Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(as_rutak @ 2009 04 15, 08:27)
mergaites,gal kuri zinot kaip paskatintnaujos sakeles augima??? islindus koki0.5 cm. ir nekrrust jau koki 2 men??? kazin karsto duso jai?? ka manot?

Pas mane yra tokiu sakeliu, kurio pradejo augti is miegancios akutes, bet vos islindusios sustojo verysad.gif Ant to pacio ziedstebio kitos sakeles auga, o tu niekaip nepavyko paskatinti augti. Ir karstas dusas nepadejo


Kai baigesi sildymo sezonas, pas mane ant palanges tik 20-22 laispniai. Manau per salta karstam dusui. Teks siltesniu oru palaukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 15 balandžio 2009 - 08:39
QUOTE(Pandora @ 2009 04 15, 08:37)
Pas mane yra tokiu sakeliu, kurio pradejo augti is miegancios akutes, bet vos islindusios sustojo verysad.gif  Ant to pacio ziedstebio kitos sakeles auga, o tu niekaip nepavyko paskatinti augti. Ir karstas dusas nepadejo
Kai baigesi sildymo sezonas, pas mane ant palanges tik 20-22 laispniai. Manau per salta karstam dusui. Teks siltesniu oru palaukti.


Pas mane lygiai tas pats doh.gif O būna nusiperki kokią su daug šakų, po to nė viena taip ir neužauga..
Atsakyti
pirkau margutę, daug žiedų - vieni peržydėjo, kiti - nukrito ( buvo labai šalta) , bet galuose matės, kad ateičiai kiekviena šakelė pumpuruosis. Todėl kantriai laukiau, kol prieš kelias dienas trūko kantrybė. Pažiūrėjus per vazoną atrodė, kad jis pilnas sveikų , žalių šaknų- nekilo mintis, kad šaknims kažkas negerai. Kai išverčiau vazonėlį - praktiškai visos žalios šaknys nusikirpo. Visi galai žali , ir kuo arčiau augalo , tuo vaizdas baisesnis. Liko tik 2 rimtesnės šaknelės. verysad.gif
Atsakyti
Pasigirsiu. Mano oncidiumas pražydo ir šiandien jau kvepia tai, kad visas kambarys pilnas šokolado ir vanilės kvapo...
Atsiprašau už nuotraukos kokybę blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žostautė: 15 balandžio 2009 - 09:02
Noriu dar parodyti savaitgali pirkta geltonaja - grizusi po svenciu radau viena pumpura issiskleidusi, o kiti (tie du geltoni) dziusta verysad.gif Kas jai gali netikti? Saknys zalios, lapai sveiki, kiti pumpurai dar zali...

Atsakyti
niu pas ane tai silta bandysiu karsta dusa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ale jus ir saunuoles paklausi , o po pusvalandzio jau 10 atsakymu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nerealiai , aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hottea @ 2009 04 15, 10:01)
Noriu dar parodyti savaitgali pirkta geltonaja - grizusi po svenciu radau viena pumpura issiskleidusi, o kiti (tie du geltoni) dziusta verysad.gif  Kas jai gali netikti? Saknys zalios, lapai sveiki, kiti pumpurai dar zali...

o pastebejai maxei labai daug su krintanciais pumpurais???/ itariu kad kazkaip pazeistos vezant verysad.gif verysad.gif verysad.gif tu nekalta console.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 15, 10:59)
pirkau margutę, daug žiedų - vieni peržydėjo, kiti - nukrito  ( buvo labai šalta) , bet galuose matės, kad ateičiai kiekviena šakelė pumpuruosis. Todėl kantriai laukiau, kol prieš kelias dienas trūko kantrybė. Pažiūrėjus per vazoną atrodė, kad jis pilnas sveikų , žalių šaknų- nekilo mintis, kad šaknims kažkas negerai. Kai išverčiau vazonėlį - praktiškai visos žalios šaknys nusikirpo. Visi galai žali , ir kuo arčiau augalo , tuo vaizdas baisesnis. Liko tik 2 rimtesnės šaknelės. verysad.gif


O salta buvo namie, ar lauke, kol keliavo gelyte namo? g.gif Nes galvoju, jog manajai galejo skersvejis pakenkti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 15, 11:05)
niu pas ane tai silta bandysiu karsta dusa thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ale jus ir saunuoles paklausi , o po pusvalandzio jau 10 atsakymu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nerealiai , aciu visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
o pastebejai maxei labai daug su krintanciais pumpurais???/  itariu kad kazkaip pazeistos vezant verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tu nekalta console.gif


Niu bet pirkau pries kelias savaitei raiba - issikleide visi pumpurai thumbup.gif Stai blush2.gif
Atsakyti
mergai, o ar pasjus laikosi laseliai vandens ant vazonu, per pas mane sakau gal per salta ant palangiu nes visi vazoneliai rasoti, nors laistyti prie geroka savaite gla daugiau net dar.... g.gif
Atsakyti
Krissti, va aš su tokiu pačiu klausimu čia atėjau g.gif
Palaisčiau gėlytę prieš kokią savaitę, na taip normaliai, pamerkiau 15min. Paskui po kelių dienų perkėliau ant palangės, kad gautų saulės daugiau. Vazonėlis aprasojęs beveik iki viršaus. Čia gerai jai? g.gif
Aš vazonėlio dugne vandens įpylus laikau, gėlytė gaunasi virš jo. Gal kai saulė pašviečia, tas vanduo garuoja ir nusėda ant vazono.
Blyn nesuprantu, ar čia gerai ar blogai doh.gif
Atsakyti
pas mane irgi aprasojusios sieneles tai kol laikosi tie lasiukai tol nelaistau rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 15, 10:00)
Pasigirsiu. Mano oncidiumas pražydo ir šiandien jau kvepia tai, kad visas kambarys pilnas šokolado ir vanilės kvapo...
Atsiprašau už nuotraukos kokybę  blush2.gif

net uzpavydejau, toks grozis wub.gif papasakokit kaip auginat kad ziedu sulauket 4u.gif

QUOTE(toscana @ 2009 04 15, 10:18)
Krissti, va aš su tokiu pačiu klausimu čia atėjau g.gif
Palaisčiau gėlytę prieš kokią savaitę, na taip normaliai, pamerkiau 15min. Paskui po kelių dienų perkėliau ant palangės, kad gautų saulės daugiau. Vazonėlis aprasojęs beveik iki viršaus. Čia gerai jai? g.gif
Aš vazonėlio dugne vandens įpylus laikau, gėlytė gaunasi virš jo. Gal kai saulė pašviečia, tas vanduo garuoja ir nusėda ant vazono.
Blyn nesuprantu, ar čia gerai ar blogai  doh.gif

as nematau tame nieko blogo, nuo saules silumos vanduo garuoja, o kadangi jis laisvai tarp saknu negali isgaruoti, laseliu pavidalu kaupiasi ant sieneliu, reiskia reciau reikia laistyti, kad vanduo spetu isgaruoti, nors as asmeniskai laistau kai lieka dar siek tiek laseliu ant sieneliu, nes saknys jau buna visiskai pilkos, o vanduo garuoja nuo vazonelio apacios, todel saknims nekenkia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 15, 10:08)
O salta buvo namie, ar lauke, kol keliavo gelyte namo? g.gif  Nes galvoju, jog manajai galejo skersvejis pakenkti unsure.gif
Papildyta:
Niu bet pirkau pries kelias savaitei raiba - issikleide visi pumpurai  thumbup.gif  Stai blush2.gif

matyt vienos pazeistos kitos ne pas mane irgi visokiu ciudu buve... vienos skleidzia pumpurus kitos meta, viena po menesio numete visus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti