Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Pas mane gėlytė augo dailiai,žydėjo. Ir iš niekur suskleidė visus žiedus. Tiesiog valandų bėgyje tai vyko. Man pasidarė neramu,aš apžiūrėjau gėlelę,ir ką jūs manot,ką radau. Ogi ant žiedų, po liežuvėliais gėlės palindę balti vabalai. Aš iškrapsčiau,žiedus nuskyniau ir tiek. Pasirodo,ten tie skydamariai (google pagalba išsiaiškinau). Ačiū Dievui,daugiau jų nebeužklydo..Tokia mano istorija,su žiedų susiskleidimu.
Kas svarbiausia jų net nesimatė,nelakstė.O aš gerai apžiūrėjus pamačiau,kad jie susisukę kaip į tokį pūkelį,bjaurybės ,žiedo viduryje,pasislėpę gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 14, 15:17)
Pas mane gėlytė augo dailiai,žydėjo. Ir iš niekur suskleidė visus žiedus. Tiesiog valandų bėgyje tai vyko. Man pasidarė neramu,aš apžiūrėjau gėlelę,ir ką jūs manot,ką radau. Ogi ant žiedų, po liežuvėliais gėlės palindę balti vabalai. Aš iškrapsčiau,žiedus nuskyniau ir tiek. Pasirodo,ten tie skydamariai (google pagalba išsiaiškinau). Ačiū Dievui,daugiau jų nebeužklydo..Tokia mano istorija,su žiedų susiskleidimu.
Kas svarbiausia jų net nesimatė,nelakstė.O aš gerai apžiūrėjus pamačiau,kad jie susisukę kaip į tokį pūkelį,bjaurybės ,žiedo viduryje,pasislėpę gun_rifle.gif


Nuo miltuotųjų skydamarių žinau tokį receptą: 1valg. šaukštas indų ploviklio, 1valg. šaukštas techninio spirito, 1l vandens. Apipurški, o jei lapai gležni, po 15min nupurški vandeniu. Kol kas man šitas variantas visai patinka, jau krūvas skydamarių, tiek miltuotųjų, tiek paprastų, išnaikinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 14, 15:17)
Pas mane gėlytė augo dailiai,žydėjo. Ir iš niekur suskleidė visus žiedus. Tiesiog valandų bėgyje tai vyko. Man pasidarė neramu,aš apžiūrėjau gėlelę,ir ką jūs manot,ką radau. Ogi ant žiedų, po liežuvėliais gėlės palindę balti vabalai. Aš iškrapsčiau,žiedus nuskyniau ir tiek. Pasirodo,ten tie skydamariai (google pagalba išsiaiškinau). Ačiū Dievui,daugiau jų nebeužklydo..Tokia mano istorija,su žiedų susiskleidimu.
Kas svarbiausia jų net nesimatė,nelakstė.O aš gerai apžiūrėjus pamačiau,kad jie susisukę kaip į tokį pūkelį,bjaurybės ,žiedo viduryje,pasislėpę gun_rifle.gif


slykstukai ph34r.gif
man kartais kyla itarimu, kad mano kai kurios gelytes gali tureti situ bjaurybiu, bet nematau as ju doh.gif kad ir kiek tyrineciau - nematau unsure.gif tikiuosi, kad ju nera, bet lipniu rasos laseliu ant ziedstiebio yra unsure.gif jie skaidrus. Lapai lyg apdulkeje atrodo, bet vistiek as nematau nieko schmoll.gif del visa ko dar nusipirksiu insekt spray schulz purskikli. Jis is kalnu ramuneliu, tai nera toks nuodingas tikiuosi rolleyes.gif


Indraja, aciu uz recepta 4u.gif o ka galima naudoti vietoj techninio spirito? techninis tai cia kokio stiprumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 14 balandžio 2009 - 15:31
Uogiene, nežinau, kaip dėl to techninio spirito, bet nemanau, kad bus blogai, jei įpilsi kokio kitokio smile.gif Aš išvis nežinau, kokį naudoju biggrin.gif Radau namie butelį be jokios etiketės, pauosčiau - spiritas, tai ir supyliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 14, 15:40)
Uogiene, nežinau, kaip dėl to techninio spirito, bet nemanau, kad bus blogai, jei įpilsi kokio kitokio smile.gif Aš išvis nežinau, kokį naudoju biggrin.gif Radau namie butelį be jokios etiketės, pauosčiau - spiritas, tai ir supyliau  lotuliukas.gif

tai gal su langu plovikliu galima doh.gif lotuliukas.gif sudetis panasi cool.gif
Atsakyti
Maniškė jau 2 metai žiedais džiugina, ar ne laikas būtu persodinti, kai nužidės?

user posted image
Atsakyti
Digle, wow koks keras thumbup.gif o spalva kokia svelni wub.gif labai noreciau tokios ax.gif
nesimato vazonelio, kad galima butu patarti del persodinimo 4u.gif
o negi 2 metus be pertrauku zydi? bigsmile.gif ar ne taip supratau blush2.gif butu stebuklas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 14 balandžio 2009 - 15:52
QUOTE(Diglė @ 2009 04 14, 16:47)
Maniškė jau 2 metai žiedais džiugina, ar ne laikas būtu persodinti, kai nužidės?


idekit vazono foto, bus galima patarti tada 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noreciau jusu patarimo sulaukti, kada reiktu orches vaikeli atskirti nuo jos ir jau pasodinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2009 04 14, 17:22)
Sveikos  4u.gif  noreciau jusu patarimo sulaukti, kada reiktu orches vaikeli atskirti nuo jos ir jau pasodinti?  ax.gif

kaip vaikelis uzaugina saknis maziausiai 5cm ilgio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 14, 16:25)
kaip vaikelis uzaugina saknis maziausiai 5cm ilgio  mirksiukas.gif

Sirdingai dekoju 4u.gif
Atsakyti
Diglė kaip grazu wub.gif
Atsakyti