Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 13:23)
Persodinau savo vargsyte...Kaip ir rasete,tarp saknu radau kiminu gumula doh.gif taigi viska nuvaliau, nukarpiau saknis...nebedaug ju ir beliko po apkarpymo verysad.gif apibarsciau cinamonu, isodinau as ja dabar i nauja substrata, apdejau kiminais ir ziuresiu kas bus toliau... unsure.gif

Saunuole 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(Lorute @ 2009 04 08, 16:37)
Merginos cia darosi zalio muilo tirpala tokiems plovimams  mirksiukas.gif

kas tas zalio muilo tirpalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 12:33)
as noriu pasiguosti  verysad.gif mano faleonopsis taip graziai pumpurelius krove, jau tokie dideli buvo, o si ryta radau viena ant zemes nukritusi  verysad.gif

labai tikiuosi, kad del vyras del to kaltas  blush2.gif  nes jei jis jau daviau velniu, jis labai daznai uzkliuva ta mano gelyte, tai gal jis numete, nors sake, kad tikrai nepriliete jos  doh.gif

tai bijau, rytoj atsikelus rasti dar viena pumpureli nukritusi, kad tik cia vyras butu kaltas del to vieno.

o nuo ko gali pumpurelius gelyte mesti? verysad.gif jei vis delto ne mano vyro kalte  unsure.gif

na as irgi manau skersvejo gal pagavo kaip ir visos rase....

QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 12:35)
Aciu labai abiem uz patarimus 4u.gif Einu jau dabar traukt ir ziuret, jei ka tai man ja ir persodint ar ne?Kaip tik turiu Ekstra substrato nusipirkus.



QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 13:23)
Persodinau savo vargsyte...Kaip ir rasete,tarp saknu radau kiminu gumula doh.gif taigi viska nuvaliau, nukarpiau saknis...nebedaug ju ir beliko po apkarpymo verysad.gif apibarsciau cinamonu, isodinau as ja dabar i nauja substrata, apdejau kiminais ir ziuresiu kas bus toliau... unsure.gif

oi as parasiau per velai, saunuole kad persodinai dabar manau augs jinai graizai pas tave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 13:36)
sveikos 4u.gif

kas tas zalio muilo tirpalas?  g.gif


Ir man kaip naujokei idomu kas tas zalio muilo tirpalas ir kaip jis gaminamas? Reikia man orchideju auginimo kursus pas jus praeiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 12:37)
na as irgi manau skersvejo gal pagavo kaip ir visos rase....
oi as parasiau per velai, saunuole kad persodinai dabar manau augs jinai graizai pas tave smile.gif


tikiuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 13:36)
sveikos 4u.gif

kas tas zalio muilo tirpalas?  g.gif

As tiksliai nezinau, tikiuosi nenusisnekesiu dabar lotuliukas.gif
Buna pirkti toks zalias naturalus muilas, jis lyg is alyvuogiu aliejaus yra pagamintas. As anksciau pirkdavau kosmetikos vaistineje sau naudoti kleopatros muila. Jis toks zalias, smirda siek tiek, primena ukini muila mirksiukas.gif Tikriausiai ta reikia vandenukyje pamirkyti ir su juo praplauti tuos lapelius g.gif
Atsakyti
kazkas mano geles lapams darosi jie vysta kazkaip unsure.gif bet as juos ir drekinu pakankamai.
user posted image

su saknim viskas gerai,nes ja persodinus esu neseniai,tik neskaitant sios virsuj-ji tokia sudziuvusi,bet as jos nukirpt negaliu,nes ji ilga yra ir galas jos geras,nesupuves,tai ka daryt?ar nekreipt demesio i ta sakni?
user posted image

kazkaip jai negerai pas mane,nes jau 2 lapus pasalinau jai,nes nudziuvo verysad.gif tuoj visai be lapu liks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 13:56)

su saknim viskas gerai,nes ja persodinus esu neseniai,tik neskaitant sios virsuj-ji tokia sudziuvusi,bet as jos nukirpt negaliu,nes ji ilga yra ir galas jos geras,nesupuves,tai ka daryt?ar nekreipt demesio i ta sakni?
user posted image

kazkaip jai negerai pas mane,nes jau 2 lapus pasalinau jai,nes nudziuvo verysad.gif tuoj visai be lapu liks unsure.gif

Man kazkaip atrodo, kad saknyte trasu butu nudeginta g.gif Gal kazkas daugiau ka apie tai pasakys.
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 13:56)
kazkas mano geles lapams darosi jie vysta kazkaip unsure.gif  bet as juos ir drekinu pakankamai.
kazkaip jai negerai pas mane,nes jau 2 lapus pasalinau jai,nes nudziuvo verysad.gif tuoj visai be lapu liks unsure.gif

mano viena darbe esanti orche tokiais pat lapais nors leidzia tris sakas, bet lapai baisus, o pursiu 2 kartus per diena ir saknys zalios....
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 14:03)
mano viena darbe esanti orche tokiais pat lapais nors leidzia tris sakas, bet lapai baisus, o pursiu 2 kartus per diena ir saknys zalios....

Del tu lapu as irgi nezinau kame reikalas. Pas mane irgi kelios yra, kad kai kurie lapeliai pavyte, bet jos pacios graziai bujoja, pumpurelius augina, ziedelius skleidzia, tai ir nejudinu as ju. Sakau gal tas ziedu auginimas daug energijos sunaudoja ir nebeuztenka lapeliu dregmei palaikyti g.gif Neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 09, 13:56)
kazkas mano geles lapams darosi jie vysta kazkaip unsure.gif  bet as juos ir drekinu pakankamai.

su saknim viskas gerai,nes ja persodinus esu neseniai,tik neskaitant sios virsuj-ji tokia sudziuvusi,bet as jos nukirpt negaliu,nes ji ilga yra ir galas jos geras,nesupuves,tai ka daryt?ar nekreipt demesio i ta sakni?

kazkaip jai negerai pas mane,nes jau 2 lapus pasalinau jai,nes nudziuvo verysad.gif tuoj visai be lapu liks unsure.gif

kada tas nesenai persodinau???ar ir anksciau tir lapai tokie buvo ar tik dabar pasidare? kas kiek laiko laistot???ar tresiat?
pagal saknies foto tai atrodo kad dziusta gele...
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 13:51)
Jis toks zalias, smirda siek tiek, primena ukini muila mirksiukas.gif Tikriausiai ta reikia vandenukyje pamirkyti ir su juo praplauti tuos lapelius g.gif

a,aisku,zinosiu,dekui 4u.gif

dar parodysiu savo tos pacios nelaimeles geles ziedus,cia jau ne liga,tik idomumo deliai pasiziureti, kokie mutave jie prasiskleide doh.gif biggrin.gif

sitas normalus ziedelis,viskas jam gerai,labai grazus ir visas kita...
user posted image

o sitas,kazkoks keistas blink.gif desinej pusej lapelis kaip ir su antru liezuveliu ar kuo ten tokiu (nemoku sandaros augalu blush2.gif )

user posted image
Atsakyti