Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 13, 17:16)
2. pradėjo gelsti didžiojo cimbidžio lapai - tik didžiausiojo gumbo, gelsta nuo pagrindo. Ar tai gali būti natūralus senėjimo procesas? Ar būna, kad didžiausi ir seniausi gumbai numeta lapus išvis? Nes vaikučiai auga labai stiprūs ir gražūs, sveikučiai.

greiciausiai nuo senumo meta. Gumbo gyvenimas tesiasi mazdaug 3-4 metus jei neklystu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 13 balandžio 2009 - 19:52
Visas su besibaigianciom sventem! 4u.gif
Norejau su Jumis pasitarti.Viena is orchideju(phalenopsis)leidzia ziedkoti.Jis islindo is po lapo visai salia pagaliuko link stiklo.Kas butu,jei as sukinesiu vazoneli,kad ziedstiebis apsivyniotu aplink ji?Pirmiausia ar jam nepakenktu sukinejimas ir antra ar leistusi taip "dresiruojamas" ? g.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Buvau per sventes uosvijoj ir uzziurejau uosves dendrobi.IR:ant sakos sakele ir jau su saknim ir taip kokios keturios sakos.KLAUSIMAS:ar galiu tas sakeles su saknelemis atsargiai nuimti ir susodinti i ta pati vazona tik atskyrus jas nuo pagrindines sakos?Nes ten dabar miskas saknu pavesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 04 13, 21:07)
Pirmiausia ar jam nepakenktu sukinejimas ir antra ar leistusi taip "dresiruojamas" ? g.gif


Nepakenktu, bet labai rizikuoji nulauzti ziedstiebi ir likti be ziedu unsure.gif bet abejoju, ar apsivynios jis, nebent labai ilgas turetu buti ax.gif

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 13, 23:15)
KLAUSIMAS:ar galiu tas sakeles su saknelemis atsargiai nuimti ir susodinti i ta pati vazona tik atskyrus jas nuo pagrindines sakos?Nes ten dabar miskas saknu pavesi biggrin.gif


Jeigu sakneles jau nemazos, tai zinoma, gali 4u.gif As irgi nuemiau ir ikisau i ta pati vazoneli, tiesa, tik 1 turejau, kol kas nenumire biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 14, 08:31)
Jeigu sakneles jau nemazos, tai zinoma, gali  4u.gif As irgi nuemiau ir ikisau i ta pati vazoneli, tiesa, tik 1 turejau, kol kas nenumire  biggrin.gif

Dekui 4u.gif sakneles +- apie 10cm smile.gif tokios jau zdaravos biggrin.gif tai reiks pasidarbuot tada hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 14, 07:37)
Dekui  4u.gif  sakneles +- apie 10cm smile.gif tokios jau zdaravos biggrin.gif tai reiks pasidarbuot tada  hihihi.gif


blink.gif drasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 14, 08:55)
blink.gif drasiai  mirksiukas.gif

aha blink.gif mano tokia israiska irgi buvo kai pamaciau miska biggrin.gif tikejausi visai nupiepusios geles-nes arba perlaisto,arba sausa biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos po svenciu 4u.gif As saviskes vakar maudziau ir tresiau smile.gif Darbelio uki apeit doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, as kaip suprantu, tai oncidi, cymbidi ir dendrobi reik komandiruot i balkona vasarai? dar per anksti jauciu, kaip manot, stiklintas jis pas mane, bet ne plastikiniais, o stikliniais langais?
Atsakyti
Sveikos! Su praejusiom sventem 4u.gif

reikia man jusu skubios pagalbos - savaitgali buvau kaime ir ziuriu pas mociute phalenopsis zydi... pasodintas i durpes blink.gif sakau, mociute, kur jus cia pasodinot, o jinai sako, kad va toki jai jau padovanojo... tai as issiemiau is vazonelio ir va, ka radau ohmy.gif

user posted image

nukarpiau saknytes supuvusias, va kaip dabar atrodo cray.gif

user posted image

ar verta dar sodint i extra substrata? ar jau reanimuot? lapeliai geltoni, bet kieti... neturiu kiminu namuos, ka pramainymui galima i reanimatoriu det?

busiu labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gavau dovanu gelyte, kuri tikrai ne phanelopsis, bet niekaip nenustatua rusies... Siuo metu negaliu nuotraukos ideti, bet noriu paklausti - ar yra LT pirkti Lycaste rusies? g.gif

InDovi, kaip gaila Tavo gelytes - manau, ja reanimuoti reikes g.gif Bet cia Ekspertes patars geriau 4u.gif
Atsakyti
InDovi, vietoj kiminų gali panaudoti drėgną kempinę (na bent taip kažkada buvo rašyta šiame forume) mirksiukas.gif
Atsakyti