Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(dreamere @ 2009 04 08, 15:05)
O tam minetam RS straipsni kaip tik raso apie karsta dusa reanimuojamom ir adaptuojamom  g.gif  o siaip pas mane puvinio ner, ir saknys nukirptos jau gal pries kokias dvi savaites...

as reanimuojamom darau, jeigu neitariu prasidedancio puvinio skroteleje, lapuose. Jeigu saknu kirpimo vietoje zaizdeles sausos, cinamonu buvo barstytos, tai as darau rolleyes.gif ir dar nei vienos nenugalabyjau (tfu tfu tfu). Bet nereiskia, kad taip pat reikia daryti ir jums 4u.gif kiekviena randa savo budu ax.gif
Atsakyti
Na as nesu susidurus su karsto duso procedurom, bet asmeniskai reanimuojamam augalui nedaryciau, nes tas temperaturu pokytis sudaro gelytei stresa. Galbut tas karstas dusas ir pades, bet gali ir visiskai prazudyti gelyte wink.gif Bet cia tik as nekisciau po tuo karstu dusu wink.gif Jus darykit kaip norit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 08, 16:15)
Na as nesu susidurus su karsto duso procedurom, bet asmeniskai reanimuojamam augalui nedaryciau, nes tas temperaturu pokytis sudaro gelytei stresa. Galbut tas karstas dusas ir pades, bet gali ir visiskai prazudyti gelyte wink.gif Bet cia tik as nekisciau po tuo karstu dusu wink.gif Jus darykit kaip norit smile.gif

o ar galima ta blipsniais lapais pakisti po dusu drugnu nuplauti ir tada perlieti su actara??? (jinai nepersodinta saknys zalios dabar zydi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 08 balandžio 2009 - 15:25
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 08, 16:22)
o ar galima ta blipsniais lapais pakisti po dusu drugnu nuplauti ir tada perlieti su actara??? (jinai nepersodinta saknys zalios dabar zydi)

Perplaut tikrai galima, tik ne su karstu vandeniu, o manau apie 30 laipsniu galetu buti temperatura. Dar po duso reik gerai nusausint, kad vejuko negautu ir prie salto lango nestatyti. Nors dabar silta namuciuose, tai gal tiek atsargumo priemoniu ir nebereikia g.gif Siaip jei tik vienas lapas sergantis tai galima ji su kempinele svelniai nuplauti. Merginos cia darosi zalio muilo tirpala tokiems plovimams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 20:54)
Prašau patarimų ir pasisakymų. Tai va,turiu tas dvi savo ligones reanimuojamas.Rodo jos man gyvybės ženklus.Abi lyg ir leidžia naujų šaknelių,kurios kaip aš sakau dar tik "pypsiukai",bet kasdien vis ūgteli jie. Viena leidžia naują lapelį. Abi jos nėra visiškai bešaknės. Kai kur skaičiau,kad kitos merginos jas sodina į substratą,jei gėlytės nėra visai beviltiškos. Įdedu nuorodą,kur abejų foto įmečiau,pažiūrėkit,gal ir man verta rizikuot ir pasodinti jas?Ar visdėlto laikyti,kol pilnai išleis šakneles. Ačiū už nuomones ir pasisakymus wink.gif
http://public.fotki....les-orchidejos/


Keliu savo klausimą į viršų. Gal visgi bus dar kokių nuomonių mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 08, 18:02)
Keliu savo klausimą į viršų. Gal visgi bus dar kokių nuomonių mirksiukas.gif  ax.gif

as laikyciau reanimatoriui kol uzaugs sakneles iki 5 cm. smile.gif bes as nesu profe augintoja smile.gif smile.gif
Papildyta:
mergates reik patarimo , ar galima Miltonija persodinti i EXSTRA substrata???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_rutak: 08 balandžio 2009 - 17:08
Tai turbūt ir paliksiu aš jas reanimuotis toliau wink.gif
Atsakyti

gal pabandykit patrest???dusas neprosal butu drinks_cheers.gif
[/quote]
Tresiau ir po dusu kisu. As aplamai visas geles pamaudau, kad joms linksmiau butu
Papildyta:
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 18:05)
Aruna, o gal ji saknis augina viduje? tiesiog nesimato?

O vat del saknu nezinau. Ji nepermatomam vazonely auga, bet saknyciu virsuje turi. TAi ka man dabar daryt - isimti is vazoniuko ir panagrinet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 08, 17:10)
as laikyciau reanimatoriui kol uzaugs sakneles iki 5 cm. smile.gif  bes as nesu profe augintoja smile.gif smile.gif
Papildyta:
mergates reik patarimo , ar galima Miltonija persodinti i EXSTRA substrata???


EXTRA per stambus miltonijai, va toks geriau butu http://www.orchidejo...p.php?item_id=4
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 08, 19:10)
as laikyciau reanimatoriui kol uzaugs sakneles iki 5 cm. smile.gif  bes as nesu profe augintoja smile.gif smile.gif
Papildyta:
mergates reik patarimo , ar galima Miltonija persodinti i EXSTRA substrata???



Aš pati susmulkinau Ekstra substraktą peiliu ir padariau tinkamą Miltonijai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 08, 17:22)
Aš pati susmulkinau Ekstra substraktą peiliu ir padariau tinkamą Miltonijai 4u.gif

irgi iseitis, tik knibinetis reikia blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau šiandien tokį mažiuką dendrobiuką, kai kurie žiedeliai jau nuvytę ir nukritę, bet negalėjau už 3 Lt nenupirkti ax.gif įdėsiu kelias foto, ar ji čia normali? ar nereikėtų ištraukt iš vazono šaknų apžiūrėt (vazonas nepermatomas)? ar iš vis man ją dabar palikti ramybėje ir tegul stovi?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti