Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 10:51)
O kokia koncentracija darei? Kaip skiedei? As vis nerandu info kaip ta actara reik skiest g.gif

pirkau pokeli 2 g. tai pardaveja sako itas kiekis skirtas 10l vandens, tai sako labai jau silpnai darykit jei gele purksite, tai zinok i 200 ml vandens kokias 10 kruopyciu imeciau taip is akies, nes tokiu svarstykliu neturiu kur 0,04g. atsvertu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 11:05)
pirkau pokeli 2 g. tai pardaveja sako itas kiekis skirtas 10l vandens, tai sako labai jau silpnai darykit jei gele purksite, tai zinok i 200 ml vandens kokias 10 kruopyciu imeciau taip is akies, nes tokiu svarstykliu neturiu kur 0,04g. atsvertu smile.gif

Aha, as irgi ta pakiuka maziuka turiu ir nezinau ka su juo daryti biggrin.gif Atrodo nebera tu vabaliuku jau, bet kas zino kada atsiras ir skubiai teks gelbet kokia gelyte. Tai papasakosi, jei taviskei nieko neatsitiks, tada ir as taip skiesiu biggrin.gif Bet juk nieko neatsitiks mirksiukas.gif
O tu kambaryje skiedei ir laistei? Sako labai kenksminga ta chemija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 11:10)
Aha, as irgi ta pakiuka maziuka turiu ir nezinau ka su juo daryti  biggrin.gif Atrodo nebera tu vabaliuku jau, bet kas zino kada atsiras ir skubiai teks gelbet kokia gelyte. Tai papasakosi, jei taviskei nieko neatsitiks, tada ir as taip skiesiu biggrin.gif Bet juk nieko neatsitiks mirksiukas.gif
O tu kambaryje skiedei ir laistei? Sako labai kenksminga ta chemija g.gif

jo parasyta kad kenksminga, bet as paprastai vonioj be pirstiniu jokiu papurskiau ir tiek.... gyvensiu manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 11:17)
jo parasyta kad kenksminga, bet as paprastai vonioj be pirstiniu jokiu papurskiau ir tiek.... gyvensiu manau smile.gif

lotuliukas.gif tikekimes kad gyvensi 4u.gif Gal kazkas pasakys ka daugiau del to kenksmingumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 11:18)
lotuliukas.gif tikekimes kad gyvensi 4u.gif Gal kazkas pasakys ka daugiau del to kenksmingumo? g.gif

jei kas nutiktu lotuliukas.gif tai svarbu kad MB geliu neismestu wub.gif
Atsakyti
Vidaus patalpose, ypač gyvenamose, aš asmeniškai nepurkščiau schmoll.gif Apsiribočiau laistymu. 4u.gif Šiaip actara tikrai nuodinga...
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 09, 11:37)
Vidaus patalpose, ypač gyvenamose, aš asmeniškai nepurkščiau  schmoll.gif  Apsiribočiau laistymu.  4u.gif  Šiaip actara tikrai nuodinga...

na kaip as tokia totali blondine tai jau padariau kita karta jei reikes purksti tai keliausiu i balkona ir su pirstinem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 10:51)
O kokia koncentracija darei? Kaip skiedei? As vis nerandu info kaip ta actara reik skiest g.gif

as asmeniskai skieciau 2g i 5ltr vandens

QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 11:04)
Sveikos merginos,

labai noreciau patarimo. Mano faleonopsis zydi, bet jo saknys jau labai prastos ir substratas kazkoks aptrupejes verysad.gif ka man dabar su ja daryt?Persodint su visais ziedais?Palaukt kol nuzydes?O gal ziedkoti nukirpt, pasimerkt ir pacia gele persodint? blush2.gif

gal foto imest galima???butu aiskiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 09, 11:53)
as asmeniskai skieciau 2g i 5ltr vandens
gal foto imest galima???butu aiskiau wink.gif

is dingo tie parazitai nuo vieno laistymo?
is viso is kur jie atsiranda?????????man tai nuojauta kad uzkresta ja nupirkau....
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 11:56)
is dingo tie parazitai nuo vieno laistymo?
is viso is kur jie atsiranda?????????man tai nuojauta kad uzkresta ja nupirkau....

ligtais nesimato, as net nelabai zinau ar ju buvo, nes mirkydama tik negyvu radau, o ant substrato pavirsiaus nebuvo wink.gif bet vistik profilaktiskai perliejau, nes ir kirmeliuka buvau radus kazkoki wink.gif dabar ligtais nera, kai nuzydes neprodinsiu arba bent paziuresiu saknis, tada bus aisku ar neliko wink.gif o jeigu sneket apie kenkejus tai as jau is parduotuves atsinesiau ju... nors sako kad skydamariai atsiranda jeigu dregmes truksta g.gif
Atsakyti

gal foto imest galima???butu aiskiau wink.gif
[/quote]


bandau foto parodyt blush2.gif

http://public.fotki....isteZ/vargsele/
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2009 04 09, 12:07)

Kazin kas cia jai yra g.gif Visai saknu nesimto g.gif O ir orines dvi, tos pacios nupepe kazkokios g.gif Gal kas patars kazka, as cia nelabai suprantu kas jai yra doh.gif
As tai persodinciau visa su ziedukais mirksiukas.gif
Papildyta:
Reiktu ja istraukti ir saknytes paziureti.
Papildyta:
Mergaites, o negali ten buti trasu nudenginta viskas? g.gif Kas suprantate?
Atsakyti