Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(fussy @ 2009 04 08, 19:22)
nusipirkau šiandien tokį mažiuką dendrobiuką, kai kurie žiedeliai jau nuvytę ir nukritę, bet negalėjau už 3 Lt nenupirkti  ax.gif įdėsiu kelias foto, ar ji čia normali? ar nereikėtų ištraukt iš vazono šaknų apžiūrėt (vazonas nepermatomas)? ar iš vis man ją dabar palikti ramybėje ir tegul stovi?

koks grozis thumbup.gif tiek ziedu ir tik 3 lt smile.gif sekasi tau smile.gif na as kai nukainuota pirkau tai parnesusi persodinau nes perlieta buvo o jai matyt patiko mes visus pumpurus (buvo tik 1 ziedas dabar visi trys) isskleide ir salele kazkokia augina smile.gif
Atsakyti
niu va mano varguoliuke miltonija nukainuota uz 4 litukus kazin ka man db su ja daryt puvini visa pasalinau aptepiau cinamonu, ir persodinau i toki substrata kuri rodet smile.gif o kas toliau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_rutak: 08 balandžio 2009 - 19:04
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 08, 20:02)
niu va mano varguoliuke miltonija nukainuota uz 4 litukus kazin ka man db su ja daryt puvini visa pasalinau aptepiau cinamonu, ir persodinau i toki substrata kuri rodet smile.gif  o  kas toliau?

toliau myleti ir globoti smile.gif o neparodysi???



Atsakyti
parodysiu biski veliau kai leliu uzmigdysiu biski geda pries jusu grazuoles tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas, norejau pasiklausti ar su actara kasdien nupurksti galima lapus??? ar per daznai? o tos trasos gali nugedinti lapus ar saknis, jei per stipriai padarytos?

nes vakar perploviau saknis ir lapus, bet siandien jie ziuriu vel lipsnus visi, bet nera gyvuneliu kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 08, 18:19)
EXTRA per stambus miltonijai, va toks geriau butu http://www.orchidejo...p.php?item_id=4

Pritariu. Tik man sitas smulkus kokosinis laikui begant kazko labai jau pajuosta, toks negrazus tampa.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 09, 08:22)
Pritariu. Tik man sitas smulkus kokosinis laikui begant kazko labai jau pajuosta, toks negrazus tampa.

ir man pajuodo, bet kol kas dar nekeiciu. Gal jis greiciau suyra?
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 08:58)
Labas rytas, norejau pasiklausti ar su actara kasdien nupurksti galima lapus??? ar per daznai? o tos trasos gali nugedinti lapus ar saknis, jei per stipriai padarytos?

nes vakar perploviau saknis ir lapus, bet siandien jie ziuriu vel lipsnus visi, bet nera gyvuneliu kol kas.

Nereikia purksti kas diena mirksiukas.gif Kiek atsimenu viena mamyte cia rase, kad tas actara po vieno panaudojimo apnuodija augalo sultis ir vabalai valgydami apsinuodija rolleyes.gif Tad uztenka vienos proceduros, nebent po kokios savaiteles gali pakartoti profilaktiskai mirksiukas.gif
Lyg teisingai parasiau, jei atmintis neapgauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 10:00)
Nereikia purksti kas diena mirksiukas.gif Kiek atsimenu viena mamyte cia rase, kad tas actara po vieno panaudojimo apnuodija augalo sultis ir vabalai valgydami apsinuodija rolleyes.gif Tad uztenka vienos proceduros, nebent po kokios savaiteles gali pakartoti profilaktiskai mirksiukas.gif
Lyg teisingai parasiau, jei atmintis neapgauna g.gif

Beveik teisingai biggrin.gif 4u.gif Pakartojama po dviejų savaičių, nes per tą laiką išsirita nauja parazitų karta iš spėtų sudėti kiaušinių...
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 09, 10:00)
Nereikia purksti kas diena mirksiukas.gif Kiek atsimenu viena mamyte cia rase, kad tas actara po vieno panaudojimo apnuodija augalo sultis ir vabalai valgydami apsinuodija rolleyes.gif Tad uztenka vienos proceduros, nebent po kokios savaiteles gali pakartoti profilaktiskai mirksiukas.gif
Lyg teisingai parasiau, jei atmintis neapgauna g.gif


dekui uz patarima, laikysiuos nurodymu smile.gif
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 09, 10:42)
Beveik teisingai  biggrin.gif  4u.gif  Pakartojama po dviejų savaičių, nes per tą laiką išsirita nauja parazitų karta iš spėtų sudėti kiaušinių...

na as kol kas buvau radusi tik tokiu prilipusius rudus ant lapu 4 vnt juos nuemiau ir viskas, tikiuosi koncentracija ne per silpna padariau.
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 09, 10:44)

na as kol kas buvau radusi tik tokiu prilipusius rudus ant lapu 4 vnt juos nuemiau ir viskas, tikiuosi koncentracija ne per silpna padariau.

O kokia koncentracija darei? Kaip skiedei? As vis nerandu info kaip ta actara reik skiest g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

labai noreciau patarimo. Mano faleonopsis zydi, bet jo saknys jau labai prastos ir substratas kazkoks aptrupejes verysad.gif ka man dabar su ja daryt?Persodint su visais ziedais?Palaukt kol nuzydes?O gal ziedkoti nukirpt, pasimerkt ir pacia gele persodint? blush2.gif
Atsakyti