Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 14:49)
Vat norejau parodyt ta peloric tipo ziedeli, atrodo ten ziedelis uzsimane buti peloric, tik jam ne visai pavyko biggrin.gif Va cia mano peloric:

kokie grazus ziedai bigsmile.gif

QUOTE(Uogienė @ 2009 04 09, 18:32)
o kaip kita lapo puse? Man kaip pakandziotas atrodo  g.gif gal is kitos lapo puses kas nors lapa valgo?  blink.gif

viskas gerai kitai lapo puse-vabaliuku nera tikrai smile.gif

merginos-padekit
man siandien parveze dvi orchidejes,tipo is bazes ir labai papigiai.sake kad labai grazios,dideles,tik pries kelais dienas gautos-sviezios.
susigundziau,nes mamai dovanu reik nuvezti,o parduotuvese patraukliu neradau.. pamaciau vat dabar jas,tai man ju isvaizda nepatiko,na tikslaiu aukstis ju man per didelis ir man jos negrazios del to g.gif bet cia ne beda..beda tame,kad rytoj as jas vezu,o viena sakyciau apsamanojus g.gif ir net gal vazonas per mazas.ka daryt?ja persodint?kad mazesne butu,tai drasiai,bet kai ji tokia kilometrine,tai bijau... ikeliu nuotrauka
user posted image
nu blyn,dar ir vabaliuka kazkoki pamaciau blink.gif is vis nezinauka daryt.jauciu sita liks namie...1
Atsakyti
Nematau as cia nieko tragisko. Saknys grazios. Kad apsamanoje nera labai blogai, jei saknys sveikos. As jau metus tokia auginu, saknys is vazono lipa, vazonelis pazaliaves baigia issiplauti, zydi metus beveik nesustodama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 09, 20:09)
Nematau as cia nieko tragisko. Saknys grazios. Kad apsamanoje nera labai blogai, jei saknys sveikos. As jau metus tokia auginu, saknys is vazono lipa, vazonelis pazaliaves baigia issiplauti, zydi metus beveik nesustodama thumbup.gif

rimtai? bigsmile.gif aciu D... tada.paliksiu ja ramybej.o jei saknys netr per apacia vazono lenda?nereik persodint?ar laukt kol nuzydes?
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 20:16)
rimtai? bigsmile.gif aciu D... tada.paliksiu ja ramybej.o jei saknys netr per apacia vazono lenda?nereik persodint?ar laukt kol nuzydes?

As tai palaukciau mirksiukas.gif Siaip jos megsta ankstai gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 19:53)
kokie grazus ziedai bigsmile.gif
viskas gerai kitai lapo puse-vabaliuku nera tikrai smile.gif

merginos-padekit
man siandien parveze dvi orchidejes,tipo is bazes ir labai papigiai.sake kad labai grazios,dideles,tik pries kelais dienas gautos-sviezios.
susigundziau,nes mamai dovanu reik nuvezti,o parduotuvese patraukliu neradau.. pamaciau vat dabar jas,tai man ju isvaizda nepatiko,na tikslaiu aukstis ju man per didelis ir man jos negrazios del to g.gif  bet cia ne beda..beda tame,kad rytoj as jas vezu,o viena sakyciau apsamanojus g.gif ir net gal vazonas per mazas.ka daryt?ja persodint?kad mazesne butu,tai drasiai,bet kai ji tokia kilometrine,tai bijau... ikeliu nuotrauka
user posted image
nu blyn,dar ir vabaliuka kazkoki pamaciau blink.gif  is vis nezinauka daryt.jauciu sita liks namie...1

sveika, grazi gelyte ir saknys tikrai dar vietos vazone turi, nereikia persodinti, is vaizdelio kas matosi vazone tai labai sveika gele, o del vabaliuko, tai cia gali buti tokie laaaabai maziukai balti, jie nuo dregmes atsiranda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 09, 19:00)

O žiedelis suvysta, susiraukšlėja ir galų gale nukrinta.

Tai reiskias man kazkas ji nulauze, nes neseniai radau nukritusi cray.gif Gerai, kad dar 3 ziedeliai bresta yess.gif tai ne taip skaudu, bet vistiek sirdele skauda del sito ziedelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 09, 20:50)
sveika, grazi gelyte ir saknys tikrai dar vietos vazone turi, nereikia persodinti, is vaizdelio kas matosi vazone tai labai sveika gele, o del vabaliuko, tai cia gali buti tokie laaaabai maziukai balti, jie nuo dregmes atsiranda mirksiukas.gif

saknys tai labai sveikos ir vienos ir kitos geles ir ju tiek daug,kad i vazona man netilps doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 21:34)
saknys tai labai sveikos ir vienos ir kitos geles ir ju tiek daug,kad i vazona man netilps doh.gif


Tos islindusios tai orines saknys, taip turi but.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 20:54)
Tos islindusios tai orines saknys, taip turi but.


Bet jau kokios jos sveikos thumbup.gif
Atsakyti
as, paklausiusi jusu patarimu, pakirpau phal vis dziunanti koteli. dabar viskas thumbup.gif , laukiu, kol baigs leisti lapa ir galbut prades krauti ziedus smile.gif
Atsakyti
Tikrai sulauksi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 21:54)
Tos islindusios tai orines saknys, taip turi but.


zinau zinau,kad tokios turi buti smile.gif tik retai su tokiom saknim galima rasti pirkt
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 09, 21:57)
Bet jau kokios jos sveikos  thumbup.gif

aha smile.gif
Atsakyti