Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Sveikutės smile.gif Nusipirkau geltoną phalenopsį wub.gif ir žiūriu,kad substrato paviršius pasidengė puriu pelėsiu blink.gif galvoju persodinti..ir dar,pamačiau kad viename vazonėlyje susodinti du augaliukai,kai pirkau neatkreipiau dėmesio blush2.gif ,kažin man juos atskirti ar vėl kartu susodinti,tik į didesnį vazonėlį g.gif Dabar jiems ankštoka dviese,mažąjam phalenopsių, vazonėlyje mastau.gif Kažin,išskirti juos ar ne,štai kur klausimas... unsure.gif iš anksto dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 14 balandžio 2009 - 10:46
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 14, 11:43)
InDovi, vietoj kiminų gali panaudoti drėgną kempinę (na bent taip kažkada buvo rašyta šiame forume)  mirksiukas.gif


o, puiki mintis! aciu smile.gif
susiradau gotte's kazkada skelbta reanimatoriaus recepta, eisiu gamintis dabar... kadangi sildymas isjungtas, bandysiu vonioje laikyt, tik ar tamsa nekenks? reikia dar kazka sugalvot...
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 14, 11:44)
Sveikutės smile.gif Nusipirkau geltoną phalenopsį wub.gif ir žiūriu,kad substrato paviršius pasidengė puriu pelėsiu blink.gif galvoju persodinti..ir dar,pamačiau kad viename vazonėlyje susodinti du augaliukai,kai pirkau neatkreipiau dėmesio blush2.gif ,kažin man juos atskirti ar vėl kartu susodinti,tik į didesnį vazonėlį g.gif Dabar jiems ankštoka dviese,mažąjam phalenopsių, vazonėlyje mastau.gif Kažin,išskirti juos ar ne,štai kur klausimas...  unsure.gif  iš anksto dėkoju aciuks.gif

Na nezinau kaip geriau daryti, tik galiu pasakyti ka as daryciau ax.gif Isemus is substrato paziureciau ar lengvai atsiskiria, ar saknys nesusipainioje, jei ju nereikia draskyti per prievarta tai gal ir atskirciau rolleyes.gif Bet ar tau tikrai butina dabar persodinti jas? Nes tas purus pelesis lengvai nusivalo ir bent jau man neatsinaujino, tai gal dar neskubeciau ju traukti is to substrato g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 14, 11:44)
Sveikutės smile.gif Nusipirkau geltoną phalenopsį wub.gif ir žiūriu,kad substrato paviršius pasidengė puriu pelėsiu blink.gif galvoju persodinti..ir dar,pamačiau kad viename vazonėlyje susodinti du augaliukai,kai pirkau neatkreipiau dėmesio blush2.gif ,kažin man juos atskirti ar vėl kartu susodinti,tik į didesnį vazonėlį g.gif Dabar jiems ankštoka dviese,mažąjam phalenopsių, vazonėlyje mastau.gif Kažin,išskirti juos ar ne,štai kur klausimas...  unsure.gif  iš anksto dėkoju aciuks.gif

o kodel manot kad reikia persodinti???foto idekit, pasakysim ar reikia persodinti, o pelesis gali buti ir skydamariu darbelis, cia tokie balti vabalai rolleyes.gif apziurekit gele ar niekas neropoja ir ar tame voratinklyje niekas negyvena drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(InDovi @ 2009 04 14, 11:19)
nukarpiau saknytes supuvusias, va kaip dabar atrodo  cray.gif

user posted image

ar verta dar sodint i extra substrata? ar jau reanimuot? lapeliai geltoni, bet kieti... neturiu kiminu namuos, ka pramainymui galima i reanimatoriu det?

busiu labai dekinga uz pagalba  4u.gif

sita vargsele jau i reanimatoriu turi keliauti, nes nera nei vienos sveikos saknies unsure.gif
Atsakyti
Ačiux už tokį greitą patarimą 4u.gif Tai gal dar palauksiu,stebėsiu lens.gif kas bus toliau,šiandien tas pelėsis subliuško,gal tikrai nebeatsinaujins ax.gif tik vietos gal joms mažoka,bet galiu persodinti ir kai nužydės irnesakyk.gif
Papildyta:
Aš ją atskyrus nuo kitų gėlyčių laikau,kad neužsikrėstų kuom,bet lyg jokių vabaliukų nemačiau schmoll.gif tik ant lapų yra mažų juodų taškelių,kaip karputės,bet tikrai ne kokie gyviai g.gif Nubėgau dar apžiūrėjau lens.gif lyg ir vabalų jokių,bent jau kol kas nesimato unsure.gif
Atsakyti
na va, idejau jau i reanimatoriu. Dabar diziausia beda - siluma.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 14, 12:12)
o kodel manot kad reikia persodinti???foto idekit, pasakysim ar reikia persodinti, o pelesis gali buti ir skydamariu darbelis, cia tokie balti vabalai  rolleyes.gif apziurekit gele ar niekas neropoja ir ar tame voratinklyje niekas negyvena  drinks_cheers.gif
Papildyta:


Foto niekaip neišeina įdėti,reik dar tą reikalą išsiaiškinti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 14, 12:31)
Foto niekaip neišeina įdėti,reik dar tą reikalą išsiaiškinti g.gif  doh.gif

nueikit i www.radikal.ru lengvai susitvarkyti su situ reikalu galima ten wink.gif
Atsakyti
g.gif klausimas man iskilo, ar galima cinbidi purksti jeigu jis atovi balkone??? g.gif
laistyti tai zinau kad negalima kol dar nera labai silta nes puvimas gali atsirasti, o va del purskimo kaip???ar ta pati situacija?? g.gif
Atsakyti
Mano gėlytes žiedeliai visi susiskleidė verysad.gif Ar čia jos reakcija į naujus namučius,ar čia ji jau man krečia kokį pokštą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 14, 13:04)
g.gif klausimas man iskilo, ar galima cinbidi purksti jeigu jis atovi balkone??? g.gif
laistyti tai zinau kad negalima kol dar nera labai silta nes puvimas gali atsirasti, o va del purskimo kaip???ar ta pati situacija?? g.gif

jei balkonas įstiklintas, cimbidis stovi pavėsyje, tada galima, manau - aš savuosius šiandien palepinau drėgme mirksiukas.gif beje, ir laistau nemažai, nebijau, kas savaitę - kaip atsigavo, tiesiog bujoja. Mat, šiltomis dienomis išgarina nemažai drėgmės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 14, 12:04)
g.gif klausimas man iskilo, ar galima cinbidi purksti jeigu jis atovi balkone??? g.gif
laistyti tai zinau kad negalima kol dar nera labai silta nes puvimas gali atsirasti, o va del purskimo kaip???ar ta pati situacija?? g.gif

o kiek laipsniu balkone? teoriskai, jeigu laistyti negalima, tai ir purksti nereikia.

QUOTE(*finy* @ 2009 04 14, 12:49)
Mano gėlytes  žiedeliai visi susiskleidė  verysad.gif  Ar čia jos reakcija į naujus namučius,ar čia ji jau man krečia kokį pokštą?  unsure.gif

priezasciu gali buti daug: baigesi zydejimo laikas, arba gavo skersvejo, arba stresas ir pasikeitusi prieziura, bet labiausiai tiketina, kad tai pirmoji priezastis smile.gif
Atsakyti