ir jau krauna ziedelius , o tas stiebas stypso ir as dabar galvojau ar ji man nukirpti , ar israuti , nu gal jus man patarsit kaip reiketu padaryti . mirksiukas.gif

galima kirpti iki pirmos miegancios akutes, arba visa cia jau kaip kam labiau patinka bigsmile.gif foto jei idetum butu aiskiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 15, 12:57)
As irgi Indraja taves norejau pasiteiraut kaip sekas reanimuot  4u.gif
Pelesis ant lapu ar saknu? O kaip oras maisiuke neiseidavo? As tai po kokiu 3dienu atrisau ir dapuciau, vakar irgi. Bet oras nelabai nuskilo tokiam reanimavimui turbut - vesoka. Pas mane irgi vesoka, apie 20laipsniu, kartais net maziau, ir nerandu kaip kitaip silciau ir sviesiai pakabint  g.gif Vakar kai buvau istraukus paziuret, tai vieno lapo viduryje lygtais tokia balta juostele darosi...tai cia irgi gal jau pelesis g.gif  doh.gif Reiks dar siandien pasiziuret (beveik bijau) ir gali tekt jauciu irgi i buteli det.... verysad.gif


Pelėsis ant šaknų.. Tiksliau ant šaknies, nes daugiau jų nerasta ax.gif Oras truputį buvo išėjęs, tai kai atrišau maišą ir pamačiau tą pelėsį doh.gif
Vat dėl oro tai čia tikrai nenuskilo. Tądien kai patupdžiau gėlę viskas buvo gerai, na o po to... Ir kurgi dingo saulė g.gif biggrin.gif Nors ir dabar, kai falenopsis gyvena plastikiniame butelyje, man vis atrodo, kad jį ten apniks pelėsis, nes labai jau šalta.. unsure.gif
Atsakyti
siandien paziurejau i viena orches kurios ziedkocius pakirpau, tai vienas uzdzives o is kito skystis bega toks slapias galiukas, kyg ji verktu visas kotelis toks slapias.....kodel taip vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 15, 16:26)
Mergaitės, vedinkit dažniau  blink.gif kiekvieną diena reikėtų, nes kitaip nuo pelėsio neapsiginsit  schmoll.gif


tai kad as kaip supratau sito budo reanimacijos esme ir buvo kad priputi to oro ir nekisi nagu bent savaite ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 15, 21:27)
Pelėsis ant šaknų.. Tiksliau ant šaknies, nes daugiau jų nerasta  ax.gif Oras truputį buvo išėjęs, tai kai atrišau maišą ir pamačiau tą pelėsį  doh.gif
Vat dėl oro tai čia tikrai nenuskilo. Tądien kai patupdžiau gėlę viskas buvo gerai, na o po to... Ir kurgi dingo saulė  g.gif biggrin.gif Nors ir dabar, kai falenopsis gyvena plastikiniame butelyje, man vis atrodo, kad jį ten apniks pelėsis, nes labai jau šalta..  unsure.gif

tai va kad dabar tas oras nepalankus reanimacijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 01, 22:51)
Atnesu i temele gelyte,kad butu graziau  ax.gif  ir begu atgal i dar nedabaigta smile.gif
user posted image

na ir grozybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 23:03)
jeigu puna augimo centras, nekas...galit rinktis viena is variantu: arba bandyti gelbeti gelyte kisant i reanimatoriu, arba laukti kol keikis isaugins saknis apie 5cm ilgio ir atskirti nuo motininio augalo g.gif
Papildyta:

reanimuoti dar galima, lapa ta geltona kirpk lauk, nes vistiek jis jau neatsigaus. as asmeniskai kirpciau visa ziedstiebi iki pat apacios, kad gele "nesibalamutintu" ir sutelktu energija i saknu leidima, o del atsigavimo tai labai realu kad atsigaus dar ji, ne viskas prarasta  4u.gif

ikyresiu,bet dar paklausiu,kaip elgtis,kad keiki vanduo pasiektu?ar uzteks kartais papurksti?ar tresti? su senuoju jau ne kas,lapai minksteja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 22:11)
galima kirpti iki pirmos miegancios akutes, arba visa cia jau kaip kam labiau patinka  bigsmile.gif foto jei idetum butu aiskiau  drinks_cheers.gif


kad as nelabai moku ideti foto blush2.gif , bet kiek suprantu tai to stiebo nereikia ?
Atsakyti
Laba diena smile.gif
na zinokit uzvakar nupurskiau savo kartyve tuo misiniu (indu ploviklis, spiritas, vanduo) tai kol kas ant lapu to lipnaus skyscio nesimato, tik ant paciu ziedu, bet ten tie parazitu kiausinukai prilipe ir gal jie gamina, norsi tikiuosi kad jie jau neissiris.... schmoll.gif
Atsakyti
Labuka, senai cia bebuvau uzsukusi, nespeju jusu tempais blush2.gif

Iskilo toks klausimukas, nu neprisimenu ka buvot kitoms komentavusios, tai prasau priminkit,nes neturiu kada visu temu skaityt doh.gif

Tai vat, palenopsi pirkau pries 2 menesius,( tas pats kur mano avarate foto yra) nenumete nei pumpuru nei ziedu, o tik viska prazydyno ant dvieju ziedzstiebiu turi po 4 ziedus ir dabar dar naujai pradejo leist saknis ir augint pumpurus. Taigi tarp ziedu ant ziedspiebio vis randu rasos laseliu, juos reik nusluostyt ar palikt? ir beja nuo ko jie atsiranda? g.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(musyte015 @ 2009 04 16, 09:12)
kad as nelabai moku ideti foto  blush2.gif , bet kiek suprantu tai to stiebo nereikia ?

As vienai gelytei palikau abu ziedstiebius, juos pakirpau 1 cm virs miegancios akutes, ir dabar abu leidzia sakeles i sona, vienas ligu net i keiki panaseja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukraa: 16 balandžio 2009 - 08:30
QUOTE(jukraa @ 2009 04 16, 09:28)
Labuka, senai cia bebuvau uzsukusi, nespeju jusu tempais  blush2.gif 
Taigi tarp ziedu ant ziedspiebio vis randu rasos laseliu, juos reik nusluostyt ar palikt? ir beja nuo ko jie atsiranda?  g.gif  4u.gif
Papildyta:

As vienai gelytei palikau abu ziedstiebius, juos pakirpau 1 cm virs miegancios akutes, ir dabar abu leidzia sakeles i sona, vienas ligu net i keiki panaseja  thumbup.gif

laba smile.gif
o ta rasa tarp ziedu ne lipsni???nes pas mane tokia buvo ir poto skydmarius aptikau....bet gal pas tave ne jie ten....

o as kai pakirpau kotus tai is vieno bega skystis, tarp verktu, o kitas uzdziuvo... mastau gal nereikejo kirpti...

sveikinu del nauju stiebu ir keikio thumbup.gif
Atsakyti