Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(laurindre @ 2009 04 10, 19:52)
Mano vieno phalaenopsio ziedelis pradejo vysti is kito galo doh.gif Gudriai cia as parasiau lotuliukas.gif Pats pirmas prie pumpura, reiskiasi tas kur pats paskutinis issiskleide g.gif Kiti visi sveikuciai g.gif Kazkaip idomiai blink.gif

gal skersvejo gavo, arba vieta gelytei pakeitei?
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 10, 19:55)
gal skersvejo gavo, arba vieta gelytei pakeitei?

Vietos nekeiciau. O del skersvejo, net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 10, 18:52)
Mano vieno phalaenopsio ziedelis pradejo vysti is kito galo doh.gif Gudriai cia as parasiau lotuliukas.gif Pats pirmas prie pumpura, reiskiasi tas kur pats paskutinis issiskleide g.gif Kiti visi sveikuciai g.gif Kazkaip idomiai blink.gif

Pas mane tas pats. Deja po to nuvyto ir visi zemiau buve ziedai verysad.gif Nezinau kodel taip. To pacio falenopsiu kito ziedkocio ziedai puikiausiai auga.
Atsakyti
Labas vakaras.
Na žinokit mokausi net garas per ausis rūksta biggrin.gif Gyvenime nesu tiek skaičius apie gėlių priežiūrą, bet pradeda patikt. Pasirodo reikėjo tik dovanų vieną tokią gaut lotuliukas.gif

Man patarimo reiktų blush2.gif Auga ta mano gėlytė, šaknys gražios, lapai taip pat, o va su žiedais tai net nežinau. Gavau aš ją žydinčią ir dar su pumpurais, jau praėjo beveik mėnesis, tie žiedukai, kurie buvo pradėjo vysti. Na čia kaip ir normalu, mano akimis žiūrint, vistik jie dar žydėjo kol iki manęs atkeliavo, bet va pumpurai nei iš vietos. Kaip užsikoncervavę, net nepanašu, kad norėtų išsiskleist. Kaip man juos "įkalbėt",a g.gif Temperatūros skirtumo nepadarysiu, šviesos jai užtenka, gal kokį dušą karštą paleist, gal padės. Ar aš čia labai nusikalbu g.gif
Atsakyti
Jei gelytes saknys sveikos, gali pabandyti biggrin.gif O saules gauna g.gif
Atsakyti
Saulės negauna, saugau smile.gif Bet šviesos užtektinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toscana: 10 balandžio 2009 - 20:55
QUOTE(toscana @ 2009 04 10, 21:55)
Saulės negauna, saugau smile.gif Bet šviesos užtektinai.

As tai visus pumpurus prazydinau kelioms valandoms ant saulutes pastatydama ax.gif Sako negalima, nudegins, bet man atvirksciai viskas gavos, net naujus pumpurus pradejo megzti ir miegancios akutes suaktyvejo tongue.gif Jei yra galimybe tai patarciau ant rytines ar vakarines saulytes siek tiek pasildyti ax.gif Karstas dusas irgi gerai, jei saknys sveikos, bet pasiskaityk atidziau kaip ta dusa reikia daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos 4u.gif
Pasinaudojau jūsų pasiūlytu reanimavimo būdu, kur įdedi gėlytę į maišelį su kiminais ir pamiršti 2 savaitėms. Tai va, jau po trijų dienų pelėsis manąją užpuolė doh.gif Šaknyčių beveik neliko, tai galvoju išbandyti auginimo būdą vandenyje, apie kurį kažkada čia buvo kalbėta. Ar jis tinka ir falenopsiams? blush2.gif

Dreamere, kaip taviškė gyvena patupdyta maišelyje? 4u.gif
Atsakyti
Indraja, visgi nedaryčiau taip - neauginčiau vandeny schmoll.gif tada pasinaudok 5 l talpos "bambaliu", galėsi geriau vėdinti (pas mane viršus visada atsuktas). Jei ir kiek papelytų, visvien geresniu vėdinimu bus pasiekta didesnių rezultatų. Aišku, reiks ir kantrybės. Manoji tupėjo kiminuose, šaknų nė ženklo,o dabar jau lapelio naujo viršūnė matosi. Laukiau kelis mėnesius. Taip kad - kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 11, 09:42)
Indraja, visgi nedaryčiau taip - neauginčiau vandeny  schmoll.gif  tada pasinaudok 5 l talpos "bambaliu", galėsi geriau vėdinti (pas mane viršus visada atsuktas). Jei ir kiek papelytų, visvien geresniu vėdinimu bus pasiekta  didesnių rezultatų. Aišku, reiks ir kantrybės. Manoji tupėjo kiminuose, šaknų nė ženklo,o dabar jau lapelio naujo viršūnė matosi. Laukiau kelis mėnesius. Taip kad - kantrybės  mirksiukas.gif


Dėkui, mikuotuke 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 11, 10:32)
Labas rytas, merginos  4u.gif
Pasinaudojau jūsų pasiūlytu reanimavimo būdu, kur įdedi gėlytę į maišelį su kiminais ir pamiršti 2 savaitėms. Tai va, jau po trijų dienų pelėsis manąją užpuolė  doh.gif  Šaknyčių beveik neliko, tai galvoju išbandyti auginimo būdą vandenyje, apie kurį kažkada čia buvo kalbėta. Ar jis tinka ir falenopsiams?  blush2.gif

Dreamere, kaip taviškė gyvena patupdyta maišelyje?  4u.gif

Jeigu supelijo, tikriausiai per salta buvo g.gif As taip isivaizduoju, kad pelesis auga ten kur dregna ir vesu g.gif O tuo reanimavimo budu be vedinimo nesinaudociau bet kokiu atveju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 11, 10:32)
Jeigu supelijo, tikriausiai per salta buvo g.gif As taip isivaizduoju, kad pelesis auga ten kur dregna ir vesu g.gif O tuo reanimavimo budu be vedinimo nesinaudociau bet kokiu atveju schmoll.gif


Na taip, buvo kiek šaltoka, kaip tik saulės tom dienom nebuvo, o šildymas atjungtas, tai laikiau kiek įmanoma šilčiau, bet matyt vis tiek per šalta buvo doh.gif
Atsakyti