Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(*Indraja @ 2009 04 11, 11:43)
Na taip, buvo kiek šaltoka, kaip tik saulės tom dienom nebuvo, o šildymas atjungtas, tai laikiau kiek įmanoma šilčiau, bet matyt vis tiek per šalta buvo  doh.gif

Teks kitokius gaivinimo budus bandyti mirksiukas.gif O jei bandysi pamerkti vandenyje, tai nepamirsk, kad taip ir turesi auginti visada mirksiukas.gif Be to, tokiu budu augdamos gelytes bijo vesesnio vandenuko, teks kruopsciai priziureti, kad jis neatvestu. Irgi labai daug vargo mirksiukas.gif Paprastas reanimavimas su vedinimu, manau, geriausia iseitis thumbup.gif
Atsakyti
Indraja, labai gaila del pelesio, bet tikrai sitam reanimavimo budui reikia sviesios, siltos vietos... jeigu tokiu salygu nera galimybiu sukurti, tuomet reiktu apie kita buda galvoti...
Atsakyti
Dėkui, merginos 4u.gif Patalpinau vargšiukę į didelį plastikinį butelį, tikiuosi ji ten jausis geriau smile.gif Beje, per šventes kelioms dienos išvažiuosiu, todėl iškilo toks klausimėlis: kaip geriau palikti tą butelį - atsuktą ar užsuktą?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 10, 21:09)
As tai visus pumpurus prazydinau kelioms valandoms ant saulutes pastatydama ax.gif Sako negalima, nudegins, bet man atvirksciai viskas gavos, net naujus pumpurus pradejo megzti ir miegancios akutes suaktyvejo tongue.gif Jei yra galimybe tai patarciau ant rytines ar vakarines saulytes siek tiek pasildyti ax.gif Karstas dusas irgi gerai, jei saknys sveikos, bet pasiskaityk atidziau kaip ta dusa reikia daryti mirksiukas.gif


Lorute, ačiū už mintį. Dar pabandysiu ant saulės iškišt g.gif
Aš su ta orchidėja, kaip su antru vaiku, jei bogu doh.gif lotuliukas.gif
Čia biškuti off topick, bet atsimenat pasaką, kur zuikis briedį migdė, ten buvo taip, gal tau pagalvėlę, gal pasakėlę ir pan. Tai va man su savo gėlyte tas pats... Gal tau saulutės, gal dušą, o gal dar ko nors wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2009 04 11, 12:30)
Lorute, ačiū už mintį. Dar pabandysiu ant saulės iškišt g.gif
Aš su ta orchidėja, kaip su antru vaiku, jei bogu doh.gif  lotuliukas.gif
Čia biškuti off topick, bet atsimenat pasaką, kur zuikis briedį migdė, ten buvo taip, gal tau pagalvėlę, gal pasakėlę ir pan. Tai va man su savo gėlyte tas pats... Gal tau saulutės, gal dušą, o gal dar ko nors  wacko.gif  biggrin.gif


Prajuokinai su ta pasaka lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sėkmės pražydinant pumpuriukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 11, 12:32)
Sėkmės pražydinant pumpuriukus  drinks_cheers.gif


Ačiū, bandysiu smile.gif
Atsakyti
Pas mane kok kas dar dizioji dalis geliu ant pietines palanges auga g.gif Kol kas joms dar ne perkarsta. Paskui teks nukelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 11, 14:59)
Pas mane kok kas dar dizioji dalis geliu ant pietines palanges auga g.gif Kol kas joms dar ne perkarsta. Paskui teks nukelti doh.gif


Aš jau saviškes patraukiau, nes kelis nugedintus lapelius radau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 11, 16:56)
Aš jau saviškes patraukiau, nes kelis nugedintus lapelius radau  doh.gif

O kaip tie nudeginti lapai atrodo? g.gif Kad zinociau jei nudegintu kada netycia rolleyes.gif
Atsakyti
Kai nudegs, tikrai pamatysi lotuliukas.gif Stipriai pasvieseja, bet kai patrauki, viskas vel atsistato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 11, 19:05)
Kai nudegs, tikrai pamatysi lotuliukas.gif Stipriai pasvieseja, bet kai patrauki, viskas vel atsistato thumbup.gif

Zinosim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 11, 18:17)
O kaip tie nudeginti lapai atrodo? g.gif Kad zinociau jei nudegintu kada netycia rolleyes.gif


Saules nudeginti lapai atrodo taip:
user posted image
blush2.gif
Cia ne orchideja,bet lapai atrodo taip pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 11 balandžio 2009 - 19:42