Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 19:53)
Tai reiskias man kazkas ji nulauze, nes neseniai radau nukritusi  cray.gif

Nežinau, gal būna kokių, kurios taip žiedus meta ar taip į aplinkos pakeitimą reaguoja (na panašiai, kaip phalaenopsiai), bet pas mane beveik visos pirktos nukainuotos, nužydėjusios be žiedų, o tos, kur buvo su žiedais, jų nenumetė. reiktų čia pasikapstyt internete, kad situcija paaiškėtų.
Tvirtai galiu pasakyt tik faktą, kad bent jau maniškės tai labai iškiai parodo, kad jau žiedas savo atgyveno - geros savaitės bėgyje pradeda po truputį keist spalvą, raukšlėtis, vysti - tada jau suprantu, kad reiks laukt naujų.
Atsakyti
Įdedu dar keletą foto, gal aiškiau pasidarys.
Čia gerai matosi dar vienas pumpuras jau gana storas:
user posted image

O šita dar du turėtų subrandinti:
user posted image

Čia palyginimui, kaip mano vienžiedė atrodė, aiškiai matosi ir žiedkočio aukščio skirtumas:
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image


Atsakyti
Įdedu dar keletą foto, gal aiškiau pasidarys.
Čia gerai matosi dar vienas pumpuras jau gana storas:
user posted image

O šita dar du turėtų subrandinti:
user posted image

Čia palyginimui, kaip mano vienžiedė atrodė, aiškiai matosi ir žiedkočio aukščio skirtumas:
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image


Atsakyti
Įdedu dar keletą foto, gal aiškiau pasidarys.
Čia gerai matosi dar vienas pumpuras jau gana storas:
user posted image

O šita dar du turėtų subrandinti:
user posted image

Čia palyginimui, kaip mano vienžiedė atrodė, aiškiai matosi ir žiedkočio aukščio skirtumas:
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image


Atsakyti
sveikos turiu tokia problema pamaciau kad saknys orchidejos baltos cray.gif
Atsakyti
QUOTE(aisstukas @ 2009 04 10, 07:30)
sveikos turiu tokia problema pamaciau kad saknys orchidejos baltos  cray.gif

kaip tai baltos? nu ir gerai, kad baltos, svarbu ne juodos lotuliukas.gif o jei rimtai, dek foto, nes kas tau balta, gal man bus zalia, pilka ar pan smile.gif o tu skaitei gi sakei? tai ko verki? ka perskaitei blogo, kad baltu saknu issigandai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 10, 07:33)
Įdedu dar keletą foto, gal aiškiau pasidarys.

kokios grazuoles smile.gif as ziuriu kaip pas jus taip prazysta tokios geles, tai uzsinoriu ir as, bet save tvardau, nes dr nesu tokia profe taip kad dar mokytis reikia kaip phalenopsius sekmingai uzauginti smile.gif
Atsakyti
Oijojojoj... Nepykit, čia ne aš, čia SM sukvailiojo doh.gif Ir jau ištrint nebeleidžia.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 10, 08:54)
Oijojojoj... Nepykit, čia ne aš, čia SM sukvailiojo  doh.gif Ir jau ištrint nebeleidžia.

nieko tokio, buna taip kai ryte anksti ka nors i SM rasai, kazkodel jis sudurniuoja smile.gif ne tau pirmai cia taip 4u.gif
Atsakyti
buvo baltos nes vandenuko buvau ber mazai ipylus be reikalo pergyvenau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 10, 07:33)
Įdedu dar keletą foto, gal aiškiau pasidarys.

Oi kokios fainuoles pas tave wub.gif
Aciu kad parodei, dabar jau aiskiau man kaip ten su tais pumpurais bigsmile.gif Tai maniske dar tris krauna reiskias wub.gif Vienas jau toks didesnis, bet dar aisku tolokai iki ziedelio, o kiti du tai mazulyciai visai dar rolleyes.gif
O apie ta ziedeli, tai pastebejau kad jis jau biski suminkstejo, anksciau lyg standesnis buvo, nes dar pries diena pagalvojau, kad tikriausiai jam pabaiga ateina, o vakar eme ir nukrito verysad.gif Tikiuosi cia nuo senatves. Na svarbu dar ne paskutinis ziedelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aisstukas @ 2009 04 10, 08:49)
buvo baltos nes vandenuko buvau ber mazai ipylus be reikalo pergyvenau  doh.gif

tai ar tu perskaitei bent ka nors doh.gif nes is klausimu matau, kad ne velnio neskaitei doh.gif
Atsakyti