Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(as_rutak @ 2009 04 15, 11:28)
matyt vienos pazeistos kitos ne  pas mane irgi visokiu ciudu buve... vienos skleidzia pumpurus kitos meta, viena po menesio numete visus doh.gif  doh.gif  doh.gif


Oi, lepios tos musu grazuoles biggrin.gif

Kazin, dar akcija "maximoje" vyksta? Ar jau baigesi? Noreciau dar vienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 15, 09:22)
pas mane irgi aprasojusios sieneles tai kol laikosi tie lasiukai tol nelaistau  rolleyes.gif  ax.gif



QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 09:25)
as nematau tame nieko blogo, nuo saules silumos vanduo garuoja, o kadangi jis laisvai tarp saknu negali isgaruoti, laseliu pavidalu kaupiasi ant sieneliu, reiskia reciau reikia laistyti, kad vanduo spetu isgaruoti, nors as asmeniskai laistau kai lieka dar siek tiek laseliu ant sieneliu, nes saknys jau buna visiskai pilkos, o vanduo garuoja nuo vazonelio apacios, todel saknims nekenkia blush2.gif


Ačiū, merginos, ką aš be jūsų daryčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 15, 10:36)

Kazin, dar akcija "maximoje" vyksta? Ar jau baigesi? Noreciau dar vienos rolleyes.gif

akcija iki rytojaus mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Hottea,2009 04 15, 10:08]
O salta buvo namie, ar lauke, kol keliavo gelyte namo? g.gif Nes galvoju, jog manajai galejo skersvejis pakenkti unsure.gif
lauke buvo -10, sausio mėnuo blush2.gif bet taip jos norėjau, kad neatsilaikiau. Likusios pas mane auga prie atidaryto balkono ( nestiklinto)- ir jau žydi viena, kažkaip šito aš nebijau, ko gero jau nusiperkam pakenktas ir suvargusias 4u.gif
Atsakyti
Siaip, kai gelytes is karto atveza jos buna labai grazios, bet po keliu dienu "maximos" darbuotoju "prieziuros" jos tikrai pradeda nykti verysad.gif

Reikes tada dar nulekti ok.gif
Atsakyti
Tikra tiesa. Nuo tada kai jos pajuda is siltnamiu, tai prilygsta Ievos isvarymui is rojaus. O kiek jos patiria schmoll.gif
Atsakyti
... ypac parduotuviu lentynose verysad.gif Nuvaziavau per pietus i kauno "akropolio" maxima - tai like tik pavytusiais ziedais ir labai prastos spalvos unsure.gif

Bet didziosios baltuoles (nuvytusiais ziedais, lapai saknys normalios) nuo 40 iki 16 lt atpigintos - buciau emusi, bet tokia jau turiu reanimacijoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 15 balandžio 2009 - 12:09
QUOTE(Hottea @ 2009 04 15, 10:36)
Oi, lepios tos musu grazuoles biggrin.gif

Kazin, dar akcija "maximoje" vyksta? Ar jau baigesi? Noreciau dar vienos rolleyes.gif


ka jus gero tose maximose randat... prisikaitau jusu pagyru, seile pavarvinu galvoju jau kai nuvaziuosiu tai keleta grazuoliu prigriebsiu biggrin.gif o nuvaziavusi nieko grazaus nerandu. Arba lapai kazkokie apkramtyti ir aplauzyti arba vos keli ziedai ant stiebo arba pumpuriukai nugelte ir apdziuve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 11, 09:32)
Labas rytas, merginos  4u.gif
Pasinaudojau jūsų pasiūlytu reanimavimo būdu, kur įdedi gėlytę į maišelį su kiminais ir pamiršti 2 savaitėms. Tai va, jau po trijų dienų pelėsis manąją užpuolė  doh.gif  Šaknyčių beveik neliko, tai galvoju išbandyti auginimo būdą vandenyje, apie kurį kažkada čia buvo kalbėta. Ar jis tinka ir falenopsiams?  blush2.gif

Dreamere, kaip taviškė gyvena patupdyta maišelyje?  4u.gif


As irgi Indraja taves norejau pasiteiraut kaip sekas reanimuot 4u.gif
Pelesis ant lapu ar saknu? O kaip oras maisiuke neiseidavo? As tai po kokiu 3dienu atrisau ir dapuciau, vakar irgi. Bet oras nelabai nuskilo tokiam reanimavimui turbut - vesoka. Pas mane irgi vesoka, apie 20laipsniu, kartais net maziau, ir nerandu kaip kitaip silciau ir sviesiai pakabint g.gif Vakar kai buvau istraukus paziuret, tai vieno lapo viduryje lygtais tokia balta juostele darosi...tai cia irgi gal jau pelesis g.gif doh.gif Reiks dar siandien pasiziuret (beveik bijau) ir gali tekt jauciu irgi i buteli det.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 15, 13:34)
ka jus gero tose maximose randat... prisikaitau jusu pagyru, seile pavarvinu galvoju jau kai nuvaziuosiu tai keleta grazuoliu prigriebsiu  biggrin.gif  o nuvaziavusi nieko grazaus nerandu.  Arba lapai kazkokie apkramtyti ir aplauzyti arba vos keli ziedai ant stiebo arba pumpuriukai nugelte ir apdziuve  doh.gif

ieskancioms dangus thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 15, 13:57)
As irgi Indraja taves norejau pasiteiraut kaip sekas reanimuot  4u.gif
Pelesis ant lapu ar saknu? O kaip oras maisiuke neiseidavo? As tai po kokiu 3dienu atrisau ir dapuciau, vakar irgi. Bet oras nelabai nuskilo tokiam reanimavimui turbut - vesoka. Pas mane irgi vesoka, apie 20laipsniu, kartais net maziau, ir nerandu kaip kitaip silciau ir sviesiai pakabint  g.gif Vakar kai buvau istraukus paziuret, tai vieno lapo viduryje lygtais tokia balta juostele darosi...tai cia irgi gal jau pelesis g.gif  doh.gif Reiks dar siandien pasiziuret (beveik bijau) ir gali tekt jauciu irgi i buteli det.... verysad.gif


Mergaitės, vedinkit dažniau blink.gif kiekvieną diena reikėtų, nes kitaip nuo pelėsio neapsiginsit schmoll.gif
Atsakyti
na,merginos,mano orchideja mirtininke prigyveno gala... doh.gif stai nuotrauka.saknys pasirodo supuvo doh.gif nors tikrai ne daznai ja laisciau g.gif lapus sugadinau.ka daryt dabar su ja?verta i renimatoriu dar ja deti ar ne?ka su lapais daryti?ka su ziedais?su ziedkociu?ziedus turbut kirpt lauk,o ziedkoti gal ne visa nukirpt?nes aktyviu akuciu matau,kad yra dar.lapai jau du pagelte,susirauksleje,o vienas, maziausias,tai dar geras lyg.patarkit

user posted image

man kazkaip noretusi ta kaireje geltona lapa nulupti,o tas gal is desines gal dar atsigautu jei gerai renimatoriu padaryciau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 15 balandžio 2009 - 18:19