Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 15:10)

normalus pumpurelis, nesudziuves nukrito  verysad.gif niu tai kad vyras neprisipazista  lotuliukas.gif  sake nesiliete prie tos geles  doh.gif
nors sunku juo patiket, pamenu kaip rengesi ir net numetes jis man ja ant zemes buvo pries kokia puse metu  blink.gif , tipo megztinis jam uzkliuvo  doh.gif
jei nebuciau pastebejus, kad substrato truksta, tai nebuciau net suzinojus apie jo tokius darbus  gun_bandana.gif

net katinu ar vaiku namie nereik turet, atsiranda vis tiek kas geles nuo palangiu meto  blink.gif  biggrin.gif

Matyt per grieztai su vyru snekat, kad net prisipazinti bijo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 14:13)
Matyt per grieztai su vyru snekat, kad net prisipazinti bijo lotuliukas.gif


o tai kad kitaip neina su tai vyrais lotuliukas.gif reik grieztai su jais lotuliukas.gif su bizunu lotuliukas.gif per kupra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 15:16)
o tai kad kitaip neina su tai vyrais  lotuliukas.gif reik grieztai su jais  lotuliukas.gif  su bizunu  lotuliukas.gif  per kupra  lotuliukas.gif

blink.gif
o jis su drabuziais per gele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 09, 15:22)
blink.gif
o jis su drabuziais per gele  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 09, 14:22)
blink.gif
o jis su drabuziais per gele  biggrin.gif


tai kad cia jo ta gele doh.gif tik kad jis ja nesirupina doh.gif jam padovanojo jo buve bendradarbiai, kol zydejo patiko biggrin.gif

kai nuzydejo, jam vis kaip sako tie stagarai kur nors uzkliuna doh.gif liepe man ismest blink.gif ja lauk, nes tipo ji uzknisa doh.gif

nesulauks, kad ismesciau box.gif

bet jei rimtai, tai jeigu jinai gavo skersvejo, tai dabar jinai man visus pumpuriukus numes, ar tik ta viena cia jau teko paaukot verysad.gif
Atsakyti
Norejau paklausti mergaiciu nusimananciu apie raibuoles 4u.gif
Cia jis is to pacio kotelio leidzia nauja pumpureli, bet as ten ziuriu is to vieno skyrelio keletas kazkokiu gumbeliu lenda, tai man idomu ar cia vienas ziedukas toks ar keletas ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 09 balandžio 2009 - 14:48
Kokia grazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 09, 16:25)
Kokia grazute  wub.gif

Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 12:56)
kazkas mano geles lapams darosi jie vysta kazkaip unsure.gif  bet as juos ir drekinu pakankamai.
user posted image

o kaip kita lapo puse? Man kaip pakandziotas atrodo g.gif gal is kitos lapo puses kas nors lapa valgo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 14:46)
Norejau paklausti mergaiciu nusimananciu apie raibuoles 4u.gif
Cia jis is to pacio kotelio leidzia nauja pumpureli, bet as ten ziuriu is to vieno skyrelio keletas kazkokiu gumbeliu lenda, tai man idomu ar cia vienas ziedukas toks ar keletas ax.gif

Tas žiedas, kur dabar žydi, nužydės, o per tą laiką subręs sekantis pumpuras, kuris išsiskleis, kai dabartinio nebebus. Jei ten matai kelis guziukus, tai vadinasi sulauksi keleto žiedų vieno paskui kitą. Yra kitos, kur ileidžia tik vieną žiedą ant tiesaus kotelio, o čia tokia, kur keletas žiedų būna. Turiu tokios giminės gal tris ar keturias, kaip tik dabar dvi žydi, tik mano kitokių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 09, 18:42)
Tas žiedas, kur dabar žydi, nužydės, o per tą laiką subręs sekantis pumpuras, kuris išsiskleis, kai dabartinio nebebus. Jei ten matai kelis guziukus, tai vadinasi sulauksi keleto žiedų vieno paskui kitą. Yra kitos, kur ileidžia tik vieną žiedą ant tiesaus kotelio, o čia tokia, kur keletas žiedų būna.  Turiu tokios giminės gal tris ar keturias, kaip tik dabar dvi žydi, tik mano kitokių spalvų.

Labai aciu uz atsakyma 4u.gif Gal turi galimybe parodyti saviskas? mirksiukas.gif Labai jau smalsu kaip atrodo rolleyes.gif
Dar norejau paklausti, kai ziedelis nuzydi, tai jis susirauksleja ir nuvysta ar ima ir nukrinta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 09 balandžio 2009 - 17:49
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 17:44)
Labai aciu uz atsakyma 4u.gif Gal turi galimybe parodyti saviskas? mirksiukas.gif Labai jau smalsu kaip atrodo rolleyes.gif
Dar norejau paklausti, kai ziedelis nuzydi, tai jis susirauksleja ir nuvysta ar ima ir nukrinta?

Dabar išlekiu, neturiu kada fokint, ryt pasistengsiu ax.gif
O žiedelis suvysta, susiraukšlėja ir galų gale nukrinta.
Atsakyti