Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Uogienė @ 2009 04 08, 13:50)
nu ne  g.gif tai po keliu dienu vel ora pripusti galima, taip ir prasivedins. As savaite laikiau ir po to vedinau.


Ačiū labai už informaciją 4u.gif 4u.gif Reikės savo ligoniukę taip patupdyti ax.gif
Atsakyti
O man tai smagiau reanimuot ne maisely, o kokiam permatomam inde. Pvz. buna dideliu kibiriuku nuo saslo.
Atsakyti
as megstu butelyje 5 l, bet ne visada turiu po ranka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 08, 13:54)
O man tai smagiau reanimuot ne maisely, o kokiam permatomam inde. Pvz. buna dideliu kibiriuku nuo saslo.


Tiksliai g.gif Reikės tokio namie pasiieškoti, nors truputį abejoju, kad rasiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 08, 08:23)
Gal reiktu dienos sviesos  ax.gif o del duso, as buvau idejusi nuoroda RS forumo, ten lietuviskai dalijamasi patirtimi siuo klausimu  ax.gif o jeigu dar blogai ka nors isvers  biggrin.gif

jau perkeliau i dienos sviesa plius lempa wink.gif manau isbandysiu ta reanimavimo buda kur savaite ar dvi nejudint reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 08, 14:10)
jau perkeliau i dienos sviesa plius lempa wink.gif manau isbandysiu ta reanimavimo buda kur savaite ar dvi nejudint reikia wink.gif

linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 08, 14:10)
jau perkeliau i dienos sviesa plius lempa wink.gif manau isbandysiu ta reanimavimo buda kur savaite ar dvi nejudint reikia wink.gif


Va va, aš jau saviškę patupdžiau maišelin, žiūrėsim, kaip mums seksis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 08, 14:23)
Va va, aš jau saviškę patupdžiau maišelin, žiūrėsim, kaip mums seksis  4u.gif

aha, darysim bandysim;) 4u.gif
beje, dar pries dedant i ta reanimatoriu ketinu karsta dusa padaryt, o poto i reanimacija...gal patiks ir atsigaus g.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 08, 14:21)
linkiu sekmes  4u.gif

kolkas nedeksosiu, bo zinai.. ax.gif
Atsakyti
Karsta dusa pataria naudoti tik sveikam augalui.
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 08, 14:50)
aha, darysim bandysim;) 4u.gif
beje, dar pries dedant i ta reanimatoriu ketinu karsta dusa padaryt, o poto i reanimacija...gal patiks ir atsigaus g.gif  ax.gif


Aš saviškę pakišau po drungnu vandeniu, gal ir tu pabandyk 4u.gif Nes kiek žinau, karštas dušas tik sveikiems augalams (net nemačiau, kad Lorute tą patį parašė biggrin.gif) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Indraja: 08 balandžio 2009 - 14:58
Na, jeigu nera puvinio, jeigu zaizdeles uzsitraukusios jau ilga laika, tai karsta dusa, manau, galima daryti. Kaip tik paskatintu saknyciu augima. Bet jeigu tik buvo nukirptos nupuvusios saknys, tuomet duso nereikia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 08 balandžio 2009 - 15:01
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 08, 15:01)
Na, jeigu nera puvinio, jeigu zaizdeles uzsitraukusios jau ilga laika, tai karsta dusa, manau, galima daryti. Kaip tik paskatintu saknyciu augima. Bet jeigu tik buvo nukirptos nupuvusios saknys, tuomet duso nereikia  schmoll.gif


O tam minetam RS straipsni kaip tik raso apie karsta dusa reanimuojamom ir adaptuojamom g.gif o siaip pas mane puvinio ner, ir saknys nukirptos jau gal pries kokias dvi savaites...
Atsakyti