Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 11:15)
Kazin kas cia jai yra g.gif Visai saknu nesimto g.gif O ir orines dvi, tos pacios nupepe kazkokios g.gif Gal kas patars kazka, as cia nelabai suprantu kas jai yra doh.gif
As tai persodinciau visa su ziedukais mirksiukas.gif
Papildyta:
Reiktu ja istraukti ir saknytes paziureti.
Papildyta:
Mergaites, o negali ten buti trasu nudenginta viskas?  g.gif Kas suprantate?


Bet as ja tokia jau gavau... verysad.gif negi Maximoj su trasom laisto g.gif bet ziedukus ji skleidzia, o pati vargsta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 12:22)
Bet as ja tokia jau gavau... verysad.gif negi Maximoj su trasom laisto g.gif  bet ziedukus ji skleidzia, o pati vargsta... verysad.gif

O kur ji stovi? Gauna tiesioginiu saules spinduliu gal?
Siaip pardavejai gerai jas pritrecia, kad nenuleiptu kol neparduos.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 11:25)
O kur ji stovi? Gauna tiesioginiu saules spinduliu gal?
Siaip pardavejai gerai jas pritrecia, kad nenuleiptu kol neparduos.



Stovi ji ant vakarines palanges, beje kaip ir dar vienas faleonopsiukas rolleyes.gif bet kazkodel vargsta tik sitas vienas... verysad.gif
Papildyta:
Beje, labai aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 12:27)
Stovi ji ant vakarines palanges, beje kaip ir dar vienas faleonopsiukas rolleyes.gif bet kazkodel vargsta tik sitas vienas... verysad.gif

Na nezinau, kazkas jai netinka. Siulau traukt lak ir ziuret saknis. Gali buti taip kaip ne vienai is musu buvo, kad centre kiminu gumulas ivyniotas ir puna gelyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 11:29)
Stovi ji ant vakarines palanges, beje kaip ir dar vienas faleonopsiukas rolleyes.gif bet kazkodel vargsta tik sitas vienas... verysad.gif
Papildyta:
Beje, labai aciu uz patarimus 4u.gif

trauk lauk ir ziurek saknis, kazkas negerai ten su jom itariu g.gif
o, su Lorute ta pati beveik parasem tuo paciu metu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 09 balandžio 2009 - 11:32
as noriu pasiguosti verysad.gif mano faleonopsis taip graziai pumpurelius krove, jau tokie dideli buvo, o si ryta radau viena ant zemes nukritusi verysad.gif

labai tikiuosi, kad del vyras del to kaltas blush2.gif nes jei jis jau daviau velniu, jis labai daznai uzkliuva ta mano gelyte, tai gal jis numete, nors sake, kad tikrai nepriliete jos doh.gif

tai bijau, rytoj atsikelus rasti dar viena pumpureli nukritusi, kad tik cia vyras butu kaltas del to vieno.

o nuo ko gali pumpurelius gelyte mesti? verysad.gif jei vis delto ne mano vyro kalte unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 09, 11:31)
trauk lauk ir ziurek saknis, kazkas negerai ten su jom itariu  g.gif
o, su Lorute ta pati beveik parasem tuo paciu metu  drinks_cheers.gif



Aciu labai abiem uz patarimus 4u.gif Einu jau dabar traukt ir ziuret, jei ka tai man ja ir persodint ar ne?Kaip tik turiu Ekstra substrato nusipirkus.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 12:33)
as noriu pasiguosti  verysad.gif mano faleonopsis taip graziai pumpurelius krove, jau tokie dideli buvo, o si ryta radau viena ant zemes nukritusi  verysad.gif

labai tikiuosi, kad del vyras del to kaltas  blush2.gif  nes jei jis jau daviau velniu, jis labai daznai uzkliuva ta mano gelyte, tai gal jis numete, nors sake, kad tikrai nepriliete jos  doh.gif

tai bijau, rytoj atsikelus rasti dar viena pumpureli nukritusi, kad tik cia vyras butu kaltas del to vieno.

o nuo ko gali pumpurelius gelyte mesti? verysad.gif jei vis delto ne mano vyro kalte  unsure.gif

Gal skersvejo gavo?

QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 12:35)
Aciu labai abiem uz patarimus 4u.gif Einu jau dabar traukt ir ziuret, jei ka tai man ja ir persodint ar ne?Kaip tik turiu Ekstra substrato nusipirkus.

Jei jau istrauksi tai ir persodink mirksiukas.gif Tik pamirkyk substrata vandenyje pries tai. O jei teks apkarpyti papuvusias saknytes, tai nepamirsk dezinfekuoti cinamonu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 11:33)
as noriu pasiguosti 

Gal skersvejo pagavo? o gal staigus temperatruru skirtumas? gal per nakti prie atviro lango pastovejo? ar pumpuras sudziuves nukrito ar normalus? jeinu nesudziuves, tai vyras kaltas, jeigu sudziuves, tai gal irgi kalte jo, jeigu langa pravira paliko biggrin.gif zodziu vargsai vyrai lotuliukas.gif

Lorute, nu negrazu mano mintis skaityti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 09 balandžio 2009 - 11:44
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 09, 12:43)
Gal skersvejo pagavo? o gal staigus temperatruru skirtumas? gal per nakti prie atviro lango pastovejo? ar pumpuras sudziuves nukrito ar normalus? jeinu nesudziuves, tai vyras kaltas, jeigu sudziuves, tai gal irgi kalte jo, jeigu langa pravira paliko  biggrin.gif zodziu vargsai vyrai  lotuliukas.gif

Lorute, nu negrazu mano mintis skaityti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Persodinau savo vargsyte...Kaip ir rasete,tarp saknu radau kiminu gumula doh.gif taigi viska nuvaliau, nukarpiau saknis...nebedaug ju ir beliko po apkarpymo verysad.gif apibarsciau cinamonu, isodinau as ja dabar i nauja substrata, apdejau kiminais ir ziuresiu kas bus toliau... unsure.gif
Atsakyti
[quote=AisteZ,2009 04 09, 12:07]
gal foto imest galima???butu aiskiau wink.gif
[/quote]
bandau foto parodyt blush2.gif

http://public.fotki....isteZ/vargsele/
[/quote]
na paziurewjus i saknis virsuje, tai man kazkaip atrodo kad viskas nudeginta ten. as tikrai trauksciau lauk is vazono ir i nauja su substratu pasodinciau. nieko ziedams neatsitiks, nes viena gelbejau panasia tai poto po persodinimo visus pumpurus prasleide smile.gif
Atsakyti